I Ty możesz założyć firmę z polskim milionerem
Jeszcze tylko miesiąc na wysłanie zgłoszenia do drugiej edycji konkursu „Studiuję, pracuję, zarządzam”. Jest on szansą na sprawdzenie samego siebie oraz skonfrontowanie swoich pomysłów na firmę z wiedzą i doświadczeniem specjalistów.
Liczy się pomysł, świeże spojrzenie i entuzjazm, należy jednak pamiętać, by nadsyłane propozycje osadzone były w realiach gospodarki. Wysokość wygranej nie jest ograniczona limitem kwotowym, a jedynie potrzebami inwestycyjnymi zwycięskiego projektu.
By wziąć udział w konkursie wystarczy mieć dobry pomysł na biznes i nie więcej niż 28 lat. Osoby z zarejestrowaną już działalność gospodarczą, otrzymają dodatkowe punkty.
Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu został Mateusz Pycia, 24-letni absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Leszek Czarnecki zdecydował się wesprzeć jego firmę zNatury.pl, która zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości ekologicznych produktów, pochodzących od sprawdzonych i wiarygodnych dostawców.
- Zarabia miliony na koszulkach
- Ciekawy pomysł, którego w Polsce brakuje
- Jak powstał Digg.com, czyli pierwowzór Wykopu
- Stworzył bank dla ubogich wieśniaków
- Zarabia kilkadziesiąt tys. zł na dzieciakach
- Jestem szczęśliwy, że to właśnie mi udało się przekonać Kapitułę i wygrać ten niezwykły konkurs. Wierzę, że zarówno wsparcie finansowe, jak również merytoryczne, jakie dzięki temu uzyskałem, pozwolą mi jeszcze szybciej rozwijać działalność gospodarczą – mówi Mateusz Pycia.
Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca br. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie programu www.przedsiebiorczosc.com


Dodaj komentarz






