SamNaprawiam.com

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2010-03-16
SamNaprawiam.com

W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się krajowy rynek motoryzacyjny, z którego wynika, iż co drugi Polak posiada własne auto oraz rosnące grono osób, decydujących się na dokonywanie napraw motoryzacyjnych we własnym zakresie, autorzy serwisu SamNaprawiam.com stworzyli portal dla zmotoryzowanych.

 

Idea jaka od początku przyświecała pomysłodawcom witryny to stworzenie miejsca, w którym każdy będzie miał do dyspozycji instrukcje napraw umożliwiające usunięcie usterki we własnym zakresie.

 

Autorami wszystkich opublikowanych na łamach serwisu instrukcji są osoby, które wcześniej zmierzyły się z danym problemem, tworząc przy tym dokładny opis naprawy wraz z jej dokumentacją fotograficzną, niewątpliwie bardzo pomocną podczas samodzielnych działań.

 

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce "Start-up"? Napisz na adres kontakt@mambiznes.pl

 

Do dyspozycji Użytkowników serwisu jest także forum dyskusyjne, pozwalające na wymianę doświadczeń, poglądów na tematy motoryzacyjne i nie tylko. http://forum.samnaprawiam.com

 

W planach autorów poza instrukcjami napraw jest również stworzenie wirtualnej mapy, przedstawiającej miejsca wyposażone w odpowiednie zaplecze naprawcze typu: podnośniki, kanały bądź narzędzia, w których będzie możliwość przeprowadzenia samodzielnej naprawy pojazdu.

 

SamNaprawiam.com

 

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek

Charles Knight
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Ponad 18 tys. Polaków prowadzi 22,5 tys. własnych biznesów franczyzowych
POLECAMY
Polacy pomysł na produkcję okularów przywieźli z Tajwanu
Polak znalazł tani lot do Irlandii i tam rozkręcił własny biznes
Wpadła na pomysł, jak zarobić na dowozie dzieci do szkoły
MotoMums.com to rozwiązanie nie tylko dla matek.
Polak stworzył pierwszy na świecie strzelający otwieracz CAPBOOM
Otwieracz, który strzela kapslami przy otwierania butelki.

Bonnier Business Polska