rejestracja Zarabiaj na www
StartWiadomościPomysł na biznesPolak potrafiHistorie sukcesuStart-upPoradnikiBiznesplanZakładam firmęNiezbędnikForum
Wydarzenia Inicjatywy Akty prawne Formularze Pamietaj Słownik Instytucje Wskazniki

Spotkanie: Dlaczego jednym firmom się udaje?

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2010-04-23

Już 27 kwietnia odbędzie się kolejne Alternatywne Spotkanie Biznesowe. Uczestnicy zastanowią się, dlaczego jednym firmom udaje się osiągnąć spektakularne sukcesy, podczas, gdy innym trudno związać koniec z końcem... Czym różni się system organizacji pracy jednych i drugich? W jaki sposób poznać, któremu pracownikowi można powierzyć ambitne i odpowiedzialne zadanie?

 

Przedsiębiorcy zadają sobie te pytania na codzień. Nie ma jednej, krótkiej i uniwersalnej odpowiedzi na żadne z nich. Każda firma wypracowuje własny system dostosowany do ludzi, celów, misji i wartości danego biznesu.


Istnieją natomiast pewne fundamenty i podstawy, na których opiera się cała filozofia zarządzania.


W jaki sposób zaangażować zespół do aktywnego wykonywania projektów i koncentracji na celach firmy?


To właśnie dzięki umiejętnym delegowaniu uprawnień i odpowiedzialności motywujesz Swoich pracowników do skutecznego działania. Stają się oni częścią firmy, zależy im na jej rozwoju. Koncentrują się na wykonaniu zadań prowadzących do osiągnięcia długoterminowych celów.


Istnieje jednak ryzyko, że nie wywiążą się z określonych zadań. Podczas spotkania dowiesz się, jak temu zapobiec, a także komu warto oddelegować ambitne projekty.


Jak sprawdzić, czy ktoś jest odpowiedzialny?


Zlecanie działań nieodpowiedniemu pracownikowi powoduje jego i naszą frustrację, a także osłabienie funkcjonowania firmy. Nie zawsze mamy takim komfort, by uczyć się na własnych błędach. A ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, dobrze, byś wiedział jak podejść do tematu poważnie już od pierwszych kroków zarządzania przez odpowiedzialność.


Jak stworzyć właściwe warunku zespołowi, by mógł on efektywnie realizować strategię biznesu?


Czasami zdarza się, że osoba, od której czegoś wymagamy nie ma odpowiednich zasobów ani kompetencji, by po to sięgnąć. Jak ograniczyć takie sytuacje i zwiekszyć skuteczność pracy?


Temat przedstawi Aleksander Kisil podczas najbliższego Alternatywnego Spotkania Biznesowego już 27 kwietnia 2010 w Warszawie o godzinie 18:00.

 

Warszawa, 27 kwietnia 2010, 18:00-20:00
Uczelnia Łazarskiego, ul. Swieradowska 43
Wstęp: 20 zł

150 tys. zł na realizację swojego pomysłu na biznes – to możliwe! Zgłoś się do Inkubatora Przedsiębiorczości Idea Bank i zostań przedsiębiorcą!


Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są

Abraham Lincoln

Czy wiesz, że...?

Najadroższą domeną sprzedaną w Wielkiej Brytanii był adres Cruises.co.uk. Nowy właściciel zapłacił za domenę 560 000 funtów, czyli około 1 miliona dolarów
POLECAMY
Jej pomysł na biznes skreślili już na starcie
Rodzina i urzędnicy sceptycznie podchodzili do pomysłu Ani.
VideoID.pl
Projekt, który umożliwia zamówienie vidowizytówki - spersonalizowanego filmu.
Busola24.pl
Przewodnik internetowy po dobrym stylu i rozrywce dla mężczyzn.
PrzeprowadzamySie.pl
Portal dla użytkowników planujących w najbliższym czasie przeprowadzkę.

Grupa Bankier.pl VAT.pl PIT.pl ecommerce.edu.pl systempartnerski.pl Twoja-Firma.pl PRNews.pl MamBiznes.pl Bankier.pl