Szkolenie: Marketing w sieci

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2013-08-13

Tylko do 3 września można zgłosić się do udziału w II edycji szkoleń „Marketing w Sieci", organizowanych przez Wyższą Szkołę Europejską w Krakowie. Szkolenia, dofinansowane przez Unię Europejską, odbywać się będą od września do października, przez kolejne 5 weekendów oraz od października do grudnia. Ich program obejmie zagadnienia związane z projektowaniem stron www, pozycjonowaniem, organizowaniem internetowych kampanii promocyjnych.

 

Głównym tematem szkoleń będzie – jak sama nazwa wskazuje – marketing w Sieci. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Wartość internetowego rynku reklamowego systematycznie rośnie. Firmy niezależnie do reprezentowanej branży, czy wielkości inwestują coraz więcej w swój rozwój w Sieci. O ile jednak w przypadku dużych czy średnich przedsiębiorstw nie istnieją poważniejsze bariery, o tyle mniejsze firmy mogą mieć trudności: finansowe, kompetencyjne, infrastrukturalne.

 

Chcielibyśmy więc zainspirować małopolskie małe i mikroprzedsiębiorstwa – niezależnie od branży – do rozwinięcia swojej działalności w Internecie. Chcielibyśmy przekazać im narzędzia, wiedzę i umiejętności, które pozwolą zrobić to skutecznie. Wierzymy, że gwarantem sukcesu będzie przede wszystkim wykładowcy, których zamierzamy pozyskać do współpracy spośród najbardziej doświadczonych fachowców ICT.

 

W ciągu dwóch najbliższych lat przewidujemy łącznie sześć edycji szkoleń. Podczas szkoleń uczestnicy dowiedzą się, jak obsługiwać program graficzny Adobe CS4, poznają prawne aspekty reklamy w Sieci, nauczą się podstaw technologii internetowych, obsługi klientów w Sieci, narzędzi marketingu internetowego, e-commerce, e-mail marketingu, badania zachowań konsumentów w Internecie oraz podstaw pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach.

 

Warsztaty skierowane są do pracodawców i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą z Małopolski.

 

Szkolenie poprowadzą eksperci i praktycy: Mateusz Tułecki, Paweł Sala, Wojciech Szymański, Michał Nowak, Marcin Jagodziński, Dawid Szczepaniak.

 

Wydarzeniu patronuje Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, Freshmail oraz Ideo. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.wse.krakow.pl/pl/Marketing_w_Sieci

 

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Bogacz jest często tylko biednym człowiekiem z kupą pieniędzy

Arystoteles
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Aż 60 procent studentów IV i V roku chce założyć własną firmę - wynika z badania przeprowadzonego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
POLECAMY
Polak znalazł tani lot do Irlandii i tam rozkręcił własny biznes
Polak znalazł tani lot do Irlandii i tam rozkręcił własny biznes
Wpadła na pomysł, jak zarobić na dowozie dzieci do szkoły
MotoMums.com to rozwiązanie nie tylko dla matek.
Polak stworzył pierwszy na świecie strzelający otwieracz CAPBOOM
Otwieracz, który strzela kapslami przy otwierania butelki.

Bonnier Business Polska