Konferencja: E-nnovation

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2010-09-16

Grupa Allegro organizuje największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie specjalistów biznesu internetowego. Na konferencję „e-nnovation – e-comerce w Europie Centralnej”, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-24 września 2010 roku, przyjadą znani przedsiębiorcy, blogerzy i menedżerowie z Europy i świata.

 

Uczestnicy e-nnovation będą mieli okazję porozmawiać m.in. z José A. del Moral-em, który jest współzałożycielem Ya.com – hiszpańskiej firmy sprzedanej Deutsche Telekom za 540 mln euro. Gościem konferencji będzie również Guilherme Komel, manager produktu, który jest odpowiedzialny m.in. za największy portal turystyczny w Brazylii i największą stronę skupiającą treści tworzone przez użytkowników w języku portugalskim (ponad 250 tysięcy blogów). Nie zabraknie czołowych postaci e-biznesu, znanych blogerów i przedsiębiorców, m.in. z Włoch, Niemiec, Grecji, Czech oraz wielu innych, ponieważ cały czas spływają potwierdzenia od kolejnych gości.

 

- Start-up na dywaniku: Skrybot.pl

- Start-up na dywaniku: Tivix.pl

- Start-up na dywaniku: Prosponder.pl 

- Start-up na dywaniku: Snapki.pl

 

– Polski rynek handlu w sieci wzrósł w 2009 roku o 18 proc. Świetny wynik tego sektora pokazuje, że warto w niego inwestować, a najlepszym sposobem jest inwestycja w wiedzę – mówi Magdalena Krukowska z zespołu PR Grupy Allegro. – Dlatego organizujemy międzynarodową konferencję, na której specjaliści z całego świata podzielą się swoimi doświadczeniami z przedsiębiorcami z Polski i pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej, czyli rejonu, gdzie e-handel rozwija się dynamicznie, ale cały czas ma jeszcze sporo do nadrobienia – dodaje.

 

- Start-up na dywaniku: Lokter.pl

- Start-up na dywaniku: Evenea.pl

- Start-up na dywaniku: GdzieSąBliscy.pl

- Start-up na dywaniku: Gdzieparkować.pl

 

Podczas konferencji e-nnovation analizowane będą ostatnie trendy i nowości w handlu internetowym na świecie. Uczestnicy przyjrzą się działalności światowych liderów tej branży oraz strategiom budowania i prowadzenia nowoczesnych projektów w różnych częściach globu. Podczas konferencji nie zabraknie analizy największych sukcesów i porażek w e-biznesie, prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań pozwalających na zwiększenie sprzedaży. Część dyskusji poświęcona będzie również kierunkom rozwoju handlu internetowego i jego specyfice w różnych krajach.

 

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zajmujących się e-commerce, przedstawicieli branży z Europy Środkowo-Wschodniej, właścicieli sklepów internetowych, kadry zarządzającej oraz blogerów i freelancerów, którzy interesują się tym zagadnieniem. Ciekawą wiedzę zdobędą na nim również osoby zatrudnione w branżach wspierających handel internetowy m.in. specjaliści ds. sprzedaży i marketingu, osoby odpowiedzialne za Public Relations i kontakt z klientem, a także pracownicy firm IT dostarczający technologie konieczne do prowadzenia sklepów internetowych.

 

- Przeczytaj najnowszy wywiad z prezesem Naszej klasy

 

Konferencja odbywa się w dniach 23-24 września 2010 w Poznaniu. Spotkania będą prowadzone w języku polskim z symultanicznym tłumaczeniem na angielski.

 

Więcej informacji na stronie http://e-nnovation.pl

 

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Wasze zarobki wcale nie zależą od pracodawcy. On tylko nimi zarządza. Wasze zarobki zależą od tego, co wyprodukujecie

Henry Ford
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Według raportu Banku Światowego Doing business 2008 kraje, w których najłatwiej prowadzić biznes to Singapur, Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Hongkong i Dania
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.

Bonnier Business Polska