Netcamp: spotkanie branży internetowej

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2011-02-23

Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży internetowej, które odbędzie się w piątek 25 lutego 2011 r. o godzinie 18:00 w Business Clubie w Szczecinie.

 

Na spotkaniu dowiemy się jak powstał największy polski serwis Q&A i dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów. Audioteka pokaże jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. A Groupon opowie o social commerce i przyszłości zakupów grupowych. Następnego dnia odbędzie się szkolenie "Jak zbudować i rozwijać startup w oparciu o innowacje".

 

Agenda:

1.Czy w Polsce można zarobić na audiobookach? - Marcin Beme, Audioteka
Marcin Beme zaprezentuje jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. Podzieli się też swoimi doświadczeniami z tworzenia startupa Audioteka w ramach POIG 8.1.

 

2. Czego możesz się nauczyć na Zapytaj.com.pl i czego nauczyliśmy się my? - Artur Sławnikowski, Dige
Artur Sławnikowski opowie o początkach największego polskiego serwisu Q&A, wyzwaniach zwiazanych z wydajnością infrastruktury, milionach użytkowników i przejęciu serwisu przez Onet.pl. Pokaże też dlaczego zły użytkownik jest lepszy niż żaden użytkownik, oraz dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów.

3. Socialcommerce - Łukasz Wiewiórowski, Groupon

Krótko o Groupon i modelu biznesowym socialcommerce oraz zakupach grupowych. Co jest ważne by osiągnąć sukces? Czyli o generowaniu pomysłów, innowacji, zespole, marketingu. Wyniki, konkurencja i jak Groupon widzi przyszłość.

 

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie Netcamp

 

Komentarze
Elise 2015-08-28 09:05:55
Foundation of Internet Industry Development „Netcamp” is a leading organization supporting tech entrepreneurs in north-western Poland. Our vision is to create „Silicon Valley” inside people’s mind. Since 7 years we have been supporting development, educate and integrate regional IT industry by organizing inspiring Netcamp meetings and create the biggest tech/startup community in our region. pay for essay — buyessayfast.net will help you to find more
Nelson 2015-08-28 09:06:56
https://www.wikipedia.org/

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Gdyby nie było kobiet, pieniądze nie miałyby żadnego znaczenia

Arystoteles Onassis
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Ubiegłoroczna wartość rynku piłkarskiego wyniosła 13,6 mld euro. Najwięcej wart jest rynek brytyjski
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.
Zebrali już 700 tys. zł na Kickstarterze. Jak się to robi?
Jak przygotować dobrą kampanię crowdfundingową.
Jego pomysł na biznes w internecie zrodził się u fryzjera
Przygodę ze startupem rozpoczął w 2015 roku.

Bonnier Business Polska