Netcamp: spotkanie branży internetowej

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2011-02-23

Fundacja Netcamp zaprasza na kolejne spotkanie branży internetowej, które odbędzie się w piątek 25 lutego 2011 r. o godzinie 18:00 w Business Clubie w Szczecinie.

 

Na spotkaniu dowiemy się jak powstał największy polski serwis Q&A i dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów. Audioteka pokaże jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. A Groupon opowie o social commerce i przyszłości zakupów grupowych. Następnego dnia odbędzie się szkolenie "Jak zbudować i rozwijać startup w oparciu o innowacje".

 

Agenda:

1.Czy w Polsce można zarobić na audiobookach? - Marcin Beme, Audioteka
Marcin Beme zaprezentuje jak rozwija się rynek audiobooków w Polsce. Podzieli się też swoimi doświadczeniami z tworzenia startupa Audioteka w ramach POIG 8.1.

 

2. Czego możesz się nauczyć na Zapytaj.com.pl i czego nauczyliśmy się my? - Artur Sławnikowski, Dige
Artur Sławnikowski opowie o początkach największego polskiego serwisu Q&A, wyzwaniach zwiazanych z wydajnością infrastruktury, milionach użytkowników i przejęciu serwisu przez Onet.pl. Pokaże też dlaczego zły użytkownik jest lepszy niż żaden użytkownik, oraz dlaczego nie trzeba bać się kopiowania istniejących pomysłów.

3. Socialcommerce - Łukasz Wiewiórowski, Groupon

Krótko o Groupon i modelu biznesowym socialcommerce oraz zakupach grupowych. Co jest ważne by osiągnąć sukces? Czyli o generowaniu pomysłów, innowacji, zespole, marketingu. Wyniki, konkurencja i jak Groupon widzi przyszłość.

 

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje przy pizzy. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie Netcamp

 

Komentarze
Elise 2015-08-28 09:05:55
Foundation of Internet Industry Development „Netcamp” is a leading organization supporting tech entrepreneurs in north-western Poland. Our vision is to create „Silicon Valley” inside people’s mind. Since 7 years we have been supporting development, educate and integrate regional IT industry by organizing inspiring Netcamp meetings and create the biggest tech/startup community in our region. pay for essay — buyessayfast.net will help you to find more
Nelson 2015-08-28 09:06:56
https://www.wikipedia.org/

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Im więcej mamy czasu na wykonanie jakiejś pracy, tym więcej czasu ona nam zabiera

C. Northcote Parkinson
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Nowo powstałe firmy mogą się starać o dofinansowanie z Unii Europejskiej z Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw oraz Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego
POLECAMY
Polak znalazł tani lot do Irlandii i tam rozkręcił własny biznes
Takeandbuy.pl
Aplikacja oferująca wiele kuponów rabatowych głównie do lokalnych firm z ponad 40 największych miast.
Szukam-trenera.pl
Platforma jest internetową wyszukiwarką trenerów i instruktorów.
Doszkalaj.pl
Miejsce w internecie, w którym użytkownik bezpłatnie uzyskuje dostęp do obszernej bazy szkoleń.

Bonnier Business Polska