Kobieta biznesu, czyli sukces w szpilkach

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2011-02-24

Portal Bankier.pl chce zaproponować inne podejście do tego święta kobiet. Chcemy, aby dzień ten był kojarzony jako Święto Kobiet Biznesu, w którym promowane będą wszystkie Panie, które zdecydowały się na założenie własnej firmy. Szczególnie jest to święto tych kobiet, które prowadzą mikro i małe firmy – to o nich bowiem mówi się najrzadziej i to one są najmniej doceniane.W związku z tym 8-go marca Panie będą mogły znaleźć w naszym portalu sporo atrakcji. Specjalnie dla nich współpracujący z Bankier.pl specjaliści będą służyć im swoją wiedzą.

Prawnicy z Kancelarii Prawnej Łatała i Wspólnicy poprowadzą dyżur prawny z darmowymi poradami dla Pań.

W pełnej gotowości są już także specjaliści z ITBC Communication, którzy będą służyć radami w obszarze kreowania wizerunku zarówno osobistego, jak i firmy.

Telefoniczny dyżur będą pełnić również eksperci z Europejskiego Centrum Doradztwa Finansowego. Opowiedzą m.in.,  z jakich dotacji unijnych Panie mogą skorzystać, aby założyć lub rozwijać własne firmy.

8-go marca ruszy także Konkurs "Kobieta Biznesu 2010"

ETAP I od 8 do 15 marca 2011 r.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie „Kobieta Biznesu 2010” będzie wysłanie zgłoszenia na specjalny adres e-mail z opisem własnej firmy oraz uzasadnieniem, dlaczego dana Pani powinna otrzymać tytuł Kobiety Biznesu. Z nadesłanych propozycji kapituła wybierze 10 Pań, które będą walczyć o miano Kobiety Biznesu 2010.

ETAP II   od 22 marca  do 3 kwietnia 2011 r.

Spośród 10 nominowanych przez kapitułę Pań, internauci wybiorą zwyciężczynię. Na laureatki konkursu „Kobieta Biznesu 2010” czekają wspaniałe nagrody: Weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu na Mazurach, profesjonalna sesja zdjęciowa, indywidualne porady stylisty, czy też sesje coachingowe. Z kolei wśród głosujących internautów rozlosujemy m.in. drobny sprzęt elektroniczny.


Bankier.pl  przygotował także wiele innych atrakcji, takich jak wywiady z celebrytkami świata biznesu, czy też artykuły opisujące poziom przedsiębiorczości kobiet w Polsce.

Święto Kobiet Biznesu już za kilka dni, ale już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszej specjalnej strony internetowej, na której znajdą się wszystkie szczegóły wymienionych atrakcji. Można nas także śledzić na Facebooku. Z kolei wszelkie pytania związane ze świętem, jak i samym konkursem można przesyłać na adres b.sielicka@bankier.pl

Barbara Sielicka
Bankier.pl
b.sielicka@bankier.pl

 

Komentarze
ada 2011-02-24 18:57:25
chetnie zostane, narazie mam mala firme, rozwijamy sie i szukam korzystnego sposobu na inwestycje, jakies pomysly?
marmeladka 2011-02-24 21:17:10
no to latwo nie bedzisz miala bo teraz banki obja sie malych przedsiebiorcow jak ognia
Prol 2011-02-25 08:08:35
Bez przesady może w normalnych bankach, cle przecież są banki skierowane głownie na MSP np. idea bank. Więc kitu nie wciskaj.
Kasia 2011-02-25 12:15:51
Coraz częściej spotykam się z pozytywnymi opiniami na temat Idea Banku sama muszę sprawdzić tą ofertę, bo niestety ale w kilku bankach nie patrzyli na mnie przychylnie...

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Wszystko osiąga ten, kto śpieszy się, gdy czeka

Thomas A. Edison
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Prawie 400 tys. osób skorzystało już z ulgi na ZUS dla startujących przedsiębiorców. Co ważne, nie zmniejszyła się liczba firm płacących składki zgodnie z podstawową stawką
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.

Bonnier Business Polska