Spotkanie: Przedsiębiorcza kobieta

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2011-03-07

Wyznaczanie i osiąganie celów jest jedną z najprostszych metod na szczęśliwe życie. Skąd jednak mieć pewność od czego rozpocząć wędrówkę, na który szczyt się wspinać i jak do tej drogi się przygotować? Na te i inne pytania pomożemy Ci w udzieleniu sobie odpowiedzi na kolejnym spotkaniu z cyklu „Przedsiębiorcza Kobieta” w Trójmieście, które odbędzie się 10 marca w Restauracji White House w Sopocie.Podczas czwartkowego spotkania, gościem inspirującym będzie Barbara Kawińska, która obecnie zajmuje najwyższe stanowisko w Pomorskim Narodowym Funduszu Zdrowia.

W drugiej części spotkania, zapraszamy na część warsztatową poprowadzoną przez Monikę Reszko - założycielkę firmy doradczej Human Concept & Solutions. Będzie to część interaktywna, w której wspólnie z Moniką, każda z uczestniczek dowie się jak określić swój cel oraz jak utrzymać równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Dodatkowo pomożemy Wam w budowie koncepcji przyszłości oraz zdradzimy tajniki jak "mniej pracy" zamienić w "więcej efektów".

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poznasz elementy będące podstawą do budowy strategii i planowania rozwoju, a przy okazji spędzisz miło czwartkowy wieczór - dołącz do nas na następnym spotkaniu Przedsiębiorczej Kobiety! Do zobaczenia.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie przedsiębiorcza-kobieta.pl oraz na stronie organizatora: sfbcc.org.pl.

Prowadzisz własną firmę? Jesteś kobietą przedsiębiorczą? Zgłoś się do konkursu portalu Bankier.pl, zostań Kobietą Biznesu 2010 i wygraj cenne nagrody! 
 

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Menedżerowie muszą być nie tylko decydentami, lecz także inspiratorami zdolnymi do motywowania ludzi

Lee Iacocca
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Wartość światowej sprzedaży sieciowej szacowana jest na 460 miliardów dolarów
POLECAMY
Polak znalazł tani lot do Irlandii i tam rozkręcił własny biznes

Bonnier Business Polska