Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2012-06-19

W sieci zadebiutował nowy serwis od Wirtualnej Polski. Dostępny pod adresem mlodeserca.wp.pl portal skierowany jest do dojrzałych internautów (40+), którzy chcą spotkać w sieci przyjaciół i wspólnie z nimi cieszyć się życiem. 

 

Celem twórców serwisu jest stworzenie miejsca, gdzie osoby dojrzałe będą czuły się jak u siebie, bezpiecznie i pewnie. Gdzie będą mogły poznać ciekawe osoby i zawierać przyjaźnie, by później, w realu, być może przeżyć przygodę lub wejść w poważny związek.

 

Zasady korzystania z serwisu są bardzo proste. Wystarczy zalogować się w witrynie i wypełnić formularz, odpowiadając na pytania. Warto przy tym być sobą, postawić na szczerość od pierwszej chwili, nie starać się na siłę. Później można przejrzeć profile innych osób, obejrzeć zdjęcia. Jeśli ktoś wzbudzi zainteresowanie, nic nie stoi na przeszkodzie, by nawiązać pierwszy kontakt, np. napisać wiadomość. Wyszukiwanie w serwisie randkowym odbywa się według kilku kryteriów: płci, wieku, województwa, miasta. 

 

W polskiej sieci systematycznie przybywa użytkowników powyżej czterdziestego roku życia. W marcu 2012 internautów 40+ było już ponad 6 milionów, o 12 % więcej niż w roku 2011. W tej liczbie jest blisko 60 tysięcy singli.* Do nich właśnie wychodzimy z propozycją naszego serwisu – wyjaśnia Michał Bachryj, Specjalista ds. Produktów Internetowych WP.PL.

 

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Człowiek musi być bez zarzutu, a rzecz bezbłędna. Ale bez zarzutu jest tylko czyste, okrągłe, bezbłędne zero

Walther Rathenau

Czy wiesz, że...?

4,1 mld dol. zapłacił amerykański eBay za internetowy komunikator Skype
POLECAMY
Polacy stworzyli inteligentną podkładkę pod myszkę
Ich podkładka ładuje smartfon lub tablet.
Polak wymyślił spinacze do prania skarpet. W jednym roku sprzedał 100 tys. sztuk
Polacy stworzyli inteligentną podkładkę pod myszkę
Ich podkładka ładuje smartfon lub tablet.
Mają pomysł na wyjątkowy biznes
Zrealizowali już ponad 300 000 pomysłów na niecodzienny prezent.

Bonnier Business Polska