SklejBiznes.pl

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2015-05-04

Sklejbiznes.pl stawia sobie za zadanie „sklejanie biznesów”. Dzięki funkcjom zawartym w serwisie takim jak forum czy katalog ogłoszeń serwis umożliwia łączenie różnych firm i osób prywatnych w grupy, które w maksymalny sposób wykorzystają swój potencjał biznesowy.

 


 

Sklejbiznes.pl to strona, która powstała w wyniku rozmów właścicieli niewielkich firm. Okazało się, że wielu z nich ma problem ze znalezieniem kontrahentów do współpracy. Często poszukują na oślep osób lub firm, które byłyby chętne do podjęcia wspólnych działań, ale przez długi czas nie mogą nikogo takiego znaleźć. Sklejbiznes.pl z założenia ma być platformą umożliwiającą łączenie firm oraz osób prywatnych, które są gotowe do współdziałania. Można tam będzie znaleźć kontrahentów do współpracy, ale również poszukać informacji na tematy związane z nowościami z różnych branż.


Projekt skierowany jest do przedsiębiorców oraz osób prywatnych chcących podjąć współpracę.  Opiera się ona na różnych zasadach np. wymiany materiałów, handlu, finansowania lub pomysłu na działalność. Każdy kto ma pomysł lub środki z pewnością znajdzie tu partnera do współpracy. 

 

SklejBiznes.pl

 

Komentarze
benedict16 2015-04-30 00:18:23
Skleić to autor pomysłu powinien sobie przede wszystkim mózg, bo średnio wierzę, żeby takie gówno powstało w sprawnym organie...Przede wszystkim jak ktoś zaczyna biznes to szuka przede wszystkim KLIENTÓW, a nie cebulaków gotowych wcisnąć mu trochę srajtaśmy do biuro- dostawcę takich majonezów znajdzie sobie z łatwoscią na skądinąd popularnym portalu google.com. Po drugie primo, matka autora pomysłu jest prykładem na to, że kobieta w ciąży nie powinna palić, bo szkodzi to rozwojowi umysłowemu dziecka- W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAKŁADAĆ ŻE POTENCJALNI KONKURENCI BĘDĄ ZE SOBĄ WSPÓŁPRACOWAĆ NA JAKIMŚ ZASRANYM PORTALU!!!! Jedyne portale jakie mają szanse to te, łączące dostawców z klientem, a nie dostawców dostawcami jak w tym ścierwie. Rowy kopać śmieciu, a nie się za biznesy brać!
Lulek 2015-06-19 09:59:33
dlaczego mnie nawyzywałeś? :(
normalny 2015-11-11 21:25:08
Niezależnie czy pomysł jest mądry czy nie (zweryfikują to klienci) benedict16 powinien dostać dożywotniego bana za buractwo...

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać

Cyceron
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Najadroższą domeną sprzedaną w Wielkiej Brytanii był adres Cruises.co.uk. Nowy właściciel zapłacił za domenę 560 000 funtów, czyli około 1 miliona dolarów
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.
Top 7 niezwykłych pomysłów jak zarobić na zakochanych
Arbuzy w kształcie serca, skarpety uczące erotycznego masażu itp.
Polacy pomysł na produkcję okularów przywieźli z Tajwanu
Pomysł na biznes: sprzedaje owady jak ciepłe bułeczki
Mix suszonych owadów kosztuje 18 dolarów.

Bonnier Business Polska