Grupa Onet.pl kupiła domenę TomaszLis.pl

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2016-01-27

Domena internetowa TomaszLis.pl ma nowego właściciela. Adres został przejęty za kwotę 2190 dolarów (ok. 9 tys. zł) przez Grupę Onet.pl. Czy to po tym adresem emitowany będzie nowy program Tomasza Lisa w internecie?

 

Do finalizacji transakcji doszło 20 stycznia 2016 roku za pośrednictwem popularnej platformy domenowej – Sedo.com. Warto przypomnieć, że Tomasz Lis z końcem stycznia zakończył współpracę z Telewizją Polską, w której nie będzie już emitowany jego program „Tomasz Lis na żywo”. Przejęcie przez Grupę Onet.pl domeny z imieniem i nazwiskiem popularnego dziennikarza zbiegło się w czasie z ogłoszeniem przez niego nowego programu. Już pod koniec lutego przekonamy się, czy będzie emitowany pod domeną TomaszLis.pl.

 

 

Tomasz Lis już raz próbował swoich sił z internetowym programem publicystycznym. Po tym, jak Polsat zrezygnował z programu „Co z tą Polską” właściciel firmy Deadline Productions uruchomił w sieci program pod domeną Cozpolska.pl. Program jednak długo nie funkcjonował w sieci a dziś pod domeną CozPolska.pl widnieje strona o zupełnie innej tematyce.

 

Aktualizacja: domena TomaszLis.pl przekierowuje na stronę nowego programu Tomasza Lisa w Onecie.


Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

 

Komentarze
e 2016-01-27 15:44:53
nie dziwne słógus germańców
doke 2016-01-27 16:51:27
dokładnie, w II RP zdrajców likwidowano przez rozstrzelanie
KNORR 2016-01-27 17:12:30
WŁADZE II RP POWINNY ODPOWIEDZIEĆ ZA KIEPSKĄ POLITYKĘ ZAGRANICZNĄ W LATACH 1938/39 ..... PODOBNĄ DO OBECNEJ
jan 2016-01-27 17:14:50
lisa mamy naprawde dosyc
horgan 2016-01-27 17:28:48
Nie dziwię się, że Onet teraz ratuje Lisa za niemieckie pieniądze... dziwi mnie cena... tanio się sprzedał, widać nie był więcej wart... jak dziesięcioletni fiat panda...
prideaceh 2016-01-27 18:13:58
Jak zarobić 100 złotych sprzedając banksterom swoje dane osobowe??? wejdz na stronę dusigrosz potem com potem pl i postepuj wg instrukcji Niestety sa jednak haczyki - forse dostaniesz dopiero z końcem kwietnia, w tym czasie musisz założyć w 10000% darmowe konto bankowe (brak wszystkich opłat za konto, karte, bankomaty to wszystko do 06.2017r.) wpłacić tam kase i wykonać minimum 5 transakcji kartą (karta za darmo). Jak to zrobisz dostaniesz 100 zł od banku do końca kwietnia - kolejny haczyk - konto można zamknąć tylko w placówce banku
POLSKI - POLAK  2016-01-27 18:36:15
"ŻEŚTY" W AMERYCE KARIERY NIE ROBIŁ - PRZECIEŻ CI BYŁO DANE ?!??! ACHA TAM ŻEŚ SIĘ UCZYŁ TEGO CO TERAZ KONFEKCJONUJESZ !!! BĘDZIESZ NA PEWNO BOZYSZCZEM ???!!
gosc 2016-01-27 19:47:51
A brać go z całą domeną lisów i podwórkiem do niemiec
ra 2016-01-27 20:02:42
A pisowskie pieski szczekają... bezmózgowe obłudniki, których prawda w oczy kole. Panie Tomaszu - czekamy!
focus 2016-01-27 20:32:18
nie warto zwracać uwagi na tałatajstwo.Brawo Panie Tomaszu-pokazuj prawdę-czekamy!!!
unexpected_activity 2016-01-27 21:29:47
Uwaga trojan!
cwany lis 2016-01-27 21:36:19
Tomek, Historia cie rozliczy zdrajco narodu.
Marta 2016-01-27 22:08:28
Widocznie jest jeszcze kilka głupków w Polsce ... ra i focus
lekarz 2016-01-29 12:39:46
ale SYFILIS
Myśliwy 2016-02-15 04:51:45
urządzam niedługo polowanie na Lisy. Kto chetny ??