MamBiznes.pl - Polka sprzedaje ochraniacze na obcasy do jazdy samochodem

Polka sprzedaje ochraniacze na obcasy do jazdy samochodem

Panie, które dużą część czasu spędzają za kierownicą prędzej czy później borykają się z problemem zniszczonych butów. Prosty sposób na otarte czy zabrudzone w wyniku jazdy obuwie znalazła Małgorzata Nowowiejska. 

 


 

Bizneswoman wymyśliła i opatentowała ochraniacze na piętę i obcas skutecznie chroniące buty podczas prowadzenia pojazdu. - Światła myśl zaświtała mi na myjni samochodowej, gdzie rozmawiałam z pewnym sympatycznym panem. Tematem rozmowy były właśnie zniszczone w czasie jazdy buty. Po przyjeździe do domu szkicowałam, rysowałam, a potem wykonałam w materiale mój pierwszy, ale już działający prototyp – opowiada założycielka firmy.

 

 

Przez trzy tygodnie jeździła w nowym ochraniaczu, testując jego skuteczność. Udane testy potwierdziły słuszny kierunek dlatego w 2010 roku Pani Małgorzata założyła firmę ChronButwAucie.pl. Sprzedaż ochraniaczy prowadzona jest głównie w Polsce, ale zdarzająsię zamówienia z takich krajów jak: Australia czy USA. Odbiorcami produktów są głównie kobiety oraz butiki obuwnicze. Cieszy nas fakt, że wśród klientów jest coraz więcej mężczyzn– mówi założycielka firmy. W przyszłości Małgorzata Nowowiejska chciałaby sprzedawać ochraniacze także na stacjach benzynowych. Przeczytaj także:

 

- Dwóch Polaków sprzedaje gry planszowe na cały świat

- Polak stworzył erotyczną zabawkę dla par. Podbije rynek?

 

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl


Wydrukuj artykuł Wydrukuj artykuł