StartWiadomościPomysł na biznesPolak potrafiHistorie sukcesuStart-upPoradnikiBiznesplanZakładam firmęNiezbędnikForum
Wywiady Wydarzenia Pamietaj Fundusze UE Akty prawne Formularze Kapitał Tagi Przykład biznesplanu

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Jak działają drukarnie online?
Boguś
post Feb 2 2011, 01:51 PM
Post #1

Początkujący
*

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 1,751

Na jakiej zasadzie działają drukarnie online. Przyznam, że spotykam się z czymś takim po raz pierwszy.
Go to the top of the page

+Quote Post
interno
post Feb 2 2011, 04:02 PM
Post #2

Początkujący
*

Nr użytkownika: 1,679

Siadasz wygodnie przy komputerze... znajdujesz firmę drukarską on-line np. caffeprint.eu, składasz zamówienie - wysyłasz plik a potem tylko czekasz na dostarczenie gotowego materiału. Zasada działania jest generalnie taka sama jak na allegro czy innych sklepach internetowych- latwo i wygodnie. Ja sam korzystam z tej stronki, którą ci podałem i jestem zadowolony.

+Quote Post
Guest_Guest_Tomasz_*_*
post Aug 8 2011, 10:35 AM
Post #3

Guests

Na takiej zasadzie jak sklepy internetowe, tylko że zamawia się wydruk czy to ulotek, czy plakatów w odpowiedniej formie. Przesyłasz projekt i oni Ci drukują. Prawda, że proste. Ja korzystam już od jakiegoś czasu z drukarni chroma.pl i jestem bardzo zadowolony, najbardziej z tego że nie muszę się ograniczać, co do godzin otwarcia, tylko że zamówienie mogę złożyć o każdej godzinie.

+Quote Post
klara
post Nov 7 2016, 11:01 AM
Post #4

Ekspert

Nr użytkownika: 11,534

Po prostu przez internet zlecasz co masz do wydrukowania i oni potem wysyłają Ci na Twój adres co zamówileś... Jest to zdecydowanie wygodniejsze niż drukarnie stacjonarne. Poza tym drukarnie takie mają o wiele korzystniejsze warunki cenowe

Najtańsza drukarnia internetowa to drukarnia Openprint. Jest to duża drukarnia z korzystną ofertą cenową , którą możecie sobie sami zresztą porównać z innymi drukarniami.

Drukuję tam od lat.

+Quote Post
mice_girl
post Dec 27 2016, 10:07 PM
Post #5

Ekspert

Nr użytkownika: 10,531

Taka drukarnia działa tak samo, jak "normalna" drukarnia. Różnica polega na tym, że składasz zamówienie przez internet - w naszym przypadku przez stronę http://drukowanieulotek.pl - a następnie drukarnia internetowa dostarcza zrealizowane zamówienie kurierem na wskazany adres. My korzystamy z drukarni internetowej Labcreation smile.gif

+Quote Post
arekmozer
post Jan 10 2017, 01:13 PM
Post #6

Początkujący
*

Nr użytkownika: 11,867

Jest to o wiele tańsze i mniej problemowe rozwiązanie.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24th January 2017 - 08:11 PM