StartWiadomościPomysł na biznesPolak potrafiHistorie sukcesuStart-upPoradnikiBiznesplanZakładam firmęNiezbędnikForum
Wywiady Wydarzenia Pamietaj Fundusze UE Akty prawne Formularze Kapitał Tagi Przykład biznesplanu

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

7 Stron V  « < 3 4 5 6 7 >  
Reply to this topicStart new topic
> Praca przez internet
Guest_he-dy_*
post Feb 14 2011, 09:11 PM
Post #81

Guests

Mam do zaproponowania interes bez 1000$ zarobków, ale pewny. Zarabiaj podczas przebywania w internecie. Im więcej serfujesz , tym więcej dolarów na twoim koncie. Możesz dzięki założeniu domowego biznesu zagrać codziennie trzy razy darmowo w Bingo i Koło Fortuny. Wygrane około 1000 - 2500$. A przy okazji zarobić parę dolarów za wyświetlanie reklamowego baneru (12x1,8 cm). Przetestuj system. Możesz go zawsze odinstalować. Wejdź na stronę: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=245840
Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post
slawomir78
post Feb 15 2011, 06:41 PM
Post #82

Początkujący
*

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 2,232

Zapraszam wszystkich do najpopularniejszego BUX`a w internecie:

http://www.neobux.com/?r=slawomir78

+Quote Post
Guest_karmenka_*
post Feb 16 2011, 11:23 AM
Post #83

Guests

CYTAT(adeczka @ Feb 19 2010, 03:38 PM) *
tu mzna troche zarobic zapisujac sie do programu partnerskiego http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=7225

+Quote Post
Guest_karmenka_*
post Feb 16 2011, 11:28 AM
Post #84

Guests

Witam, ja korzystam z poniższych form zarobku, fakt że fortuny na tym da zbić, ale te kilka złotych zawsze się przyda

http://bitmails.info/pages/index.php?refid=karmenka

http://www.zielonymail.com/pages/ptp.php?refid=karmenka

http://zlotoweczka.com/pages/ptp.php?refid=karmenka

http://www.swiat-reklam.net/pages/ptp.php?refid=karmenka

http://pulsreklamy.pl/pages/ptp.php?refid=darek1983

http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=darek1983

Powyższe stronki są wypłacalne, nie oszukują,poprostu GORĄCO POLECAM! biggrin.gif

+Quote Post
Guest_olluskaaaa_*
post Feb 17 2011, 06:47 PM
Post #85

Guests

polecam centrum reklamy smile.gif
dużej kasy z tego nie ma ale dużo się tam nie narobisz..
i nie wierzcie w te cuda w necie typu " zarabiaj 5 tys miesięcznie"
jedno wielkie oszustwo!

tu macie link:) http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=olluskaaaa

+Quote Post
Guest_Guest_Vinnie_*_*
post Feb 20 2011, 05:59 PM
Post #86

Guests

Ja znalazłem inny, bardzo ciekawy sposób na zarobek. Wystarczy pisać posty na forach aby zarabiać całkiem niezłe pieniążki! Polecam gorąco stronkę WEBOWIEC

+Quote Post
Guest_Gregor_*
post Feb 21 2011, 12:04 PM
Post #87

Guests

Chcesz szybko i bez dużego wysiłku zarobić spore pieniądze? Tak. To jest właśnie praca dla Ciebie. Zarobki od 2000 do 5000 złotych. Wystarczy mieć komputer i połączenie z Internetem oraz w podstawowym zakresie znać obsługę poczty e-mail. Bezpłatny kurs przygotowawczy i zero wkładu własnego, skontaktuj się network48@interia.pl

+Quote Post
Guest_kubeusz123_*
post Mar 5 2011, 01:20 PM
Post #88

Guests

Łatwa kasa dla każdego:
Ta wiadomość zarobi dla Ciebie 50.000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50.000 zł.
Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuję, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!
Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!
To nie żaden żart!
*
5zł
Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50.000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50.000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75.435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku
nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto
, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci
lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze
po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.
Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie.
OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na mBank - pierwszy w Polsce wirtualny bank | www.mBank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe
z notka mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1. Nr konta: 46 1140 2004 0000 3102 7019 7060
2. Nr konta: 05 1020 2472 0000 6002 0143 8332
3. Nr konta: 49 1020 1664 0000 3502 0309 5569
4. Nr konta: 88 1090 1131 0000 0001 1402 0512
5. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1426 0030 0005
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!
POTRZEBUJESZ DOWODÓW?
Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 50 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "
Tomasz Watorek , Warszawa"
Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"
Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"
Ryszard Bodler, Gdańsk
"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 35000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!"

+Quote Post
Guest_Dymin_*
post Mar 13 2011, 03:15 PM
Post #89

Guests

ZAINSTALUJ BANER I ZARABIAJ PIENIĄDZE KOŻYSTAJĄC Z KOMPUTERA , TO NIC NIE KOSZTUJE !!!

Zarabianie polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, są wyświetlane w formie klasycznych bannerów na pasku reklamowym. W odróżnieniu do innych surfbarów, program ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ TO POSTĘPUJ WEDŁUG ZASAD
Krok 1
Kliknij w baner

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Join us".

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik
To proste, wciskamy napis "Installez 20Dollars2Surf(1,45 Mo)" i programik się ściąga.

Krok 4
Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy "Dalej"
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić.
Jak już to zrobimy klikamy "Dalej"

Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie).

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik

który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć.

KROK 7
Teraz już zarabiasz, miej włączony komputer i patrz jak co 1 min- dostajesz 1pkt. Max na miesiąc możesz mieć SAM z surfbara 10 000 pkt.
Punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca.
Powrót do góry

+Quote Post
Guest_annnnnna_*
post Mar 14 2011, 10:00 AM
Post #90

Guests

witam
moge zaproponowac bardzo fajna prace w domu przed komputerem. polega na znajdowaniu klientow i sprzedawaniu im kursow zalozenia wlasnej dzialalnosci. ale wiecej moge powiedziec poprzez maila ankahel@wp.pl bo za duzo tlumaczenia smile.gif ale wprawdzie to bardzo proste!! ja tak zarabiam !! legalnie i bezstresowo!! odpisz!! czekam na ciebie!!

+Quote Post
Guest_Gość_*
post Mar 21 2011, 09:57 PM
Post #91

Guests

Cześć smile.gif
Chcesz być zarobić trochę pieniędzy a przy tym poznać nowych, fajnych ludzi? Jeżeli tylko sądzisz, że masz żyłkę do bycia dobrym businessmanem i wiesz o co w tym temacie chodzi (lub chcesz się dowiedzieć) zapraszam do współpracy z BSG (Business Support Group)! Tylko u nas możesz zarobić pieniądze pracując przez internet z każdego miejsca na świecie. To nie jest żadna ściema. Pieniądze zarobisz, jeżeli tylko będziesz chciał(a) pracować i za każdym razem, kiedy masz coś wykonać nie masz tysiąca wymówek, aby tego nie zrobićWspółpracujemy tylko z rzetelnymi ludźmi, bo szanujemy swój czas i nie tracimy go na tych, którzy mają słomiany zapał.

Wejdź w ten link i obejrzyj prezentację, pierwszy krok do zostania jednym z naszych pracowników.

http://bsg-polska.org/prezentacja/index.php?source=742682

Pozdrawiam smile.gif

+Quote Post
Guest_Gość_*
post Mar 28 2011, 11:47 PM
Post #92

Guests

Ta strona zarobi dla Ciebie 50000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50000 zł.

Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

To nie żaden żart!

Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!

Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )

Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.

Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),

- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."

CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Oto obecna lista:

1. Nr konta: 73 1240 3800 1111 0010 2113 8929

2. Nr konta: 77 1240 3800 1111 0010 1351 2232

3. Nr konta: 71 1140 2004 0000 3302 6058 5170

4. Nr konta: 13 1140 2004 0000 3102 6497 4495

5. Nr Konta: 92 1240 3637 1111 0010 1474 8342

PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDŹ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

A tutaj troszkę matematyki :

Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądźmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.

A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!

I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).

Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!

Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!

Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!

Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!

Osoby które będą oszukiwały tzn. nie wpłacały 5 złotych , a wpisywały swoje numery kont będą ujawnione!

Bardzo proszę podejść do sprawy poważnie i uczciwie , w końcu 5 zł. to żaden majątek, a w zamian można naprawdę wiele zyskać! Gdyby każdy kto czyta to ogłoszenie wpłacił w/w kwotę to rezultat jest prosty do obliczenia, będzie szczęśliwym posiadaczem pokaźnej sumki. Miłej zabawy.

+Quote Post
Guest_janekpaszkiewicz_*
post Mar 29 2011, 09:49 AM
Post #93

Guests

Jeśli chcesz dodatkowo zarobić 200-300 zł miesięcznie to zapraszam smile.gif

Nie będę sciemniał jakie z tego są kokosy, bo nie są, ale te kilkaset złotych zawsze się przyda tongue.gif

Rzecz jest prosta - klikanie w reklamy smile.gif Nie zniechęcaj się, tylko proszę poświęć jeszcze chwilkę i przeczytaj dalej :

Propozycja 1 :

Shotbux - za każde kliknięcie otrzymujemy 10 centów , dziennie mamy kilkanaście linków do wyklikania co daje nam przynajmniej 1 dolara dziennie (ok. 2,82 zł) , czyli miesięcznie mamy CO NAJMNIEJ ok. 90 zł ( z reguły jest to 150-200 zł), a poświęcisz na to kilkanaście minut dziennie. Najlepsze jest to, że strona z reklamą może być otwarta w nowym oknie, a ty nie musisz jej oglądać, czas sam się nabija smile.gif Ponadto za każdego uczestnika, któremu polecisz stronę otrzymujesz 1 centa (10% jego zarobków), za każde jego kliknięcie smile.gif

Wystarczy się zarejestrować :

http://www.shotbux.com/?ref=janekpaszkiewicz

PS. Reklamy to "Ads" w górnym panelu smile.gif

Propozycja 2 :

Bux.to i Bux3.com - jedne z najbardziej znanych na świecie. Za każde kliknięcie w reklamę otrzymujemy 1 centa (reklam jest co najmniej kilkanaście, choć zdarzają się dni, kiedy jest ich nawet 40). Mniej niż w poprzedniej propozycji, ale za to tutaj dostajemy 100% zarobków naszego poleconego smile.gif Tak więc mając 10 poleconych zarabiasz 10 razy więcej :-)

Rejestracja jest bardzo prosta :

http://bux.to/?r=johnny_vc15
http://bux3.com/?r=johnny_vc15

Ogólnie rzecz biorąc - poświecasz kilkanaście minut dziennie (max pół godziny), jednocześnie serfując po internecie smile.gif Odnośnie wpłat na konto - jako, że są to amerykańskie serwisy, należy założyć konto na PAYPAL-u lub ALERTPAY-u :

http://www.paypal.pl/pl
https://www.alertpay.com/en/Default.aspx

Osobiście polecam ten pierwszy smile.gif Jest to twoje wirtualne mini-konto bankowe, które możesz powiązać ze swoim kontem bankowym (lub kilkoma). Przelewy są darmowe, a w niektórych przypadkach kosztuję kilkadziesiąt centów.

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam smile.gif

+Quote Post
Mateuszpolgru
post Apr 5 2011, 09:46 AM
Post #94

Początkujący
*

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 7,149

Zarabianie w internecie jest coraz bardziej popularne i co najważniejsze - możliwe, ja od zawsze się tym interesowałem ale nie mówię tu o klikaniu w reklamy bo to bez sensu tylko o czymś bardziej dochodowym, żeby choć troszkę zainwestować a później mieć z tego ogromny zysk. No i znalazłem na prawdę genialny plan prowizyjny, w ogóle nie znany w Polsce. Zainteresowała mnie ich oferta której jeszcze nigdzie nie spotkałam w pp, tym bardziej że cieszy się wielkim powodzeniem w St.Zj. i w świetle prawa jest to legalny pieniądz. Od niedawna zacząłem pracować w tym programie. (od ok. miesiąca) Jest to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn tyle że nie pieniędzy a klientów - z całym sercem mogę polecić ten system, znalazłem już swoich pierwszych partnerów i zacząłem zarabiać. Możemy wyrobić sobie niezły dochód pasywny, mamy produkt - jest sprzedaż, jednak w tym systemie liczy się ogromny zarobek. Wszystko tkwi w wyjątkowym planie prowizyjnym "Reverse 2Up System", w którym każdy nasz partner przekazuje nam kolejnych dwóch klientów, a każda osoba to 25$(70zł)/miesięcznie wink.gif Ja osobiście pomagam i promuję moich partnerów na mojej stronie poświęconej GRU, więc w naszej grupie nikt nie pozostaje bez pomocy smile.gif Powinna to być wspólna praca, wtedy każdy na tym zarabia. Zwrot kosztów (25$) mamy już po zaproszeniu pierwszej osoby - 100% stopa zwrotu!, i uwierzcie mi - 25$ to jest na prawdę nic w porównaniu do tego ile można w tym programie zarabiać smile.gif Problem jest w tym że większość naszej polskiej społeczności chce jak najwięcej zarabiać w internecie nic nie inwestując, a to jest nie możliwe no chyba, że chcą zarabiać miliony w klikaniu reklam (też się w to bawiłem ale po tygodniu sobie odpuściłem wink.gif) Na mojej stronie już umieściłem pierwsze dowody wypłat i wierzę, że biznes dopiero się rozkręca tym bardziej że znam partnerów, którzy mają już w swojej strukturze ponad 50 osób, po kilku miesiącach promowania. Szukam zdecydowanych współpracowników dla mojej grupy na wspólne promowanie niezwykłego programu Gifts Roll Up.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,

Mateusz
http://www.giftsrolluppoland.blogspot.com/

--------------------
GIFTS ROLL UP -
najbardziej dochodowy system zarobkowy! 25$ każdy referal!

+Quote Post
Guest_paula4321_*
post Apr 17 2011, 01:22 PM
Post #95

Guests

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=305526 to bardzo prosty i legalny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wystarczy tylko korzystać z internetu a punkty, które później sa zamienione na gotówke same wpływaja nam na konto.Dodatkową możliwością na powiększenie konta punktowego jest klikanie w płatne banery oraz wiele konkursów i gier.

+Quote Post
Guest_Kasa_*
post May 1 2011, 09:44 AM
Post #96

Guests

Witam dziś pokażę wam łatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Nie musisz klikasz, wystarczy włączyć program. Więcej informacij w dalszej części postu.

1. Rejestracja

Zapisujesz się klikając w baner powyżej. Po przejściu na stronę główną wpisz swój adres e-mail

Zostaniesz przeniesiony na stronę na której dostaniesz link z którego można pobrać program instalacyjny

"Install 20Dollars2Surf(1,45 Mo)".

Po pobraniu pliku zainstaluj go na swoim komputerze. Instalacja to kilka kroków i nie powinno być z tym większych problemów.

2.Zarabianie

Jeżeli już ściągnąłeś i zainstalowałeś program automatycznie zaczynasz surfowanie. Hasło i login są zapisane na stałe więc nie musisz się tym martwić. Dostaniesz je również na maila, przyda się to jeżeli logujesz się przez przeglądarke inną niż IE.

Uruchomiony program wygląda tak i jest nie wiekszy niż zwykły baner.

Po lewej widzisz trzy buttony (przyciski). Które odpowiadają za:

$ - Sprawdzanie stanu konta

- Przesuwanie programu (nie puszczaj po kliknięciu myszą)

X - Zamykanie programu

Wraz z uruchomieniem systemu uruchamia się surfbar i zaczyna wyświetlać reklamy. Może chodzić całą dobę nic nie stoi na przeszkodzie. Im dłużej masz go uruchomionego tym więcej zarobisz. I to cała praca jaka musisz wykonać. Możesz wrócić do normalnych zajęć.

3. Dodatkowe pkt

Odpalony surfbar zapewni nam podstawowe źródło punktów. Dodatkowo mamy dostęp do:

• PTC
Czytamy płatne e-maili
>>> Cashbar Contest <<<
Siatka poleconych
Aby dostać się na stronę główną 20dollars2surf kliknij ikonkę $ po lewej stronie banera. Przejdziesz do głównej strony z logowaniem, lub odrazu do swojego profilu.

• Klikanie w linki

Codziennie po wejściu do działu "Clicks" możesz znaleść punktowe banery które można oczywiście wyklikać. Dostaniesz za nie od 1 do 10 punktów dodatkowo. Uwag przy niektórych po kliknięciu będziesz musiał wykonać zadanie przeważnie jest to określona liczba kliknięć na stronie reklamodawcy. Jeżeli tego nie zrobisz nic się nie powinno stać, poczekasz tylko chwilę dłużej na zaliczenie kliku. Jeżeli zobaczysz napis You won x points znaczy to że premia została dodana do konta Gratulacje.

Możesz próbować kliknąć wszystkie linki na raz (wciskając scroll w myszce będzie najłatwiej) są duże szanse na poprawne zaliczenie punktów.

• Czytanie płatnych e-maili

Standardowo można też otrzymać e-mail z reklamą. Kliknij wtedy w link w niej umieszczony i czekaj na dodanie premii.

4.Konkursy

• W surfbarze mamy konkurs dla spostrzegawczych. Wprowadzony prawdopodobnie po to aby przynajmniej co jakiś czas spojżeć jednak w stronę bara.

Jeżeli w trakcie używania programu zobaczysz taki baner:

Klikni w niego a możesz wygrać od 1 do 1000 punktów. Baner ten wyświetla się losowo więc nie zdziw się jeżeli jednego dnia nie zobaczysz go wogóle a kolejnego pojawi się już po włączeniu programu.

• The BingoSurf

Nowa gierka w surfbarze. Zasady są proste codziennie dostajesz możliwość zagrania w bingo. Układasz na planszy kule o wskazanych numerach.

Wygrane:

Jedna pionowa linia - 1 darmowy kredyt na bingo.

Dwie linie- wygrasz 10 cents

Trzy linie -$ 1

Cztery linie - 1 SurfPass możesz wykożystać do Super Referral

Pięć linii - BingoJackpot Z pulą minimum $ 100

• Koło fortuny

Codziennie masz 2 szanse kręceń.
Jak grać?
Zakręć kołem przez naciśnięcie przycisku Zakręć kołem. Kiedy koło zatrzyma się na trójkącie, twoje osiągnięcie jest natychmiastowo znane. Lista nagród: 1 kredyt, 10 centów, $ 1, 1 SurfPass lub jackpot Koła fortuny.

5.Wypłaty

Wypłaty są od 20$. 1000pkt to około 1$

+Quote Post
Guest_chemik91_*
post May 4 2011, 07:55 PM
Post #97

Guests

CYTAT(monticolo @ Oct 29 2010, 10:48 PM) *
No wiadomo, ze Internet to olbrzymia machina, ktora juz dzisiaj daje wiele mozliwosci. Ciekaw jestem jak to wszystko rozwinie sie dalej...?

Mnie np. co raz bardziej zastanawia fakt, ze mlodzi ludzie, czesto studenci, godza sie na to zeby np zarabiac 5 zl za godzine pracy w jakis supermarketach. Podczas gdy elegancko duzo wiecej mozna zarobic sobie siedzac wygodnie w domu i pracujac bezstresowo w przyjemnym srodowisku przez Internet.

Mimo, ze Internet daje tak wiele mozliwosci, nadal jest wykorzystywany najczesciej tylko w celach komunikacyjnych (gg, nk, fb itp). A szkoda...

--
Chcesz mieć więcej użytkowników twojej strony? Zarabiać jeszcze więcej? Zleć nam copywriting! Z pewnością będziesz zadowolony!

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=297409
Bardo łatwy sposób na zarabianie.Korzystaj z komputera i zarabiaj!!!!
Jeśli będziesz miał dużo poleconych możesz na prawdę dużo zarobić

+Quote Post
Guest_zwierz_*
post May 5 2011, 11:37 AM
Post #98

Guests

Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z ''

+Quote Post
Guest_Guest_ania2_*_*
post May 8 2011, 09:29 AM
Post #99

Guests

SPOSÓB NA DODATKOWY ZAROBEK !!!

Poszukujesz zajęcia w pełnym wymiarze czasu, czy dodatkowego zarobku, wszystko jest możliwe w zaciszu Twojego własnego domu. Oferuję pracę zgodną z Twoimi wymaganiami i wolnym czasem. Wymagane: komputer, Internet
Szczegóły na stronie - WWW.annatarnowska.hpu.pl

+Quote Post
Guest_bandycia_*
post May 10 2011, 02:48 PM
Post #100

Guests

Zapraszam do wspólnego klikania.
Na początek trzeba posiadać dwa adresy email: jeden do rejestrowania się na stronach drugi do przyjmowania płatności przez paypal lub payalert.
Zakładamy sobie konto na paypal lub payalert wtedy możemy przystąpić do dalszej części programu:D
Płatności za oglądanie reklam nie są zbyt zachwycające jednak najlepiej jest zachęcać innych aby się rejestrowali
na Twój refferal link (tzn. moj nick jest polecającym strone można go wpisać w refferal).
Nic nie stracisz a możesz tylko zyskać. Godzina pracy dziennie a nawet mniej (zależy jak kto szybko klika;)
Jedna strona z buxem czyli zarabianie klikając nie daje zbyt dużo pieniążków ale mając konta na paru można uzbierać niezłą sumę smile.gif
Najważniejsze aby każda ze stron posiadała forum i payment proofs tzn. dowody płatności wtedy jest wiarygodna.
Dopiero zbieram na swoje pierwsze wypłaty ale samemu idzie to powoli dlatego zachęcam do rejestracji przez podane linki.
Również i Wy bedąc użytkownikami możecie polacać siebie innym aby się rejestrowali z Waszych linków. Wystarczy trochę cierpliwości i codziennie klikać aby uzbierać na pierwszą wypłatę.
Wysokich zarobków:)

http://www.neobux.com/?r=bandycia90
http://www.bux4real.com/?ref=bandycia
http://www.buxp.info/?r=bandycia
http://www.onbux.com/?r=bandycia
https://www.fox-bux.com/?ref=bandycia
http://www.extremebux.net/?ref=bandycia
http://www.clixsense.com/?3512464
http://www.buxstones.com/?ref=bandycia
http://www.jzbux.com/?r=bandycia

+Quote Post

7 Stron V  « < 3 4 5 6 7 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 25th October 2014 - 05:42 PM