StartWiadomościPomysł na biznesPolak potrafiHistorie sukcesuStart-upPoradnikiBiznesplanZakładam firmęNiezbędnikForum
Wywiady Wydarzenia Pamietaj Fundusze UE Akty prawne Formularze Kapitał Tagi Przykład biznesplanu

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> 33 pomysły na biznes, Według WPROST
Robert31
post Jul 13 2008, 07:38 PM
Post #1

Początkujący
*

Grupa: Użytkownik
Nr użytkownika: 41

http://www.wprost.pl/ar/?O=84532

Może tutaj ktoś z forum znajdzie swoje powołanie, bo kto wie - kto szuka nie błądzi wink.gif

Witam i pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
biznes4me
post Jul 13 2008, 07:44 PM
Post #2

Początkujący
*

Nr użytkownika: 20

Podoba mi się pomysł na wypożyczalnię rowerów - jeśli na odpowiednim terenie to może to być naprawdę dobry interes. Warto by się nad tym zastanowić...

+Quote Post
nowy
post Jul 17 2008, 04:00 PM
Post #3

Średniozaawansowany
**

Nr użytkownika: 51

CYTAT(biznes4me @ Jul 13 2008, 08:44 PM) *
Podoba mi się pomysł na wypożyczalnię rowerów - jeśli na odpowiednim terenie to może to być naprawdę dobry interes. Warto by się nad tym zastanowić...
np. na wyspie Bornholm tongue.gif

a tak na serio, to zwłaszcza tam gdzie turystyka kwitnie.

+Quote Post
Marek
post Jul 24 2008, 06:47 PM
Post #4

Początkujący
*

Nr użytkownika: 17

A co sądzicie o otwarciu sklepu z koszulkami?
Skoro na jednej koszulce można mieć nawet 50 zł zysku netto, to to naprawdę ciekawa sprawa. Czy jest w internecie bardzo duża konkurencja sprzedaży wysyłkowej koszulek?

+Quote Post
maciej29
post Jul 25 2008, 08:56 PM
Post #5

Średniozaawansowany
**

Nr użytkownika: 7

Oj nie wiem, nie wiem. Uważam, że konkurencja jest naprawdę duża, sam znam chyba kilkanaście sklepów z naprawdę dobrymi towarami i to w dodatku różnych gatunkowo... Nie znam się może na tej dziedzinie, ale nie wiem czy ten interes by się opłacał.
Chyba, że wymyśliłbyś coś oryginalnego.

+Quote Post
Radek Baczyński
post Jul 26 2008, 06:56 AM
Post #6

Początkujący
*

Nr użytkownika: 60

Pomysł na koszulki?

Zrobić polskie http://www.threadless.com/

+Quote Post
Rafis
post Jul 26 2008, 05:35 PM
Post #7

Początkujący
*

Nr użytkownika: 25

CYTAT(Radek Baczyński @ Jul 26 2008, 07:56 AM) *
Pomysł na koszulki?

Zrobić polskie http://www.threadless.com/

Pomysłu na naprawdę dobry biznes nikt wam nie da bo gdyby go miał to by sam go zrobił wink.gif
Te pomysły z wprost to takie trochę badziewiaste na poziomie dziecka z podstawówki.

Aby wpaść na dobry pomysł to trzeba znać się na jakiejś branży oraz znaleźć się w odpowiedniej chwili w odpowiednim miejscu i podjąć decyzję, że się wchodzi. Tyle i aż tyle. Tego nie da sie wymyslec na zamówienie przy śniadaniu smile.gif

Tak więc czytać, pytać, interesować się , działać, a pomysł sam przyjdzie smile.gif

+Quote Post
Gajowy Marucha
post Aug 29 2008, 05:23 PM
Post #8

Początkujący
*

Nr użytkownika: 110

CYTAT(Rafis @ Jul 26 2008, 06:35 PM) *
Pomysłu na naprawdę dobry biznes nikt wam nie da bo gdyby go miał to by sam go zrobił wink.gif

Da:-) I to chętnie:-) Tak działa franczyza (np. McDonald, KFC itp...) lub tzw. franczyza osobista czyli MLM. Kupujesz sprawdzony pomysł z instrukcją obsługi:-)

Po kilkunastu latach prowadzenia własnej firmy i kilku latach pracy "najemnej" na etatach odnalazłem się właśnie w MLM-ie i dziś nie zamienię tego na żadną inną formę działalności:-)

Pozdrawiam

--------------------
Czas, zdrowie i pieniądze w jednym miejscu:-)
Jeśli też tego szukasz, zajrzyj na www.daj-sobie-szanse.com.pl
Zapraszam do współpracy:-)

+Quote Post
gusia300
post Sep 4 2008, 10:11 AM
Post #9

Ekspert

Nr użytkownika: 115

Ja myśle o sklepie internetowym wiem że teraz masa ich jest ale chyba warto spróbować.Chciałabym sprzedawać artykuły dla najmłodszych sama mam teraz małe dziecko i całą wypawke kupiłam własnie w internecie bieganie po sklepach nie było dla mnie no i teraz też korzystam z tej formy zakupu.

+Quote Post
kasia1981
post Jun 9 2009, 09:45 PM
Post #10

Początkujący
*

Nr użytkownika: 834

CYTAT(gusia300 @ Sep 4 2008, 10:11 AM) *
Ja myśle o sklepie internetowym wiem że teraz masa ich jest ale chyba warto spróbować.Chciałabym sprzedawać artykuły dla najmłodszych sama mam teraz małe dziecko i całą wypawke kupiłam własnie w internecie bieganie po sklepach nie było dla mnie no i teraz też korzystam z tej formy zakupu.

Witam,

Podziele się z wami pomysłem na biznes na który wpadła moja koleżanka Jola.
Długo zastanawiała się czym mogłaby się zająć po urlopie macieżyńskim, stwierdziła że najlepiej to ona zna się na dzieciach, wkońcu ma dwa przecudna szkraby biggrin.gif .
Więc postanowiła że otwoży sklep z odzieża dziecięcą, ale nie taki zwykły których jest pełno w okolicy, tylko taki z ubrankami które mają wizerunek bohaterów z ulubionych kreskówek dla dzieci np. spidermanem, scooby doo, bob budowniczym, truskawkowe ciastko, kubuś puchatek ( ten kto ma dzieci to wie co one lubią ).
No wiadomo pomysł pomysłem ale ską brać takie rzeczy i to w dobrej cenie?
Znalazła bardzo fajną hurtownie www.trendy-kids.pl, mają super ubranka, a co najleprze można kupowac od nich przez internet, wysyłają kurierem towar więc na drugi dzień jest w sklepie, rewelacja.
Całkiem nieźle idzie tej mojej Joli więc może i wam się uda. Powodzenia
Kaśka

+Quote Post
NoWet
post Jun 10 2009, 09:48 AM
Post #11

Początkujący
*

Nr użytkownika: 835

Witam młodych businessman'ów. Mam dla Was świetna propozycje rozpoczęcia działalności. System franczyzowy nowej firmy na polskim rynku. NoWet to rozwiązania bezwodnej myjni mobilnej. Wystarczy kilka tysięcy złotych, własny samochód na sam początek, aby rozpocząć. Możliwość pokaźnych zysków, które będą wynikać z zaangażowania poszczególnych osób. Obecnie poszukujemy osób do współpracy franczyzobiorców powiatowych w województwie mazowieckim oraz franczyzobiorców wojewódzkich oraz powiatowych w pozostałych regionach Polski. Sprawdźcie nas na http://www.nowet.info.pl

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do wysyłania CV na adres: luspeka@wp.pl (wyłączny przedstawiciel Nowet Polska Mazowsza) bądź piotr.kapelus@nowet.info.pl

Pozdrawiam
Piotr

+Quote Post
AleksandraHK
post Aug 13 2009, 03:07 PM
Post #12

Początkujący
*

Nr użytkownika: 928

Witam,
A może pomysłem na nowy biznes będzie nawiązanie współpracy z Dalekim Wschodem. Zapraszam do odwiedzenie targów Lifestyle Expo które odbędą się w Warszawie w dniach 21-23.09.2009. Pierwsze dwa dni Targów otwarte będą dla przedsiębiorców, ostatni zaś przeznaczony jest dla prywatnych osób. Targi są jedną z możliwości na nawiązanie kontaktów biznesowych z partnerami handlowymi z Dalekiego Wschodu bez potrzeby pokonywania ponad 6 tysięcy kilometrów. Wstęp na targi jest bezpłatny.
W związku z targami stworzono także przewodnik „Jak rozpocząć biznes z Hongkongiem i Chinami” (http://info.hktdc.com/lifestyleexpowarsaw/20090722.pdf), przygotowany przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) organizatora targów i zamieszczony na jej stronie.
Zapraszam do odwiedzenia, może tam znajdziecie inspiracje.

+Quote Post
Eryk
post Oct 3 2010, 08:10 PM
Post #13

Średniozaawansowany
**

Nr użytkownika: 976

Tak naprawdę to pomysłów na biznes nie brakuje. Są wszędzie wokół nas. Na wszystkim można zrobić dobry biznes nawet na tak powszechnych i banalnych usługach jak mycie okien czy sprzątanie, ale trzeba działać:-)

Nawet najbardziej orginalny pomysł nic nie da jeśli nie będzie działania. Na wszystkim można zarobić. Branża tak naprawdę niema większego znaczenia. Ważniejsze od pomysłu jest twoje nastawienie do tego co robisz, umiejętność podnoszenia się po porażkach, umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe i kilka innych rzeczy:-)

Znam agentów ubezpieczeniowych co zarabiają po kilkanaście i więcej tysięcy miesięcznie i takich co nie potrafią na chleb zarobić.

Tak więc sam pomysł to nie wszystko:-)

--------------------

+Quote Post
qwerty
post Oct 7 2010, 10:47 AM
Post #14

Początkujący
*

Nr użytkownika: 2,070

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią - pomysły na biznes to połowa sukcesu. Najgorzej znaleźć finanse na otworzenie własnej działalności. Banki zawodzą, dotacje dla bezrobotnych są malutkie, a na finansowania z unii nie każdy się załapie.
Ja coraz poważniej zastanawiam się nad znalezieniem prywatnego inwestora.

+Quote Post
Kasia28
post Oct 13 2010, 09:06 PM
Post #15

Zaawansowany

Nr użytkownika: 2,044

Słyszałam, ze ktoś sprzedaje pomysły na biznes, to tez jakiś pomysł.

+Quote Post
Misiaczek1412
post Oct 30 2010, 09:54 PM
Post #16

Początkujący
*

Nr użytkownika: 1,910

Ja ostatnio wpadłam na pomysł aby założyć kwiaciarnie z franczyzą. Ale nie wiem czy to wypali. Wiem, że u mnie w mieście nie ma czegoś takiego... Generalnie w Polsce jest mało takich firm. Możecie mi coś doradzić ? Jak widzicie tan pomysł ?

+Quote Post
IT Geek
post Nov 3 2010, 03:55 PM
Post #17

Początkujący
*

Nr użytkownika: 2,165

Jeśli ktoś interesuje się komputerami to można aktualnie wygrać darmową franczyzę na mobilny serwis komputerowy (pcdoc.pl/konkurs).

Info na temat tego konkursu znalazłem na stronie mojej uczelni choć nie jest on skierowany tylko dla studentów.

Pozdro dla młodych biznesmenów smile.gif

+Quote Post
pawelkoszerski
post Nov 23 2010, 05:34 PM
Post #18

Początkujący
*

Nr użytkownika: 2,240

Coraz bardziej popularna staje się agencja interaktywna. Jednak należy bardzo się starać, aby zaistnieć na trudnym rynku. Oferta tych firm jest jednak coraz bardziej atrakcyjna, co jest również bardzo dużym plusem.

--------------------

+Quote Post
JoeySmith
post Dec 2 2010, 10:05 AM
Post #19

Początkujący
*

Nr użytkownika: 2,139

W rozkręcaniu biznesy kluczowy jest właśnie pomysł. Taki pomysł na biznes może się przydać wink.gif

+Quote Post
arnold44
post Dec 3 2010, 11:28 AM
Post #20

Średniozaawansowany
**

Nr użytkownika: 2,236

Puste wypowiedzi żadnych konkretów - obecnie jest duże zapotrzebowanie na pracę w dziale IT, copywriterów - pisanie tekstów na strony WWW czy teksty do pozycjonowania stron do PP - 1000 znaków unikanego tekstu, czy zając się samym pozycjonowaniem nakłady niewielkie - lecz trzeba wiedzy a wiedzę przecież można zdobyć i to w internecie na konkretnych forach.

--------------------
tworzenie prezentacji multimedialnych - nowa forma reklamy
tworzenie stron - reklama w internecie - sprawdź
wizualizacja, animacja, obiekty 3D - filmy szkoleniowe

+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 21st October 2014 - 03:06 AM