O serwisie


Portal młodych przedsiębiorców MamBiznes.pl należy do Bonnier Business Polska Sp. z o.o. i wchodzi w skład grupy serwisów Bankier.pl, do której należą takie serwisy jak Bankier.pl, PRnews.pl, Twoja-firma.pl, Pit.pl, Vat.pl.

MamBiznes.pl to pierwszy serwis w polskim Internecie w całości poświęcony tematyce młodego biznesu. Impulsem, który zrodził pomysł stworzenia portalu MamBiznes.pl, był odczuwalny w wśród młodych ludzi głód informacji o prowadzeniu własnego biznesu. To właśnie z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy stworzyliśmy serwis MamBiznes.pl.

Misją portalu jest przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez dostarczanie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Na serwisie MamBiznes.pl użytkownicy mogą odnaleźć różnorodne treści na wspomniany temat: począwszy od pomysłów na biznes, przez zagadnienia dotyczące tworzenia biznesplanu, aż po procedurę zakładania firmy i samo jej prowadzenie. Osoba odwiedzająca portal może także zdobyć wiedzę o możliwościach finansowania działalności gospodarczej oraz poznać portrety przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie. Serwis MamBiznes.pl to także wywiady, aktualności, przydatne narzędzia oraz forum.

Portal składa się następujących działów:

- Wiadomości - najciekawsze aktualności ważne dla młodych przedsiębiorców
- Pomysł na biznes - cyklicznie prezentowane pomysły na firmę
- Polak potrafi - portrety polskich przedsiebiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie
- Historie sukcesu - potrety firm z całego świata
- Start-up - opisy ciekawych firm rozpoczynających przygodę z biznesem
- Poradniki - artykuły z różnych dziedzin przydatne w prowadzeniu własnej firmy
- Biznesplan - wszystko co trzeba wiedzieć o pisaniu dobrego biznesplanu
- Zakładam firmę - szczegółowa wiedza potrzebna przy zakładaniu firmy
- Wywiady - ciekawe rozmowy o młodym biznesie i przedsiębiorczości
- Niezbędnik - adresy, kalendarium, formularze, akty prawne i wiele innych przydatnych informacji
- Forum - miejsce wymiany opinii, doświadczeń i porad

Chcemy, aby serwis MamBiznes.pl był odpowiedzią na konkretne potrzeby młodych osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą. Pragniemy zachęcić do działania i uwolnić ogromny potencjał, jaki drzemie w młodych Polakach. Mamy nadzieję, że poprzez portal MamBiznes.pl, dołożymy swoją cegiełkę do rozwoju polskiej przedsiębiorczości.
Życzymy owocnego korzystania z MamBiznes.pl!

Zespół MamBiznes.pl

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

W ramach Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości działa już 541 firm prowadzonych przez młodych przedsiębiorców z całego kraju

Bonnier Business Polska