Jakie wady i zalety mają polskie startupy?

2016-11-25
Mamy niesamowitych inżynierów i talentów technologicznych, ale brakuje umiejętności, dzięki którym udałoby się je zamienić w działające produkty.

"Nie tylko internet. Celem jest, by pomysłodawca zarabiał"

2016-11-08
Interesują nas pomysły z różnych branż. Autorzy pomysłów realizowanych w świecie realnym, a nie wirtualnym, mogą także kierować do nas swoje projekty.

Firma w Czechach: proste podatki, ale nawet 5 tys. zł na ZUS

2016-07-15
Wśród czeskich urzędników da się zauważyć ogólną świadomość, że ich pensje nie powstają magicznie, a miejsca pracy zależą od tego czy są podatnicy - mówi Jakub Piotr Sowiński.

800 tys. zł dotacji na dobry pomysł. Jak je zdobyć?

2016-07-04
Już 4 miesiące trwa program \"Platform Startowych dla nowych pomysłów\", który młodym innowatorom daje możliwość pozyskania kapitału oraz wsparcia eksperckiego.

Poszukiwacze dobrych pomysłów

2016-06-07
Inwestujemy przede wszystkim w pomysły, w projekty na etapie seed i start-up. W tym obszarze nasze inkubatory zrealizowały 2 programy wsparcia start-upów.

Dobre pomysły na biznes pilnie poszukiwane

2016-05-04
Nie planujemy inwestować w gotowe biznesy, ale raczej w konkretne osoby i ich pomysły biznesowe. Naszą główną ideą jest jednoczesne szybkie budowanie biznesów i silnych zespołów.

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

Połowa studentów (50,2 proc.) uważa, że po ukończeniu wybranych studiów będzie gotowa do prowadzenia własnej firmy, natomiast co trzecia osoba uważa, że nie będzie wystarczająco przygotowana do biznesu wynika z badań przeprowadzonych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.

Bonnier Business Polska