Tam powstał Skype. Estonia to raj dla startupów?

2015-07-28
Niewielu wie, że wszystkim znany Skype to jeden ze start-upów, które swój początek miały w Estonii. Dlaczego ten mały bałtycki kraj uznawany jest za ziemię obiecaną dla start-upów?

Sam pomysł na biznes ma zerową wartość

2015-07-21
Pomysł sam w sobie ma nawet nie zerową, a ujemną wartość. Dopóki jedynie myślisz o czymś, zajmuje to miejsce w twoim umyśle. Jeżeli masz pomysł, zacznij coś z tym robić.

Polak opowiada, jak się przebić ze swoim pomysłem w USA

2015-07-16
O tym, dlaczego lecąc do USA ze swoim pomysłem na biznes trzeba przygotować kilka wersji prezentacji oraz jak nie stracić uwagi inwestora już w pierwszych minutach spotkania.

Globalni giganci uruchamiają nowy program dla startupów

2015-06-08
Cisco, Intel i Deutsche Telekom uruchamiają akcelerator Challenge Up! Mogą w nim uczestniczyć start-upy związane z Internetem Rzeczy. Polska będzie miała swój udział.

80 tys. euro na własny biznes. Jak je zdobyć?

2015-03-31
Na starcie oferują młodemu przedsiębiorcy do 50 tysięcy euro na wdrożenie pomysłu. W zamian obejmują maksymalnie 15 proc. w utworzonej spółce.

Uruchomiła serwis dla freelancerów

2015-03-06
Serwis powstał z myślą o osobach, które chcą sprzedawać i prezentować swoje umiejętności, usługi - mówi w rozmowie z portalem MamBiznes.pl, Izabela Chmielowiec.

Pit 2016

Czy wiesz, że...?

W Polsce już 10 procent ogólnych wydatków na reklamę trafia do internetu. Znaleźliśmy się pod tym względem na 7. miejscu w Europie
POLECAMY
Pomysł na biznes zaprogramował sobie na studiach
Zbuduj prostego robota w 2 godziny.

Bonnier Business Polska