Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Polskie startupy walczą o uznanie arabskich inwestorów. Trwają eliminacje do AIM Congress

AIM Congress

Ponad 10 300 inwestorów ze 174 krajów — to audytorium AIM Congress, jednego z największych wydarzeń inwestorskich na świecie. Podczas specjalnego panelu w Abu Dhabi szansę na prezentację swojego biznesu zyska jeden polski startup.

Kongres AIM to inicjatywa AIM Global Foundation, jednego z liderów rynku arabskiego w zakresie kojarzenia inwestorów z interesującymi projektami startupowymi. Odbywa się on corocznie w Abu Dhabi. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-9 maja 2024 roku.

Krajowe eliminacje dla polskich startupów

Wiele z polskich startupów widzi w AIM Congress szansę na pozyskanie inwestorów z bogatego rynku arabskiego. Organizator umożliwi to jednak jedynie jednemu z nich. By go wyłonić, przeprowadzane są właśnie krajowe eliminacje. Udział w nich można wziąć za pośrednictwem strony programu.

Zwycięzca wyłoniony przez organizatora będzie miał możliwość prezentacji w specjalnym panelu dla startupów AIM Startup. Oprócz skojarzenia z inwestorami zwycięski startup zawalczy o nagrody z łącznej puli 60 tys. dolarów. Jego wyłonienie nastąpi na stronie programu w dniu 26 marca 2024 roku. Organizator zapewnia pokrycie kosztów zakwaterowania i udziału w imprezie.

Oprócz panelu dla startupów AIM Congress to miejsce spotkań liderów rynkowych z międzynarodowymi przedsiębiorcami. Podczas planowanych 280 sesji zostaną zaprezentowane najnowsze informacje rynkowe. Organizator przewiduje możliwość prezentacji 269 wystawców z różnych regionów. Na AIM Congress spotkają się zarówno inwestorzy sektora prywatnego, jak i również podmioty publiczne. Warto sprawdzać na bieżąco na stronie wydarzenia, który z polskich startupów pojawi się na kongresie.

Warto przeczytać: Platforma e-commerce z Arabii Saudyjskiej wsparta przez Investcorp. Runda inwestycyjna o wartości 130 mln dolarów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.