Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Startupy spotkają się w Radomiu

RadomIT już 30 czerwca. Będzie dużo o reklamie i marketingu opowiedzą o nim Paweł Tkaczyk i Michał Szczerba (spryciarze.pl), Rafał Agnieszczak (fotka.pl, świstak.pl) za to będzie dużo mówił o start-upach co zresztą pokryje się z prezentacją Michała ponieważ będzie opowiadał o marketingu na podstawie Spryciarze.pl. Wyjątkowo interesujące będą wykłady na temat handlu internetowego, marketingu afiliacyjnego a także prezentacje młodych biznesmenów.

Zaczynamy o 17:30 w Wyższej Szkole Handlowej (ul. Traugutta 61)

Pełna Agenda dostępna na stronie inicjatywy

RadomIT to spotkania, które odbywają się w sezonie co miesiąc. Stymulujemy przedsiębiorczość i wymianę wiedzy, chcemy pokazać, że praca na etat nie musi być do końca życia jedynym pomysłem na życie. Można stworzyć swój biznes lub rozwijać go przy pomocy nowych technologii, internetu. Za darmo można przyjść i posłuchać prezentacji.

To już ostatnie  spotkanie w tym sezonie dlatego chcemy by było bardzo ostro. Potwierdzają to zaproszeni prelegenci i cała oprawa RadomIT.

Więcej informacji na stronie radomit.pl tam również dostępna jest rejestracja.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.