Szukaj

JPK EWP

JPK_EWP (ewidencja przychodów) generuje pliki JPK za dowolny okres na podstawie danych wpisanych w arkusze Excela. Obsługa wymaga od użytkownika jedynie znajomości podstaw MS Excel. Dodatkowo może służyć do weryfikacji, edycji i scalania otrzymanych z innych źródeł plików JPK.
 

Historia wersji struktury JPK_EWP
JPK_EWP (1) - obowiązująca do 31 grudnia 2020 r.
JPK_EWP (2) - obowiązująca do 31 grudnia 2021 r.
JPK_EWP (3) - obowiązująca od 1 stycznia 2022 r.

Skoroszyt JPK_EWP (3) wyposażony jest w Wyszukiwarkę KŚT 2016 celem ułatwienia wyszukiwania kodu środka trwałego i obowiązującej stawki amortyzacji, które to dane należy umieścić w Wykazie.

Zakup skoroszytu uprawnia do nabycia 12 miesięcznej licencji na korzystanie z produktu, którą po roku można odnowić.

Jeżeli z racji konieczności wygenerowania struktury JPK_EWP za wcześniejszy okres niż od 1 stycznia 2022 r., potrzebna jest Państwu wersja (1) lub (2), prosimy o kontakt tel.: + 48 608 43 63 83 lub e-mail: [email protected].

Zapraszamy do pobrania
BEZPŁATNEJ WERSJI DEMO JPK_EWP umożliwiającej zapoznanie się z pełną funkcjonalnością skoroszytu.

Wymagania sprzętowe: komputer PC z oprogramowaniem Microsoft Windows: 7/8/10, pakiet Microsoft Office 2007/2010/2013/2016

Większość formularzy w formacie PDF przeznaczonych jest tylko do wydruku i można je pobierać bezpłatnie z serwisu. Aktywne formularze w formacie excel dokonujące samodzielnych wyliczeń są odpłatne. Cena uzależniona jest od dokonanej w dalszych krokach formy płatności.

Poniższy plik stanowi treść cyfrową. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) konsument ma prawo do odstąpienia od umowy dotyczącej treści cyfrowych w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia. Wyjątkowo w przypadku, gdy plik (treść cyfrowa) na żądanie konsumenta zostaje przesłany przed upływem 14 dni od zawarcia umowy, konsument traci prawo do odstąpienia od umowy.

Informujemy, że dokonując zamówienia wyrażacie Państwo zgodę na niezwłoczne przesłanie pliku, co wiąże się z utratą prawa do odstąpienia od umowy.

Dostępne wzory i formaty do pobrania: