Zaczynasz własny biznes? Ostatni dzwonek na pozyskanie 1 mln zł

Wiele osób ma ciekawe pomysły na biznes, jednak brakuje im środków na ich realizację. Jednak jest jeszcze miesiąc na pozyskanie nawet 1 mln zł na własny biznes. Sprawdź, co trzeba zrobić, by uzyskać takie środki.

Fot. Shutterstock/ Maksym Kapliuk

W ramach PARP dostępny jest program dofinansowania pod nazwą „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej”, w ramach którego można pozyskać niemal 1 mln zł. Jednak już sama nazwa kryje pierwsze kryterium, bowiem konkurs dedykowany jest dla mikro i małych przedsiębiorców z Polski Wschodniej, czyli woj. Warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Ważnym elementem, który należy spełnić jest również pomyślne zrealizowanie projektu w ramach konkursu dla Platform startowych.

Środki otrzymane od PARP mogą być przeznaczone na:

  • na zakup usług doradczych i eksperckich związanych z rozwijaniem modelu biznesowego
  • wynagrodzenie pracy personelu projektu
  • zakup środków trwałych, surowców lub materiałów oraz wartości niematerialnych i prawnych
  • organizację i przeprowadzenie działań, w tym promocyjno-informacyjnych, służących ekspansji rynkowej, w tym międzynarodowej

Wsparcie wyniesie do 85 proc.wartości projektu, co oznacza, że wkład własny to co najmniej 15 proc. wydatków kwalifikowalnych projektu.

Jak pozyskać środki w ramach konkursu „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej”?

Trzeba mieć na uwadze, że zbliża się już powoli termin do kiedy można aplikować o przyznanie środków. Ostatni dzień przyjmowania wniosków został wyznaczony na 30 września. Jest to już VII runda konkursu. Aby zaaplikować, należy wypełnić szereg dokumentacji (dostępne tutaj) oraz należy je przesłać do PARP.

Jednak samo wysłanie nie jest równoznaczne z potwierdzeniem otrzymania środków. To dopiero nastąpi po rozstrzygnięciu konkursu. Łączna pula środków, o które można się ubiegać wynosi 300 mln zł.

Komentarze

Avatar

Mariola Klimkiewicz

25 stycznia 2021 Odpowiedz

Witam. Czy obecnie mozna sie ubiegac o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej?

Avatar

Claudia204

9 marca 2021 Odpowiedz

Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem Niemką i oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro, a my udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Przyznaję, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem.Dla osób fizycznych, które mają problem finansowy i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – możesz zaciągnąć pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? – Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i natychmiast się z Tobą skontaktujemy

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach !!

Avatar

kuretk

13 października 2021 Odpowiedz

Pozyskanie takich funduszy na rozwój biznesu jest coraz trudniejsze. Unia Europejska daje fundusze wyłacznie na niektóre branże. Poza tym trzeba być innowacyjnym w tym co się robi.
Jesli szukalibyście prywatnego finansowania, polecam zgłosić się do nich https://plmfund.pl/ – obecnie udzielają pożyczek dla firm.

Dodam, ze najwazniejsze tutaj w przypadku udizelania kredytu jest to jakie mamy zabezpieczenie. Firma znacznie mniej patrzy się na bik jak to jest w przypadkku bankow.

Można uzyskac kwotę pozyczki do 10 000 000 zł.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*