Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. bylem raz u Kiyosakiego to calkiem fajne szkolenie, fajne kontakty zdobylem wiec w sumie duzo podstawy ale jest tez duzo ludzi to jak ktos chce zdobyc kontakty biznesowe to fajna opcja jest, poelcam tez rozne szkolenia u Fortis
  3. Ulotki sprawdzą sie jedynie jeśli chodzi o reklamę lokalna. Poza tym nie są już tak lubiane jak kiedyś. I potrafią denerwować ( sama czasami wkurzam sie jak widzę ile mam ulotek w skrzynce pocztowej - przez to mam duży problem z dotarciem do standardowych listów....). Jesli ktoś by tutaj szukał dobrej agencji reklamowej, mogę polecić ich: https://aliso.pl Bardzo duże doświadczenie, świetne podejście i co najważniejsze efekty Wiadomo, ze za pracę trzeba zapłacić, jednak przyynajmniej widzę rezultaty, zarówno w ruchu na facebooku i ilości polubień strony jak również w pozycjonowaniu naszej strony www.
  4. Dobrze jest zastanowić się nad jakością mebli sklepowych jakie kupujemy Po pierwsze bardzo duże znaczenie ma wyglad sklepu, bardzo wiele osób nie zechce sprawdzić jego oferty jesli sklep będzie brudny, będzie miał stare meble czy ogólnie jeśli będzie prezentował się w sposób odpychajacy Po drugie bardo duże znaczenie na pewno będzie miała jakość mebli jakie kupujemy. Meble takie są użytkowane zwykle intensywniej od tradycyjnych mebli do mieszkania, tak więc dobrze jesli będą wykonane z mocnych materiałów. Polecam kontakt z nimi: https://brandcreation.pl/oferta/wyposazenie-sklepow/ Firma ma w ofercie porządne wyposażenie sklepów.
  5. Today
  6. Jeśli nie macie pomysłu na prezent czy to świąteczny czy urodzinowy to zerknijcie na stronkę https://barbercompany.pl znajdziecie na niej świetne kosmetyki do stylizacji brody ;)
  7. Obecnie na wielu rachunkach studenckich można zarobić. W sensie zakładasz konto w banku a bank za to Ci daje kaskę.... Polecałabym zajrzeć sobie na stronę ing banku śląskiego. Obecnie mają tam bardzo fajne konto studenckie. Na stronie mozesz sobie poczytać o tym koncie oraz zobaczyć jakie są opinie: https://www.konto-studenckie.pl/ing-bank.php Bank obecnie za otwarcie konta studenckiego w tym banku daje Ci 140 zł. Poza tym konto to jest praktycznie zupełnie darmowe!
  8. Giełda ładunków i transportu Cargo.PL. 50 TYS. NOWYCH OFERT DZIENNIE, ponad 75 tys. uczestników oraz najświeższe wiadomości z rynku. Pośredniczymy przy przewozie ładunków w całej Europie i Azji, szczególnie w krajach bałtyckich, Rosji. Swoją działalność opieramy na współpracy z partnerem z Litwy, Cargo.LT oraz giełdą Teleroute. Cargo.PL to miejsce spotkań przewoźników oraz firm posiadających ładunki. Długa lista ofert, interaktywne mapy, intuicyjny komunikator tłumaczący rozmowę na język kontrahenta, ściana, na której wymieniamy informacje z drogi sprawiają, że Cargo.PL zwiększa możliwość pozyskania zlecenia, jednocześnie stając się platformą społecznościową dla osób związanych z branżą transportu i przewozu. Koncepcja wirtualnej giełdy Cargo.PL jest podobna do kilku działających na analogicznych zasadach platform w Europie Zachodniej. Opieramy się przede wszystkim na dużej podaży na usługi transportowe dla właścicieli ładunków i spedytorów. Przewoźnicy zyskują pewność, że znajdą zlecenia i nie będą narażeni na przestoje lub przejazdy z pustymi przyczepami.
  9. Samochód do ślubu możecie wynająć w firmie Vip Limuzyny. Z tego co się ostatnio orientowałem mają na prawdę ciekawe auta do wynajmu, a do tego wcale nie wygórowane ceny!
  10. Witam. Zastanawiałem się dość długo ale ostatecznie skusiłem się na wymienioną w tytule konferencje. Wybieram się na takie spotkanie pierwszy raz, bilety stosunkowo nie są drogie jak na taką ilość osób z dużym doświadczeniem. Poczytałem trochę o każdym z nich i myślę że mają dużą bazę wiedzy która może się przełożyć na moje dotychczasowe dokonania. Czy ktoś z was uczestniczył już w takim wydarzeniu ? Chciałbym poznać trochę opinii z waszego doświadczenia :)
  11. downstair

naprawa

czesc bede naprawiał swoje autko polecicie sklep internetowego z czesciami?
  12. Cześć. Jestem nowy na forum. Chciałem zasięgnąc waszej opinii na temat zakupu koszy na śmieci do firmy. Niedawno zmieniliśmy biuro i powoli zaopatrujemy je w mebelki, sprzęty itp. Chcemy kupić kompleksowo kosze na śmieci do kuchni, do segregacji odpadów bo to teraz modne, do pomieszczeń biurowych, jakieś koszopopielnice dla palaczy też by się przydały(niestety). Mamy na celowniku kilka wybranych marek z racji tego, że od tych konkretnych producentów mamy już wycenę. Chciałem podpytać Was jak oceniacie kosze na śmieci Alda, Homebook, Brabantia i OKT. Jak wypada jakość wykonania tych produktów, trwałość, być może podzielicie się jakimiś informacjami na temat przebiegu transakcji, czy były jakieś problemy z firmą, koszami albo ewentualną wymianą?
  13. Wybudowanie drogi dojazdowej i wyjazdowej też jest bardzo ważne. Jeżeli się rozglądacie za odpowiednią firmą, która może to wykonać to polecam wam http://masdrog.pl/ Na nich można w pełni polegać.
  14. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze?
  15. A co sądzicie o kupnie mieszkania w Poznaniu? Ja niedawno znalazłem ofertę firmy RED COktóry właśnie w Poznaniu sprzedaje aktualnie bardzo fajne i eleganckie mieszkania w świetnej lokalizacji. Myślicie, że to dobry pomysł na zakup własnego mieszkania 🙂
  16. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na taki problem jest właśnie ozonowanie. Dzięki niemu można się bez żadnego problemu pozbyć wszystkich alergenów i innych nieprzyjemnych zapachów. Z Warszawy mogę Ci polecić firmę Airozone, która moim zdaniem na prawdę świetnie zajmuje się świadczeniem takich usług i na prawdę warto z nich korzystać
  17. Nawiązanie współpracy z firmą, która zajmuje się wytwarzaniem elementów z tworzyw sztucznych w takim biznesie jest niezbędne. Od siebie mogę wam polecić firmę http://merplast.com.pl/ Moja współpraca z nimi układa się świetnie.
  18. Jeżeli chcecie się podszkolić z podatków, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy itp. to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://mfszkolenia.pl/ Dzięki ich szkoleniom nie mam już problemów z prawem podatkowym.
  19. Również polecam zapoznać się z ofertą firmy Hepamos !!
  20. When I am surfing the web occasionally I have discovered a website this really is particularly thought to invoke such as this one. I wanted to share that I found the content on your website has been highly interesting and I learned new things. I will be sure to look for your upcoming post. Many thanks for this fantastic write-up I will come again soon. fireboy and watergirl
  21. Wczoraj
  22. Jest w Warszawie kilka dobrych restauracji. Zerknij w sieci i wybierz nurt kulinarny który najbardziej Ci pasuje
  23. Też swego czasu wysyłałem zapytania w tej kwestii i jest dokładnie tak jak mówisz. Ceny mogą się naprawdę kolosalnie różnić jednak da się znaleźć coś normalnego. U mnie akurat wykonał to znajomy lecz domyślam się, że nie każdy posiada takowego w tej branży
  24. Co racja to racja ! Najlepsza opcja moim zdaniem
  1. Załaduj więcej aktywności