Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. Temat niby prosty i lekki, ale w rzeczywistości taki nie jest. Czasem bowiem powstają wątpliwości czy rzeczywiście udzielić absolutorium. Nie każdy wie jakie są tego konsekwencje. Tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl/absolutorium-dla-czlonkow-zarzadu/ jest fajnie wyjaśniony ten temat . W ogóle na tym blogu jest sporo praktycznych informacji na temat spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Można się sporo dowiedzieć, zwłaszcza, że blog prowadzą prawnicy.
 3. Jaki jest profil firmy? Najłatwiej wyobrazić sobie, że sam jesteś tym klientem i wchodzisz do takiego miejsca. Co dodałbyś żeby było wygodniej? Czego absolutnie nie umieszczałbyś w takiej przestrzeni?
 4. Lepiej popytaj w jakimś lokalnym sklepie. Sprzedawca doradzi i może wynegocjujesz jakiś rabat.
 5. Biuro musi być przystosowane do konkretnych potrzeb. Warto więc zdecydować się na realizację fit out . Taki kompleksowy remont, to dobre rozwiązanie. Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. Total Sec specjalizuje się w takich remontach. Dobre jest to, że jedna firma wykonuje wszystkie prace. Sporo czasu można w ten sposób zaoszczędzić.
 6. Witam!! Jakiś czas temu założyłem biznes w internecie i jak się okazało można na tym zarobić wiele. Jak w każdym poważnym biznesie trzeba włożyć żeby wyjąć. Jak to działa? Wystarczy zainwestować pieniądze i później raz dziennie oglądać reklamy. W zależności od wkładu zarobki są różne. Oczywiście czym więcej zainwestujesz tym więcej zarobisz. Ale nie ma limitów ile trzeba zainwestować. Inwestujesz ile dasz radę. Po obejrzeniu reklam co trwa około 3-5min dziennie, jesteś zakwalifikowany do zarabiania pieniędzy. Naliczenia są mniej więcej co godzinę. Jeśli zarejestrujesz się z mojego linku, pomogę ci i poprowadzę na początku. Link do rejestracji: https://adblast.alternet.com/r/tig3r
 7. Mąż sam grzebie przy swoim oplu, nie ma jednego sklepu gdzie zamawia. Jedne rzeczy są taniej tu, inne tam... I patrzy co i gdzie, ile kosztuje, jakiej firmy.. I wybiera co najlepsze.
 8. Może allegro, olxy i inne takie? U nas mąż złota rączka sam zmajstrował razem z młodą domek, powiedzmy, że mniej więcej według projektu dziecka 🙂 Plus zjeżdżalnia plastikowa dokupiona, koszt ok 100 zł w naszym lokalnym sklepie ogrodniczym 🙂 Planują jeszcze małą "rozbudowę", żeby obok domku była możliwość zawieszenia huśtawki.
 9. My w tym roku planujemy Mazury, tam nas jeszcze nie było, więc ciekawość bierze górę 😄
 10. Myślę, że opinia znajomych to dobra rekomendacja. A co do wyboru, radca/adwokat to zależy od sprawy. Osobiście znam i słyszałam o genialnych radców i adwokatów i kontrastowo, takich bardzo złych. To czy ktoś jest adwokatem czy radcą nie oznacza, że będzie lepszy. Warto poznać opinię osób, które korzystały z pomocy konkretnej osoby.
 11. uwielbiam słodkie i niektóre półsłodkie. I tylko czerwone. Białego nie znoszę. Ale to już kwestia gustu 🙂
 12. Najważniejsze - waga dziecka. Fotelik musi być dopasowany do malucha. Ale mało kto przywiązuje wagę do tego, że fotelik powinno się dobierać do auta. Nie każdy fotelik sprawdzi się w każdym aucie. Ja się nie znam kompletnie na fotelikach, dlatego podjechaliśmy do specjalisty, który nam w tym pomógł :)
 13. Co do Katowic to na bank sprawdzi się notariusz Tomasz Balas. 100% solidności, profesjonalizmu i rzetelności. Jasno tłumaczy zawiłe kwestie, jest miły w obyciu, ma dobre podejście do klientów i zostawicie u niego umiarkowane opłaty.
 14. Wielkość firmy nie ma znaczenia - systemy monitorujące pracę kierowcy warto mieć na wyposażeniu każdego auta służącego jako pojazd służbowy. O zaletach i rozwiązaniach tego typu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw poczytasz na https://teagle.io/sektor-msp-a-monitoring-floty/. Raporty w firmach, które wdrożyły systemy monitorowania pojazdów wskazują na kilkunastoprocentowe redukcje zużywanego paliwa oraz duże ograniczenia wydatków biurowych.
 15. Bezpieczeństwo i komfort dla dziecka to podstawa. Dobrze aby fotelik miał odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, system ISOFIX, miał możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy jak najdłużej. Polecam foteliki Maxi Cosi dla noworodków, szczególnie Pebble Plus mają najlepsze wyniki w testach. Osobiście kupowałam fotelik tutaj dla mojego noworodka, wybór jest spory: http://emaluszek.pl/produkty/foteliki-samochodowe/foteliki-0-13-kg/
 16. Trudno stwierdzić. Jednym z kluczowych kryteriów jest bliskość. Chodzi o to, aby było w miarę blisko. To jaki basen jest, jakie oferuje warunki, też ma znaczenie, ale nie bez znaczenia jest jego cena, a przede wszystkim bliskość. Na szczęście w Warszawie jest duży wybór basenów: basen Koncertowa, Kabaty, Włochy, Śródmieście czy na Woli. Fajne jest też to, że oferują różnego rodzaju pakiety np poranne, wieczorne, weekendowe (pakiety lojalnościowe). Na https://paar.edu.pl/ proponuje jeszcze doczytać jak coś.
 17. A jakie masz inne możliwości bezpiecznego oszczedzania? Lokata oraz konto oszczednościowe to najlepsze stabilne sposoby oszczędzania. Na funduszach inwestycyjnych również mozna zarobić, są jednak dość ryzykowne. Nie wspominając o giełdzie, na której zarabiają jedynie osoby dobrze zaznajomione w temacie. Zerknij sobie na stronę: https://www.konto-studenckie.pl/promocje/ Mozesz sobie zobaczyć jakie promocje maja banki jeśli chodzi o założenie w nich konta oszczednościowego. Najlepsze promki są zwykle przygotowane dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia.
 18. Ja zamawiałem ostatnio dla żony wino musujące ze strony https://dom-szampana.com.pl/ i muszę przyznać, że zrobiło robotę 🙂 Smakowało świetnie, a i cena nie była wysoka.
 19. To jakby nie patrzeć potrzebna rzecz, nie każdy musi taki sprzęt posiadać, a wypożyczenie go i takiej firmy to niestety spore koszty.
 20. Ja osobiście za tym nie przepadam. Wolę ciepło i sucho, a wentylacji z pewnością u siebie w biurze nie zamierzam montować, no chyba, że w pomieszczeniach socjalnych według zapotrzebowań pracowników.
 21. Mieszkam na wsi i powiem, że agregat to podstawa. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy będziemy go potrzebować i nastąpi przerwa w dostawie energii, a nie jest to bardzo drogi sprzęt.
 22. Sprawdź sklep https://obudowy24.pl/ moim zdaniem dobry pomysł żeby otworzyć własny biznes.
 23. Najlepsze są sprawdzone rozwiązania i sprawdzone biuro rachunkowe jeżeli masz na myśli księgowość. Do samego wystawiania faktur przyda się prosty program do fakturowania jak np. Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/
 24. Wczoraj
 25. Cześć Wszystkim, Tak jak w temacie, poszukuje pomysłu na zarobek przy pomocy tego co już posiadam. Mianowicie posiadam maszynę parową i odkurzacz piorący. Od razu zaznaczę, że nie chce wchodzić w temat mycia samochodów. Nie jest to też mój główny cel, sposób na dochód, aczkolwiek przyznamy, że od dłuższego czasu szukam inspiracji do zrobienia pieniądza z tych sprzętów. Byłbym Wam bardzo wdzięczny za pomoc przy główkowaniu nad tym tematem. Może dla kogoś również będzie to inspirujący temat. Pozdrawiam,
 26. Cześć Wszystkim, Tak jak w temacie, poszukuje pomysłu na zarobek przy pomocy tego co już posiadam. Mianowicie posiadam maszynę parową i odkurzacz piorący. Od razu zaznaczę, że nie chce wchodzić w temat mycia samochodów. Nie jest to też mój główny cel, sposób na dochód, aczkolwiek przyznamy, że od dłuższego czasu szukam inspiracji do zrobienia pieniądza z tych sprzętów. Byłbym Wam bardzo wdzięczny za pomoc przy główkowaniu nad tym tematem. Może dla kogoś również będzie to inspirujący temat. Pozdrawiam
 27. Witam, Jak legalnie zawozić okazjonalnie ludzi do ślubu samochodem osobowym? Dodam, że jestem osobą studiującą, chcącą sobie dorobić pożyczając auto od rodziców.
 1. Załaduj więcej aktywności