Veron

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Veron

• Ranga
    Początkujący
  1. Można się zaopatrzyć w energooszczędne żarówki ledowe, wyłączać listwę, w której mamy podłączone sprzęty, np. telewizor czy komputer, gotować pod przykryciem (szybciej się gotuje), pozbyć się nawyku włączania telewizora po wejściu do domu bez konkretnej potrzeby oglądania czegokolwiek, na zasadzie niech sobie leci w tle.
  2. Zdrowo się odżywiam (chude mięso, dużo kasz, makaron i ryż pełnoziarnisty, dużo orzechów i pestek, warzyw, owoców) i ćwiczę parę razy w tygodniu.
  3. Veron

Gdzie na urlop?

Na urlop tylko w ciepłe kraje - południe Europy, w Polsce oczywiście jest pięknie, ale pogoda bardzo chimeryczna, więc szkoda ryzykować dłuższego wyjazdu, raczej jakiś parodniowy wypad.
  4. Veron

Ćwiczycie?

Ćwiczę sama w domu, posiłkując się programami telewizyjnymi i ćwiczeniami z internetu, latem dodatkowo jazda na rowerze + ćwiczenia na siłowni na powietrzu. W standardowj siłowni byłam tylko raz i nie czułam się tam zbyt komfortowo, może dlatego, że poszłam sama i nie wiedziałam co ze sobą zrobić.
  5. zależy od sezonu, ale często odwiedzam najpopularniejsze sieciówki - H&M, Reserved, Stradivarius, Pull&Bear, C&A, New Look, New Yorker itp. Większośc mojej szafy jest właśnie z tych sklepów.
  6. Veron

Co po pracy?

kąpiel relaksacyjna, dobra książka, raz na jakiś czas wyjście do SPA na masaż
  7. Do soków z cytrusów tylko wyciskarka, a sokowirówka z kolei jest bardziej wszechstronna, można w niej zrobić sok z jabłek, marchwi, buraków itd.
  8. Polecam Kazimierz Dolny nad Wisłą, Międzybrodzie Bialskie, Ustroń - miejsca urokliwe i w sam raz na weekend