blochala

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O blochala

 • Ranga
  Początkujący
 1. Sprawdź pod tymi adresami http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki http://direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/ https://midas24.pl/pozyczki-przez-internet https://chwilowo.pl/ranking-chwilowek/ https://www.filarum.pl/ https://www.ofin.pl/ https://www.netcredit.pl/ etc. dobrze myślisz, że lepiej oszczędzać i w przyszłym roku bez kredytu to robić. Ewentualnie można szybkimi pożyczkami za darmo przyspieszyć realizację altany o 1 miesiąc.
 2. Są osoby, które specjalnie wybierają Maroko jako cel swoich podróży wakacyjnych tylko po to aby kupić taniej ten olej. Popularny jest Marrakesz i można tam kupić na targach i straganach świeżutki olej tłoczony ręcznie przez tamtejsze kobiety (mężczyźni rzadziej). Faktycznie często jest on sprzedawany w przezroczystych butelkach ale jak wynika z http://arganicaoil.com/images/Research_paper_7.pdf http://grasasyaceites.revistas.csic.es/ind...ownload/178/178 w pierwszych miesiącach nie ma znaczącej różnicy między przechowywaniem w ciemności i w świetle. Jeśli olej ma być trzymany dłużej to musi być przelany do ciemnej butelki lub po prostu przechowywany w szafce a nawet lodówce.
 3. To oczywista oczywistość. Zawsze będzie lepiej nie płacić niż płacić odsetki tylko jak się ma na tyle bogatą rodzinę, że pożyczą 300 tysięcy złotych to szczęście nad szczęściami. Pomoc de minimis nie jest dla wszystkich, tylko dla tych, którzy są w perspektywie niedługiego czasu płacić wysokie podatki. W podatkach zwróci się z nawiązką kredyt poniżej jednego procenta. Co do EHIP to dobrze, że prospekt Deutsche Banku prowadzi do Expandera bo DB ma zbyt wygórowane wymagania aby ot tak ktoś z ulicy u nich kredyt brał. Poza tym to Niemcy a Ci ostatnio na kolanach przed Ruskimi są i znów w perspektywie czasu mogą ich klienci mieć problemy. Nie wiem jaka tam jest struktura, akcjonariat itp ale wiadomo, że wszystko można znacjonalizować szczególnie jeśli było się tym czym się było 40 lat temu. http://www.money.pl/forum/ostrzegam-przed-...u-t1580525.html ciekawy wpis z Money'a o kredycie w DB
 4. HipRolnik dla rolników bo gospodarzy trzeba chronić jak tylko się da przed pazernymi bankowcami
 5. Symulacja dosyć taniego kredytu mieszkaniowego 200 000 zł 360 miesięcy 5.5 procent raty równe Całkowity koszt kredytu wynosi: 408 808,08 Odsetki wynioszą: 208 808,08 Dobre miejsca aby brać kredyt mieszkaniowy: rodzice rodzeństwo ciocia Krysia pozostałe miejsca jak pierwsza lista zawiedzie rodzeństwo bliski przyjaciel Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny jak już to nie wypali to bok.ehip.com.pl weź tani BLO.
 6. Rozwiązania typu unikanie składek na ZUS jest bardzo niemile widziane. ZUS dopadnie szybciej niż bandzior w ciemnej uliczce ;) Pamiętajcie, że ZUS stanowi sam sobie prawo i jak zdecyduje, że zrobiłeś te 1/8 etatu po to aby zoptymalizować sobie koszty to podliczy cię i tak normalnie i każe zapłacić z odsetkami. Będzie ścigał do 10 lat bo może a jak się nie zgadzasz to sam musisz do sądu ich decyzję zaskarżyć i wydać kupę kasy i zdrowie stracić. Mi to by się podobały koszty firmy (ZUS i inne) do 300 zł miesięcznie. To by było uczciwe. Niektórzy nie zarabiają z dnia na dzień, niektórzy zarabiają w odstępach kwartału albo i nawet pół roku jeśli to kontrakt. Jest dobry sposób aby pożyczać pieniądze bez kosztów na opłaty typu ZUS. Hiperbank rozpracował to. Zobaczcie to zestawienie bo to rewelacyjny pomysł. Banki cwane dają kredyty gotówkowe oprocentowane i dają je nawet na zapłatę podatków czy właśnie ZUS. Parabanki mogą nawet dać pierwszą pożyczkę za darmo i to na dowód bez zaświadczeń.
 7. Odpowiadam na pytanie: najlepiej jest kupić mieszkanie z rynku wtórnego w dużym mieście w okolicach dużych firm lub uczelni jeśli chcemy ryzykować z wynajmem studentom. Do tego przyda się niewątpliwie dobry kredyt mieszkaniowy z tej strony. Wszystkie formalności są wbrew pozorom banalnie proste. Ludzie z banku prowadzą za rączkę każdego bo też mają to w swoim interesie. Klient nieporadny potrzebuje pomocy, dodatkowo jest on bardziej podatny na wciskanie dodatkowych produktów. W Alior Bank i mBank wciskają karty kredytowe, w innych bankach lokaty i inne produkty. To się opłaca. Kredyt mieszkaniowy spłaca się z dochodu z wynajmu i pozostaje jeszcze czysty zarobek. Oczywiście do opodatkowania. Zajmując się profesjonalnie wynajmem można zarejestrować działalność gospodarczą i czynić wiele odliczeń. Mnóstwo rzeczy w koszty można przesunąć i jak większość praktykuje – odliczać podatek naliczony od paliwa i samego samochodu bez względu czy to jest rasowe Audi RS czy inne Bentley. Byle by był ciężarowy. Same plusy zajmowania się profesjonalnym wynajmem finansowanym kredytem.
 8. Czym jest prowident http://hiperbank.net/prowident tak się składa, że to jest najtańsza pożyczka pozabankowa. Może są jakieś inne, których nie znam ale pewnie nie ma takich. Oprocentowanie nawet jak będzie 150% to i tak nic w porównaniu z konkurencją a ta daje oprocentowanie powyżej 500, powyżej 1 000 i więcej RRSO. Są też pożyczki liczone w dziesiątkach tysięcy procent. Ta firma to taniocha w porównaniu z konkurencją. W porównaniu z bankiem wypada kiepsko ale to nie jest bank!
 9. Bank to bank a paraban to parabank, poświęceń wymaga pożyczka bez rejestrów a jednym z nich jest płacenie i oddawanie tego co się zarobi. Różnica jest oczywista. Jeden pije wódkę, drugi wino. Stabilizacja to tylko dla bogatych. Taka prawda.
 10. Ciekawi mnie krzyk od 2014 roku na drogie kredyty hipoteczne. Sądzę, że zdrożeją niebagatelnie a i wymogi większe. Kredyt hipoteczny będzie produktem luksusowym.
 11. Tylko niech nie wytną pierwszych pożyczek za darmo. Sam mam jedną zaliczoną ale to kiedyś, w NETCREDIT. Moim zdaniem ta branża jest potrzebna bo i tak rynek będzie a każdy wie, że do czarnego rynku i panowania mafii krótka droga już.
 12. Opłaca się to przy odpowiedniej lokalizacji. Bardzo duża liczba klientów i brak konkurencji to sukces. To by była teoria. Praktyka jest inna. Coraz więcej osób biednieje. Żabka do najtańszych nie należy. Przy tych sklepach jest zawsze dużo ogłoszeń na szybkie pożyczki bez rejestrów a wynika z tego, że klientela jest w znacznym stopniu biedna. Dużo to mówi o przyszłości rynku. Sukcesem są tanie sklepy. Do żabki chodzę tylko jak inne sklepy mam zamknięte. To jest atut, żabki są otwarte przez długi czas. I to jest też minus bo wieczorami lubią pijaczki przychodzić i marudzić z równo odłożoną gotówką. Płącenie kartą nie zawsze się udaje. Do niedawna w mojej żabce krzyczała znad kasy tabliczka informacyjna „płatność kartą od 30 zł”. Wolę inne zwierzątka sklepowe. Biznes trudny ale dobra lokalizacja i niska konkurencja to nadal równa się sukces. Marża 5% zbyt niska w mojej ocenie. Samodzielnie prowadzony sklep pod własnym szyldem może dać zysk na poziomie > 30% Sklepy stacji benzynowych też są droższe i zarabiają całą dobę ale tego kogo stać dziś na paliwo tego stać i na zakupy drobne.