DamianW

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O DamianW

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. A z jakich platform sprzedażowych korzystacie w swoich sklepach internetowych? Może macie jakieś doświadczenie z autorskim systemem Edito.ecommerce? To rozwiązanie oferowane przez Ideo Sp. z o.o., tutaj takie główne informacje odnośnie tej firmy - http://ideo.onepage.website/. Pytam, bo chcę zmienić moją obecną platformę na coś sprawdzonego i przede wszystkim bezawaryjnego.
 2. Od pewnego czasu prowadzę własną firmę, zajmującą się m.in. księgowością i rachunkowością, dlatego zdecydowałem się kupić podpis elektroniczny. Rozważam zakup e-podpisu z oferty firmy KIR - http://www.elektronicznypodpis.pl/oferta/z...y-do-e-podpisu/.
 3. Też zastanawiam się nad założeniem własnego sklepu internetowego, dlatego zacząłem się rozglądać się za dostępnymi platformami sprzedażowymi i oczywiście systemami płatności internetowych. Myślałem między innymi o Paybynet. To system opracowany przez KIR, stosowany również w eAdministracji - http://www.paybynet.pl/dla-administracji/p...-administracji/. Jak oceniacie ten wybór?
 4. Według mnie to, czy warto kupić ekspres, czy wręcz przeciwnie, zależy przede wszystkim od tego czy w ogóle i jak często pijemy kawę. Jeśli lubimy kawę i nie wyobrażamy sobie bez niej dnia to jak najbardziej, ale jeśli pijemy ją raz na miesiąc, albo nawet i rzadziej, to chyba nie ma sensu. W przypadku biura jest zapewne nieco inaczej, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zrobić sobie kawę :). Jeśli chodzi o wybór konkretnego ekspresu, to w sieci znajdziesz mnóstwo artykułów na ten temat, które powinni Ci pomóc, na przykład ten - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/dobrze-zaparzona-146.html. Powodzenia i pozdrawiam.
 5. DamianW

  Woda z kranu

  nie piję bezpośrednio z kranu
 6. Decydując się na uruchomienie e-sklepu warto zacząć od wszelkich spraw technicznych, takich jak chociażby wybór narzędzi do tworzenia strony www, domeny oraz hostingu, gotowego szablonu graficznego bądź wykonanie nowego, na wdrożeniu mechanizmów kończąc. Myślę, że w sklepach internetowych ważną rolę odgrywają także systemy płatności internetowych. Sporo osób z nich korzysta, dlatego warto zdecydować się na ich wdrożenie. Przykładem takiego systemu jest m.in. Paybynet, tutaj znajduje się więcej informacji na jego temat - https://www.kir.pl/klienci-indywidualni/paybynet/.
 7. A jaki system płatności macie w swoich sklepach?
 8. W dzisiejszych czasach, gdy studia kończy coraz więcej osób, absolwenci rozglądają się za możliwością pogłębienia wiedzy i nabycia umiejętności, które uczynią ich atrakcyjniejszymi w oczach przyszłych pracodawców. Stąd często podjęta zostaje decyzja o rozpoczęciu drugiego kierunku studiów, dodatkowych praktykach czy stażach. Jedną z możliwości rozbudowania swojego naukowego i zawodowego życiorysu są studia podyplomowe. Czy warto je podjąć?
 9. W takim razie może weźmiesz pod uwagę także Ideo Sp. z o.o.? To agencja interaktywna, w ofercie której znajduje się m.in. pozycjonowanie, marketing wirusowy, marketing szeptany, ale także tworzenie stron www czy wdrażanie systemu CMS. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat - http://xprs.imcreator.com/free/ideo/ideo/. Myślę, że warto zdecydować się na to rozwiązanie, ponieważ pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form e-promocji.