Błażej

Użytkownik
  • Zawartość

5
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Błażej

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Może określ najpierw budżet. Łatwiej zaprojektować "dom", kiedy wiesz jakimi środkami dysponujesz. Stać Cię na inteligentny dom z basenem i kortem tenisowym, czy wystarczy na razie tylko na działeczkę?
  2. DC-CENTRUM podzielam Twoje zdanie. Ponad to mam znajomego, który ten problem rozwiązał w taki sposób, że otworzył działalność gospodarczą, a następnie zatrudnił się gdzieś chyba na 1/8 etatu. dzięki temu płaci tylko składki zdrowotne. :lol:
  3. Jeśli o mnie chodzi, to zawsze do pójścia do nowego lokalu najbardziej zachęcają mnie ulotki ze zniżką. Więc wiesz, nie musisz mieć nawet własnego projektu, w sumie każda agencja promocji przygotuje Ci wzór od podstaw. Potem tylko trochę pochodzić po klatkach w okolicy, porozdawać na ulicy i ruch na pewno się zwiększy. Ale w gastronomii kluczem do sukcesu jest oczywiście to, żeby klient wychodził zadowolony i chciał do Ciebie wrócić ;)
  4. Jeżeli myślisz o kupnie mieszkania pod wynajem to bierz pod uwagę miasta, w których jest wiele uczelni wyższych. Na zysk na rodzianch z dziećmi raczej nie licz. Nikt taki nie będzie wynajmował mieszkania za taką kwotę, żebyś Ty mógł na tym rzeczywiście zarobić. Jeżeli taka rodzina nie ma mieszkania, najprawdopodobniej po prostu weźmie kredyt. Każdy w takiej sytuacji chce mieć swoje cztery konty i czuć się bezpiecznie. Zarobisz natomiast na studentach, w zależności od miasta możesz żądać od 400 do 700 zł za jedną osobę. Za duży pokój możesz brać podwójną cenę (będą tam mieszkać 2 osoby). Weź jednak pod uwagę, że studenci nie będą dbać o mieszkanie tak jak jeden użytkownik, czy rodzina. Zazwyczaj każdy w takich środowiskach patrzy na drugiego, zamiast po sobie posprzątać. Nawet jeśli trafi się jedna/ jeden pożądny po kilku tygodniach będzie mieć dosyć robienia za wszystkich. W związku z powyższym nie szalej z remontami ;)
  5. Zdecydowanie wspólne wypady poza mury biura integrują ludzi ze sobą. Ważne jednak żeby nie były to sztywne i wymuszane imprezy (bale, gale etc.), ale niezobowiązujące wypady na paintballa, bilard, kręgle etc. Ludzie, którzy się lubią i rozumieją są bardziej efektywni w pracy.