hub

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O hub

• Ranga
    Początkujący
  1. hub

Higiena w biurze

Jeżeli to niewielkie biuro to chyba najlepszym rozwiązaniem jest po prostu robienie zakupów w hipermarkecie lub np. regularne zamawianie zakupów online. My u nas w biurze, w początkach firmy tak właśnie robiliśmy. Jak korzystacie z usług firmy sprzątającej to możecie poprosić ją o dodatkowy serwis higieny, czyli usługę dostarczania materiałów higienicznych (papieru toaletowego, mydła). Nie wiem, czy taką usługę mają wszystkie firmy, ale w naszym przypadku firma sprzątająca sama zaproponowała takie rozwiązanie i otrzymujemy wszystko po cenach hurtowych. Jak interesuje Cię takie rozwiązanie to sprawdź ich ofertę http://www.bryliant.pl/sprzatanie-biur-wroclaw jednak wiadomo, że usługi firmy sprzątającej są przeznaczone raczej dla trochę większych firm, w których utrzymanie porządku na własną rękę jest już niemożliwe, bo to generuje dodatkowe koszty działalności.
  2. Szczerze mówiąc...nie jeżdżę :) uczestniczę od czasu do czasu w webinarach online, wydaje mi się, że na każdy temat można znaleźć kursy i szkolenia w internecie. Ja akurat działam w branży internetowej, więc to naturalne, że to najlepsze źródło wiedzy w moim przypadku.
  3. przyznam, że ja się schytrzyłem i oszczędzam czas, bo korzystam z usług firmy sprzątającej http://bryliant.waw.pl/uslugi-sprzatania-w...omow-i-mieszkan Prowadzę własną działalność gospodarczą, więc każda wolna chwila jest na wagę złota, bo samodzielnie pozyskuję klientów i pracuję z nimi. Wbrew pozorom to nie jest taki drogi biznes i po zrobieniu sobie rachunku zysków i strat oceniłem, że to może się opłacić. Szczerze mówiąc, z perspektywy czasu nie narzekam :)
  4. poznaj potrzeby klientów, dowiedz się, co jest dla nich ważne, a co zbędne - co w Twojej ofercie im odpowiada a w jakich aspektach oczekują poprawy - w ten sposób dopasowujesz się do potrzeb rynku, Twoi klienci są zadowoleni i pozostają przy Tobie :)
  5. pytanie, w jakiej branży działasz i do kogo chcesz z reklamą dotrzeć. Tradycyjne formy reklamy powoli odchodzą do historii, teraz modne są techniki "growth hackingu" i analizy danych, które pomagają ocenić opłacalność kanałów promocji i wybór tych, które najniższym kosztem prowadzą do pozyskania klienta.
  6. ZUS już się schytrzył i wymaga udowodnienia, że działalność jest prowadzona w UK. Nawiązał też współpracę ze swoim angielskim odpowiednikiem, więc trzeba się dobrze zabezpieczyć - mieć adres zamieszkania w UK i móc to udowodnić, regularnie współpracować z firmami z UK (żeby udowodnić podstawę do prowadzenia działalności właśnie w tym kraju). Więc, jak planujesz współpracować tylko z polskimi firmami to rejestracja działalności w UK jest ryzykowna - ZUS i tak się do Ciebie dobierze i upomni się o niezapłacone składki z odsetkami.
  7. słyszałem raczej negatywne opinie o tego typu firmach...znajomi prowadzący firmy mówili o ginących fakturach. Niby można zaoszczędzić, ale pytanie, czy na tak ważnym aspekcie, jakim jest prowadzenie księgowości warto oszczędzać. Moim zdaniem nie, ale sam osobiście nie mam żadnych doświadczeń z tego typu firmami - pomaga mi polecona księgowa :)
  8. udało się uporać z problemem? pytanie skąd decyzja o zdjęciu filtra. Czy prowadzone były jakieś "podejrzane" metody pozycjonowania sklepu? zdejmowanie kar google należy dopasować do przyczyny tej kary - to mogą być linki, albo treść strony (spamowa, duplicate content).