sidor

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O sidor

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. sidor

Skup aut

Dokładnie. Ja ostatnio sprzedawałem swojego Nissana i wystawiłem go na kilka portali w necie. Wcześniej wyceniłem go w skupie i była duża różnica. Sprzedałem go za tyle ile chciałem.
  2. Myślę że jeśli ktoś ma parę groszy na wsad w firmę to można założyć firmę transportową , która będzie oferowała transport osób: chorych,niepełnosprawnych,starszych ... Ale nie zwykłymi autami ale kupić starszą karetkę dla chorych , auto z wjazdem na wóżki dla niepełnosprawnych z pasami lub przerobić kartekę na auto wielofunkcyjne tak by wygodnie w dalsze trasy można przetransportować zainteresowanych. Do tego stronka internetowa i promocja jej. 100% że wypali.
  3. I co sprawdzaliście firmę Maxus ?
  4. Dla pracowników siedzących w biurach czy wykonujących usługi transportowe może to być ciekawa odmiana.
  5. Ja zatrudniam firmę Maxus , która tanio i skutecznie pozycjonuje. Płacę za wyniki , ale można się z nimi dogadać.
  6. Wita i pozdrawia Wszystkich Sidor !!! :P
  7. No ciężko się wbić teraz na rynek. Nasza firma miała szczęście gdyż oferuje szeroki zakres usłg takie jak przeprowadzki, transport ciężarowy Wrocław, Polska oraz międzynarodowy do 1,5 tony.
  8. sidor

Firma

Firma transportowa zajmuje się wykowyaniem usługi typu transport lub przeprowadzki. Klienci to długitrwały proces ich zdobywania. Skąd się biorą ? Z ogłoszeń w lokalnej gazecie czy ogłoszeniach internetowych.
  9. Nie wiek kto kupuje meble przez internet. Przecież transport takich mebli wyjdzie drogo w porównianiu z przeozem se sklepu w naszym mieście.