jelonek

Użytkownik
  • Zawartość

79
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jelonek

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

3533 wyświetleń profilu
  1. a jak później zadbać o miejsce klejenia? Można takie buty normalnie myć?
  2. Teraz to on już jest chyba na tyle popularny, że wszędzie dostaniesz. W kiosku nawet są.
  3. No i mam w końcu BlackBerry Key2, po pierwszych dniach testów uważam, że jest świetny, szybki, bateria faktycznie nieźle trzyma. Klawiatura o wiele wygodniejsza niz te wszystkie dotykowe razem wzięte.
  4. 250 zł za ryczałt? Sprawdź w tax care, u nich księgowość zaczyna się od 99 zł miesięcznie. Zależy oczywiście od ilości papierów, ale naprawdę dosyć tanio to u nich wychodzi, a ja nie muszę się w księgowość bawić, bo ktoś to za mnie robi. Mam spokojną głowę, bo nie muszę być na bieżąco i wszystkiego pilnować.
  5. W dzisiejszych czasach to lepiej przez internet niż po sąsiedzki, raz, że często taniej, a dwa, nie jesteś uwiązany do jednego miejsca. Ja mam księgowość w tax care już od dłuższego czasu, taka forma współpracy mi bardzo odpowiada. W samodzielną księgowość na pewno tez bym się nie bawiła, bo to jednak spora odpowiedzialność.
  6. Jak się ma zaufaną księgową, to może ona jest w stanie pomóc? Ja mam księgowość w tax care i oni też dotacjami się zajmują. Dla mnie to oszczędność czasu i pieniędzy, bo nie musiałam szukać innych pośredników, ani na własną rękę tego ogarniać.
  7. 2 dni na baterie to w dzisiejszych czasach i tak sporo, mi się zdarza ładować mój telefon 2 razy dziennie, jak dużo korzystam. Enoi, w telefonach Blackberry jest taka funkcja, która nazywa się locker. Ukrywa wybrane aplikacje, o coś takiego Ci chodzi?
  8. A jak to wygląda z ilością pracy? Mam jakieś normy do wyrobienia czy minimalną ilość sprzedanych kosmetyków, czy to już ode mnie zalezy?
  9. Ooo... lata temu ich używałam, może sama pomyślę o powrocie do BlackBerry. Tylko ja na dual sim potrzebuje, mają?
  10. A co powiecie o Karpaczu? Wiem, że trochę na ostatnią minutę planuję, ale znalazłam fajny apartament z sunandsnow, Triventi, może ktoś kojarzy? To chyba nowy obiekt, ale wygląda kusząco i mają jeszcze wolne terminy/.
  11. Najlepsze noclegi, dobre ceny i lokalizacje znajdziecie na sunandsnow.pl. To taka wyszukiwarka, ze sporo bazą Polskich apartamentów, w różnych częściach kraju, więc jest w czym wybierać. Ja korzystam regularnie i naprawdę śmiało mogę polecić.
  12. A serwisujecie w ASO czy zwykły warsztat?
  13. I do kiedy ta promocja na klocki? Akurat na serwis klimatyzacji musze podjechać, to i klocki może przy okazji wymienię.
  14. A dużo czasu na to poświęca? Bo ja nie ukrywam, ze mam juz pracę i chciałabym, żeby to dodatkowe zajęcie nie zabierało mi zbyt dużo czasu, bo jeszcze chciałabym mieć czas dla rodziny.
  15. Bez obaw, to jest oparte na systemach bankowych, a to chyba jedne z najbezpieczniejszych w naszym internecie.