jelonek

Użytkownik
  • Zawartość

69
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jelonek

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

3448 wyświetleń profilu
  1. Najlepsze noclegi, dobre ceny i lokalizacje znajdziecie na sunandsnow.pl. To taka wyszukiwarka, ze sporo bazą Polskich apartamentów, w różnych częściach kraju, więc jest w czym wybierać. Ja korzystam regularnie i naprawdę śmiało mogę polecić.
  2. A serwisujecie w ASO czy zwykły warsztat?
  3. I do kiedy ta promocja na klocki? Akurat na serwis klimatyzacji musze podjechać, to i klocki może przy okazji wymienię.
  4. A dużo czasu na to poświęca? Bo ja nie ukrywam, ze mam juz pracę i chciałabym, żeby to dodatkowe zajęcie nie zabierało mi zbyt dużo czasu, bo jeszcze chciałabym mieć czas dla rodziny.
  5. Bez obaw, to jest oparte na systemach bankowych, a to chyba jedne z najbezpieczniejszych w naszym internecie.
  6. Świetny pomysł. Zwłaszcza teraz przed wakacjami, piwko przy grillu, a potem nie wiadomo czy można jechać czy nie. Jaki model alkohita macie?
  7. Podbiję trochę wątek. Co myślicie o dodatkowych pieniądzach z dzialania jako konsultantka np. Mary Kay? Widzę po znajomych, że popyt na te kosmetyki jest, więc może warto w to wejść?
  8. Nie ma limitów, możesz śmiało wystawiać nawet większą ilość, opłat nadal nie będzie. Przechowywanie dokumentów też jest bez limitów.
  9. To zależy czy tylko Ty będziesz go używał czy więcej osób? Jak więcej to zdecydowanie lejek jest wygodniejszy i bardziej higieniczny.
  10. Chyba żadne biuro rachunkowe internetowe nie wymaga samodzielnego księgowania. Mylisz księgowość online z samodzielną księgowością. Ja korzystam od dawna z tax care, polecam, bo dobrze się sprawdzają. To nie jest na zasadzie takiej, że udostępniają mi program, w którym wszystko robię sama. Normalne biuro rachunkowe, tylko kontaktuję się online, zamiast tam co chwilę latać.
  11. Niekoniecznie spore pieniądze, najważniejsze, żeby kupić taki z czujnikiem elektrochemicznym. Np. ceny alkohitów zaczynają się w okolicy 300 zł, a to już naprawdę wiarygodne urządzenia.
  12. Moze biuro rachunkowe online? Dla mnie to rozwiązane idealne, bo nie muszę się tym zajmować sama, ale tez nie muszę co chwilę biegać do biura, bo z księgową kontaktuję się mailowo, ewentualnie telefonicznie. Korzystam z tax care i szczerze polecam, nie mam z nimi żadnych problemów.
  13. Zgadzam się, ja też ambitnie na początku chciałam się zająć księgowością sama. Skapitulowałam już w pierwszym miesiącu i podpisałam umowę z tax care. Obsługa jest online, mi to pasuje, bo nie musze biegać do księgowej, tylko wszystko załatwiam z domu.
  14. Dla mnie najwygodniejszą opcją test biuro rachunkowe online. Korzystam z Tax Care, nie jestem uwiązana do jednego miasta, nie muszę się ograniczać do godzin pracy biura, biegać z papierami. Wszystko załatwiam z moją księgową online albo przez telefon. Polecam takie rozwiązanie.
  15. Księgowość zdalna zwykle jest tańsza. W tax care abonament miesięczny zaczyna się od 99 zł. Kwestia ilości papierów w miesiącu, formy opodatkowania czy ilości pracowników...