jelonek

Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jelonek

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

3941 wyświetleń profilu
 1. W zeszłym roku robiliśmy studnię, nie były potrzebne żadne pozwolenia, jeśli studnia nie głębsza niż 30 metrów, ale sprawdź to, bo nie wiem na 100% Jeśli o pompę chodzi, to my mamy IBO Italy z Dambatu, bardzo dobra jakość, solidny włoski silnik i odporna na piasek
 2. Albo 3X 2020. Niedawno wyszedł. Z nowości to ma bardzo pojemną baterię i może działać jako power bank.
 3. Alkomat jest dobrym pomysłem, zwłaszcza teraz kiedy święta i karnawał za pasem, więc i okazji nie brakuje. Porządny, wiarygodny i trwały sprzęt mozna kupić już za 300-500 zł, np z alkohita
 4. a jak później zadbać o miejsce klejenia? Można takie buty normalnie myć?
 5. Teraz to on już jest chyba na tyle popularny, że wszędzie dostaniesz. W kiosku nawet są.
 6. No i mam w końcu BlackBerry Key2, po pierwszych dniach testów uważam, że jest świetny, szybki, bateria faktycznie nieźle trzyma. Klawiatura o wiele wygodniejsza niz te wszystkie dotykowe razem wzięte.
 7. 250 zł za ryczałt? Sprawdź w tax care, u nich księgowość zaczyna się od 99 zł miesięcznie. Zależy oczywiście od ilości papierów, ale naprawdę dosyć tanio to u nich wychodzi, a ja nie muszę się w księgowość bawić, bo ktoś to za mnie robi. Mam spokojną głowę, bo nie muszę być na bieżąco i wszystkiego pilnować.
 8. W dzisiejszych czasach to lepiej przez internet niż po sąsiedzki, raz, że często taniej, a dwa, nie jesteś uwiązany do jednego miejsca. Ja mam księgowość w tax care już od dłuższego czasu, taka forma współpracy mi bardzo odpowiada. W samodzielną księgowość na pewno tez bym się nie bawiła, bo to jednak spora odpowiedzialność.
 9. Jak się ma zaufaną księgową, to może ona jest w stanie pomóc? Ja mam księgowość w tax care i oni też dotacjami się zajmują. Dla mnie to oszczędność czasu i pieniędzy, bo nie musiałam szukać innych pośredników, ani na własną rękę tego ogarniać.
 10. 2 dni na baterie to w dzisiejszych czasach i tak sporo, mi się zdarza ładować mój telefon 2 razy dziennie, jak dużo korzystam. Enoi, w telefonach Blackberry jest taka funkcja, która nazywa się locker. Ukrywa wybrane aplikacje, o coś takiego Ci chodzi?
 11. A jak to wygląda z ilością pracy? Mam jakieś normy do wyrobienia czy minimalną ilość sprzedanych kosmetyków, czy to już ode mnie zalezy?
 12. Ooo... lata temu ich używałam, może sama pomyślę o powrocie do BlackBerry. Tylko ja na dual sim potrzebuje, mają?
 13. A co powiecie o Karpaczu? Wiem, że trochę na ostatnią minutę planuję, ale znalazłam fajny apartament z sunandsnow, Triventi, może ktoś kojarzy? To chyba nowy obiekt, ale wygląda kusząco i mają jeszcze wolne terminy/.
 14. Najlepsze noclegi, dobre ceny i lokalizacje znajdziecie na sunandsnow.pl. To taka wyszukiwarka, ze sporo bazą Polskich apartamentów, w różnych częściach kraju, więc jest w czym wybierać. Ja korzystam regularnie i naprawdę śmiało mogę polecić.
 15. A serwisujecie w ASO czy zwykły warsztat?