malaka

Użytkownik
  • Zawartość

98
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O malaka

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Czy ja wiem? Większość osób ma jednak problem z motywacją do ćwiczeń w domu.
  2. Spalanie to bardzo istotna kwestia. Szczególnie jak ktoś jeździ cały czas w korkach.
  3. Ja tak samo. Moim zdaniem kosmetyki to zbyt osobisty produkt, by kupować go w prezencie.
  4. Ja ostatnio cześciej robię zakupy na allegro. Szczególnie, gdy potrzebuję czegoś do domu.
  5. A spożywkę też zamawiacie w internecie? Ja bardzo rzadko to robię, ale w sumie opłaca się to.
  6. Zauważyłam, że teraz sklepy specjalizują się w danej dziedzinie sportu. Polski producent MTidea, który posiada również własny sklep internetowy, oferuje m. in. sprzęt do treningu funkcjonalnego i do treningu w podwieszeniu: https://mtidea.pl/sklep/magnezja/101-magnezja-w-kostce-.html. Jeśli interesują Was skuteczne ćwiczenia z własną masą ciała, to powinniście zainteresować się jego ofertą.
  7. Ja ubrania różnych marek wyszukuję najcześciej na Allani, ponieważ tak jest najłatwiej. Teraz sprawdzam sukienki wizytowe w ofertach różnych sklepów internetowych - dzięki temu, że wszystko jest w jednym miejscu, łatwiej jest mi te ciuszki porównać i wybrać najlepsze.
  8. Jak kupujesz w normalnym, sprawdzonym sklepie internetowym, to raczej nie spotkasz się z podróbkami. Trudniej jest jednak trafić z zapachem.
  9. A czym się taki ogrzewcza różni od bojlera? I ile kosztuje?
  10. Ja wolę sama zadbać o swoje odżywianie. Taki catering do mnie nie przemawia.
  11. Ja do Bukowiny jeżdżę zimą. W sumie latem nigdy tam nie byłam.
  12. Ja jeszcze nic nie planuję. Trochę na to za wcześnie, nie uważasz?
  13. Jeśli poszukujecie branżowych informacji, to na stronie Frachtu znajdziecie wiele specjalistycznych informacji: http://fracht.pl/poradnik/wpis/spedycja-mi...roclawiu-a-vat/. Widziałam, że jest tam trochę o podatku Vat w przypadku spedytorów międzynarodowych.
  14. Ja mam takża dużą piłkę do ćwiczeń. Jest świetna, tylko zajmuje sporo miejsca.
  15. Wakacje w Meksyku jako pomysł na prezent? To trochę szalone.