Wiktoria

Użytkownik
 • Zawartość

  169
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Wiktoria

 • Ranga
  Ekspert
 1. Witam wszystkich, mam nadzieję, że znajdę tutaj kogoś, kto będzie w stanie mi pomóc. Chciałabym jak najszybciej wdrożyć do mojego sklepu system e-płatności. Obecnie klienci mogą płacić za zakupy standardowym przelewem, albo przy odbiorze. Jeżeli chodzi o system szybkich płatności internetowych, to myślałam nad Paybynet - http://www.paybynet.pl/e-sklep/platnosci-internetowe-dla-e-sklepu/, jak oceniacie ten wybór?
 2. Z końcem października zakończył się proces dostosowywania polskiego systemu rozliczeń międzybankowych do nowych standardów związanych ze stworzeniem Jednolitego Obszaru Płatności w Euro (SEPA). Inicjatywa Unii Europejskiej ma za zadanie zapewnić spójne zasady płatności w euro wewnątrz oraz między państwami biorącymi udział w projekcie i jeszcze większą efektywność przesyłania pieniędzy w euro. Tutaj jest to wszystko opisane - https://www.kir.pl/o-nas/aktualnosci/jednolity-standard-przelewow-w-euro-od-listopada-w-europie,156.html. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? ;)
 3. W każdym dniu roboczym w systemie Elixir dokonuje się wymiana informacji o zleconych przelewach pomiędzy bankami w ramach trzech sesji rozliczeniowych. Sesje te odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30, 13:30 i 16.00. To, kiedy środki trafią do odbiorcy, zależy od tego, o której godzinie i w jakim dniu tygodnia go wykonamy, a także od wewnętrznych regulaminów banków. Aby wysyłane przez nas pieniądze dotarły do odbiorcy tego samego dnia, musi odbyć się jeszcze co najmniej jedna sesja rozliczeniowa w systemie Elixir. Tutaj znajdziesz więcej informacji - https://www.banki.kir.pl/elixir/system-elixir/. A jeśli chodzi o kalkulatory dostępne w sieci, to te, z których miałam okazję korzystać, działały poprawnie :)
 4. oj ciężko dopasować kosmetyki, ale próbuj ;)
 5. A słyszałeś o Lemmon House? To firma, która zarządza nieruchomościami w Warszawie i w okolicach. Mieszkam na moim osiedlu od prawie roku i na co dzień widzę jak to wszystko wygląda i jak pracuje nasz zarządca. Jak wszędzie tak i u nas czasem zdarzają się awarie, ale są błyskawicznie naprawiane. Poza tym to miły człowiek, który interesuje się swoją pracą i naszym osiedlem – to właściwa osoba na tym stanowisku :).
 6. Czy różnego rodzaju kalkulatory dostępne w sieci, obliczające czas dostarczenia przelewu działają poprawnie? W jakim czasie przelew powinien pojawić się u odbiorcy?
 7. A jakie oprogramowanie możecie polecić jeśli chodzi o e-learning? Planuję w przyszłym roku wprowadzić system szkoleniowy do mojej firmy, dlatego już teraz zastanawiam się z jakiego konkretnie rozwiązania skorzystać. Biorę pod uwagę m.in. platformę e-learningową z oferty firmy Ideo Sp. z o.o., posiada ona m.in. specjalny moduł "E-testy" weryfikujący wiedzę zdobytą przez uczestników kursu - http://www.elearning.ideo.pl/funkcjonalnosci/e-testy/. Czy według Was wprowadzenie tego typu systemu szkoleniowego to dobry pomysł? A może sami korzystacie/korzystaliście z platform e-learningowych w swoich firmach?
 8. Nigdy nie kupowała żywności przez internet ;)
 9. A kogo polecicie na Podkarpaciu? Pytam, bo siostra szuka ;)
 10. A co myślicie o programach motywacyjnych? Czy to rozwiązanie, które może zmotywować pracowników do lepszej i skuteczniejszej pracy? Pytam, bo zastanawiam się nad ich wprowadzeniem do mojej firmy. Tutaj skrótowo opisano m.in. programy motywacyjne oferowane przez Motivation Direct - http://motivationdirect.jigsy.com/.
 11. Chodzi Ci o takie standardowe krzesła, czy krzesła "wbudowane" tzw. fotele audytoryjne? Jeśli o te drugie to dobrą ofertę ma Forum Seating, tutaj znajdziesz więcej szczegółów - http://www.forumseating.pl/produkty/krzesla-audytoryjne/.
 12. kredyt - ciężko znaleźć inne rozwiązanie