ewe.jork

Użytkownik
  • Zawartość

899
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O ewe.jork

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

16923 wyświetleń profilu
  1. W Meble Wersal są też świetne komplety. Szczególnie jeśli chodzi o meble modułowe.
  2. U mnie w firmie już dawno takiej imprezy nie było. I raczej nic się w tej kwestii nie zmieni.
  3. Też zamawiałam meble na Allegro. I byłam z nich bardzo zadowolona.
  4. U nas są rolety na wymiar. Wydaję mi się, że to najlepsze rozwiązanie.
  5. Ja po prostu zamawiam w internecie. Stacjonarnie nawet nie lubię takich ubrań kupować.
  6. Tak samo jak w przypadku zwyczajnie pomalowanej ściany. Wydaję mi isę, że nawet łatwiej jest wyczyścić drobne plamy.
  7. Ja się ich nie boję, ale nie wierze w działanie suplementów. To zwykłe naciąganie na pieniądze.
  8. U mnie dziś będzie kurczak z sosem pomidorowym i ryżem. Ot, taki szybki obiadek.
  9. Wiem, że w Zakopanem są świetne apartamenty. Ale musiałabym sprawdzić gdzie dokładnie.
  10. Zawsze można poprosić o wykonanie konkretnego projektu na wymiar. Wiele osób tak robi.
  11. A to ja nie mam w ogóle problemów z zamawianiem przez internet. Nigdy też się takim zamówieniem nie rozczarowałam.
  12. Zielona herbata akurat wychładza organizm. Zimą nie poleca się jej picia.
  13. Ja wolę korzystać z Homebooka. Tam jest sporo inspiracji.
  14. Naklejki to dobre rozwiązanie w pokoju dziecięcym. Łatwo wtedy dostosować wystrój do zmieniających się szybko zainteresowań.
  15. Też nie jem cukru. Czasami używam zamienników.