ewe.jork

Użytkownik
  • Zawartość

859
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O ewe.jork

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

16057 wyświetleń profilu
  1. Znane marki nie zawsze wypuszczają dobrej jakości buty. Ja bardziej patrzę na materiał, sposób wykonania etc.
  2. Ja wolę dawać pieniądze na bardziej znane fundacje. Wtedy mam większą pewność, że trafiają tam, gdzie powinny.
  3. Ostatnio nie noszę biżuterii do pracy. Wyjątkiem jest pierścionek zaręczynowy.
  4. A Homebooka znacie? Tam jest duży wybór mebli biurowych.
  5. W ikea meble biurowe są wytrzymałe, a niedrogie. Ja bym tam ich poszukała.
  6. A co myślicie o Bieszczadach? Tam też jest przecież pięknie...
  7. A na allegro kupiliście kiedyś meble? Wszystko przebiegało ok?
  8. Ja tam jednak jestem zadowolona z tego, jak zaaranżowałam swoje mieszkanie. Ale to już kwestia indywidualnych upodobań.
  9. Widziałam kilka efektów takich operacji i niektóre z nich były rewelacyjne! Ważne jest tylko, aby zabieg przeprowadzał doświadczony lekarz. Wiele kobiet korzysta także z labioplastyki, czyli plastyki warg sromowych - nie tylko ze względów wizualnych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Wydaję mi się, że w takich przypadkach zabieg jest naprawdę konieczny.
  10. Pewnie, ze tak. A po siłowni warto udać się na saunę.
  11. To zależy czym się kota karmi. Jak suchą karmą, to utrzymanie wychodzi taniej.
  12. W internecie jest najtaniej. Ostatnio udało mi się kupić przecenione timberlandy.
  13. Ja mam gryczotto z jarmużem i z rybą. Pyszny, zdrowy obiad.
  14. Ja tak samo. Wolę zamówić w internecie, niż jeździć po zakupach.
  15. A widzieliście jak wygląda sala weselna w górach w hotelu Złoty Groń: wesele-w-gorach.pl? Jest duża, elegancka i piękne udekorowana. A do tego wesele może odbyć się na tarasie z pięknymi widokami - jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie.