kmarek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kmarek

 • Ranga
  Początkujący
 1. Osobiście uważam iż rejestracja firmy Offshore w innym pańśtwie gdzie mamy niższekoszty jej utrzymania jest korzystna dla nas. Nie ma znaczenia czy jest to twzw raj podatkowy czy kraj UE, gdzie możemy legalnie prowadzić działalnośc. Niższe koszty to wiekszy zarobek dla nas.
 2. Wiele jest opcji ale wszytskie wiążą się ze zmianami w firmy, czy to właściciela czy miejsca prowadzenia, czy rejestracji firmy w innym kraju. Nie ma 100% sposobu jak zrobić to najniższym kosztem dla jej funkcjonowania gdyż co chwile ktoś znajduje jaką lukę w przepisach i udaje mu sie to zrobic.
 3. kmarek

  Niższy ZUS

  Dokładnie jak wskazał Up ograniczenie kosztów nie jest problemem, czy to rejestarcja tu czy tam liczy się jedno - FIRMA ma mieć mniejsze koszty funkcjonowanie i ma zostać jej gotówką na funkcjonowanie, a nie byc zjadane przez kogoś, kto ma w nosie czy nam sie coś uda w biznesie czy nie.
 4. Można skorzystać z wielu opcji aby tak było. Można wykorzystać opcje jaka daje Rejestracja firmy Offshore poprzez Raje Podatkowe. Ograniczamy koszty jej funkcjonowania, chodź na poczatku musimy zapąłcić za pomoc w rejestracji. jednak ogólnie bilans jest na PLUS.
 5. Po pierwsze przy rejestarcji i wpisywaniu czym firma będzie się zjamowac wpisac jak najwięcej opcji. Każda zmiana to koszty a ich musimy unikać już na samym poczatku. Trzeba tez pomyśłec czym bedziemy sie zjamwoać i jaki podatek jets lepszy dla nas.