costcare

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O costcare

 • Ranga
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. Polecam usługę optymalizacji ZUS, która NIE polega na płaceniu składek za granicą. Obniżamy składki ZUS w oparciu o analizę danych klienta. Więcej na stronie http://costcare.pl/optymalizacja-zus/ Zapraszamy do współpracy firmy, które zatrudniają powyżej 9 pracowników.
 2. costcare

  Wymiana walut

  Polecam kantor Alior Banku http://kantor.aliorbank.pl/, bo jednak mam zaufanie do banku.
 3. Zakład Ubezpieczeń Społecznych już nie tylko pobiera składki. Wszystkich przedsiębiorców, którzy planują poprawić bezpieczeństwo pracy w swojej firmie informuję, że w związku z programem ograniczania wypadków przy pracy można uzyskać dofinansowanie ZUS do BHP. Bezpieczeństwo pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy, ale z dofinansowaniem ZUS na pewno będzie łatwiej ten obowiązek wykonać.
 4. Dzień dobry! Zapraszamy do poznania nowej firmy na rynku optymalizacji kosztów - Cost Care. Tutaj promujemy naszą wyjątkową usługę: Optymalizacja składek ZUS Zastrzeżenie: Usługa jest skierowana dla firm zatrudniających od 100 pracowników. Nie prowadzimy optymalizacji ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, chociaż życzymy wszystkim niższych składek!