Hunterrr

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Hunterrr

 • Ranga
  Początkujący
 1. Nie powiedziałeś, jaki jest Twój budżet, który skłonny jesteś przeznaczyć na prezent dla babci. Ja swojej też kupiłem zestaw filiżanek i bardzo się ucieszyła. :) Uważam więc, że Twój pomysł jest jak najbardziej okej :)
 2. Wizytówki, kalendarzyki itd. to jak najbardziej dobre pomysły na reklamę, jednak nie należy zapominać o tradycyjnych elementach, takich jak billboardy (w przypadku większych firm), czy banery reklamowe. Kalendarzyki, czy jakieś magnesy powinny stanowić jedynie uzupełnienie tej właściwej formy promocji. ;)
 3. Dla wybrednej kobiety? Biżuteria, perfumy, karta podarunkowa do sklepu, czy kolacja we dwoje. ;)
 4. Nie korzystałem ze wspomnianej firmy, ale mam również co nieco z tym powiązań bo akurat dla mnie drukarnia 3 Słowa robiła banery reklamowe, ulotki i wizytówki. Naprawdę dobra sprawa - mieć w jednym miejscu firmę, która zrobi dla Ciebie wszelkie możliwe broszury reklamowe. ;)
 5. Przejdź się do pierwszego lepszego sklepu z zabawkami dla dzieci a na pewno wpadnie Ci coś w oko ;) Wybór jest przecież przeogromny ;)
 6. Ekspres do kawy jest jak najbardziej mile widziany. Do tego ja w swoim biurze zakupiłem dla każdgo pracownika wygodny fotel do biurka (praca 8 godz. przy komputerach), więc jeśli można to uznać za luksus to tak - zainwestowałem w to ;)
 7. Twój pomysł jest jak najbardziej okej - tylko podobnie jak jedna z osób wyżej zasugeruję, by unikać jasnych mebli, które szybko się ubrudzą.
 8. Myślę, że dobrym rozwiązaniem poza ulotkami, fanpage'm i stroną internetową będą banery reklamowe zamieszczone w kilku miejscach w mieście. Często jest tak, że ktoś przechodząc ulicą widzi reklamę, zapamiętuje ją (podstawa to dobry motyw na reklamie - przyciągający uwagę) i korzysta z reklamowanej usługi ;)