margo903

Użytkownik
 • Zawartość

  339
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O margo903

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Kewlar oczywiście, że u mec. Cejrowskiego można liczyć na pozytywne rozstrzygnięcia, to lata doświadczeń i ogromna wiedza. Ja bym się nie zastanawiała na miejscu zuzi. Takie kancelarii o których piszesz może i uchronią majątek, ale w sądzie mogą mieć problem z udowodnieniem swoich, Waszych racji
 2. Możesz znaleźć wszelkie informacje na stronie Narodowego Centrum Badan i Rozwoju albo skorzystać z pomocy nobilitus.pl, na ich stronie masz formularz kontaktowy
 3. Mogę podsunąć Ci opcję wsparcia na innowacyjny biznes. Musisz wykazać się czymś, co zainteresuje osoby z NCBiR – składasz wniosek, opisujesz planowane przedsięwzięcie wskazując jego za, dostajesz dotację z której się rozliczasz. Jeśli sam sobie z tym nie poradzisz, skorzystaj z pomocy firm specjalizujących się w takich wnioskach.
 4. Jest to możliwe z tego, co wiem ale o szczegóły pytaj prawnika. W Trójmieście mogę polecić Ci kancelarię, która takie sprawy poprowadzi.
 5. Co myślicie o pójściu w rolnictwo a odkładnie w uprawie kukurydzy Talentro z Agrii.pl? Nadaje się na paszę? Mam pad trochę ziemi i chcę coś z nią zrobić. Stąd pomysł kukurydzy.
 6. Jeśli zależy Ci na zdrowych zębach i chcesz usunąć przyczyny próchnicy to koniecznie poczytaj na temat medycyny chińskiej. Nawet nasze dzieci mają problem z próchnicą. Może w Futura Medica pomogą?
 7. Moja znajoma korzystała z pomocy prawników z Kancelarii Fenix jakiś czas temu i bardzo chwaliła współprac e - byli dostępni w razie potrzeby, spotkania dostosowane były do Ciebie, w dogodnych godzinach a często droga mailową czy telefonicznie rozwiązywanych było wiele kwestii. Opłacało się, bo świadczenie wypłacono dwa razy wyższe niż wstępnie proponowała ubezpieczalnia
 8. Nie wiem skąd jesteś dokładnie, ale jak będziesz miała okazje to zajdź do CH Atrium Targówek do Galerii Milano - świetne ciuchy włoskich marek na każda okazję, dla wymagających. Często maja promocyjne ceny - tym bardziej warto skorzystać.
 9. Ja bym walczyła, bo wbrew pozorom z ZUS nie jest trudno wygrać, tylko trzeba mieć prawnika, dobrego. Ja bym polecała udać się do mecenasa Cejrowskiego, maja kancelarie w Tczewie, niebawem w Gdańsku więc będzie łatwiej. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, w tym w postępowaniach administracyjnych czy prawie ubezpieczeń społecznych. Maja spore doświadczenie, wiele sukcesów.
 10. A w Trójmieście znacie jakiegoś prawnika, który potrafi poruszać się sprawnie w sprawach związanych z prawem gospodarczym i administracyjnym? Fajnie by było ja k i cywilne nie było mu obce :)
 11. Jak masz dobra drukarkę, to nie musisz kupować często tuszy. Według mnie najlepszy jest Epson, u nas sprawdza się super. Ich urządzenia wielofunkcyjne sa bardzo dobre i na pewno będziesz zadowolony. teraz z tego co widziałam maja promocje taki cash back. Możesz zaoszczędzić nawet 500 zł.
 12. Znam doświadczonego prawnika ale w Trójmieście. Zerknij na początek na ich profil na Facebooku - Kancelaria Cejrowski, może ich publikacje ułatwią Ci wybór tej właściwej kancelarii w Twojej okolicy?
 13. My zawsze idziemy na skróty i korzystamy z usług Korona Hostessy. Organizują wszystko łącznie z cateringiem, czy nawet tłumaczami. Bez stresu, straconego czasu czasu i godzinach na telefonie.
 14. No myślę ,że teraz kuchnia pracownicza to już standard. Wszelkie płyny, mydła, ręczniki i to co potrzebne do utrzymania czystości zakupicie u nich http://lineatrade.net/produkty/pojemniki-papierow-toaletowych .
 15. Najlepsze szkolenia znajdziecie u nich http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe . Najlepiej znają swoje programy i szkolą najlepiej. Doradzą jakie oprogramowanie wybrać i ewentualnie jakie jeszcze uproszczenia wprowadzić do firmy.