zuzia.gola

Użytkownik
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O zuzia.gola

 • Ranga
  Ekspert

Contact Methods

 • ICQ
  0
 1. Zauważyłam, że na forum brak jest tematu, w którym moglibyśmy dzielić się przepisami na nasze ulubione dania. To co dziś planujecie na obiad? Ja, mam ochotę na żurek staropolski: https://www.przepisy.pl/przepis/zurek-staropolski - dawno go nie jadłam, a kojarzy mi się z dzieciństwem...
 2. Może nie jest to taki głupi pomysł, w końcu nieruchomości są w cenie. Tyle, że trzeba wiedzieć, w jakie grunty inwestować, co nie jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Najlepiej w tej kwestii zasięgnąć porady specjalistów typu http://www.grunttozysk.pl - firma daje dostęp do ziemi o wysokim potencjale wzrostu, z nimi można inwestować od 500 zł miesięcznie z tego, co się orientuje. Takie rozwiązanie jest raczej bezpieczne.
 3. Kup sobie takie kapsułki http://amlanforte.com/artykuly/metamorfozy. Jednak myślę że jakiś dłuższy spacerek jednak by się przydał. Zawsze to nawet lepsze dla zdrowia. Kapsułki są z naturalnego wyciągu więc nie musisz się obawiać skutków ubocznych.
 4. Niezależnie od tego, na jaką działalność się zdecydujemy, powinniśmy zainwestować w oprogramowanie, które znacznie ułatwi nam pracę. Te, możemy znaleźć chociażby w ofercie tej firmy: https://wfirma.pl/
 5. Musisz zaopatrzyć się w odpowiednie oprogramowanie, które ułatwi Ci pracę. Nie kupuj pierwszego lepszego, zasięgnij opinii innych. Ja, ze swojej strony mogę polecić Ci programy oferowane przez https://wfirma.pl/ - są niedrogie, jednakże w pełni funkcjonalne.
 6. Ja testowałam. Nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Tym bardziej, że tak jak wspomniałeś, jest wiele narzędzie, które ją upraszają. Fajną ofertę ma https://wfirma.pl/ - umożliwia ich przetestowanie zupełnie za darmo.
 7. Nigdy nie zdecydowałabym się na franczyzę. Uważam, że jest ona bardzo ograniczająca. Trzeba wypełniać wolę franczyzodawcy, nie można wprowadzać innowacji. Zdecydowanie lepiej zainwestować w coś swojego. Ja, zdecydowałabym się na sklep internetowy, gdyż jego założenie nie jest już tako kosztowne, jak kiedyś. Za pomocą platformy http://pasejo.pl/ sprzedaż można rozpocząć zupełnie za darmo.
 8. Nie ograniczaj się tylko do tego forum. Jeśli chcesz uzyskać fachową poradę możesz napisać też tu http://forumdlabiznesu.pl/ - im więcej opinii, tym lepiej.
 9. Nie sądziłam, że jakiekolwiek pytania są w stanie mnie zaskoczyć, ale nie mam pojęcia. Zapytaj tu - http://forumdlabiznesu.pl/ - forum zrzesza przedsiębiorców, którzy może znają odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie.
 10. Jak szukacie dobrego sposobu na komunikację z klientem, zobaczcie sobie https://serwersms.pl - można przetestować tą platformę za darmo, nie jest trudna w obsłudze, do wyboru są różne pakiety. Bez problemu można korzystać z tego systemu samodzielnie bez posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy.
 11. Myślę, że prowadzenie księgowości przez internet jest zdecydowanie tańsze, niż gdybyśmy zdecydowali się na formę tradycyjną. Nie wiem jednak czy jest sens za nią płacić, gdyż księgowość w przypadku niedużych firm jest naprawdę nieskomplikowana. Warto wspomnieć, że istnieje wiele programów, które dodatkowo je upraszczają. W swojej ofercie ma je m.in. https://wfirma.pl/ - nie wiem więc, czy jest sens płacić za coś, co jest banalnie proste.
 12. Jasne, że tak - mimo wszystko, ja wolałabym zająć się nią sama. W przypadku niedużych firm, nie jest trudna. Istnieją programy, które dodatkowo ją upraszczają (takie, jak te dostępne tu - https://wfirma.pl/), więc warto rozważyć tą opcję.
 13. Może warto zainwestować w sklep internetowy? Nie musiałbyś wtedy ograniczać się wyłącznie do swojego miasta. Jego założenie nie jest już tak kosztowne (dzięki tej platformie - http://pasejo.pl/ - można to zrobić za darmo).
 14. Moim zdaniem najważniejszą kwestią jest reklama, teraz warto reklamować się w sieci, poza tym należy mieć na uwadze obsługę klienta, stali odbiorcy są bardzo ważni. Warto wspomagać się takimi narzędziami jak https://serwersms.pl - platforma daje możliwość wysyłania powiadomień sms, które mogą posłużyć do komunikacji z klientem. Wiele firm korzysta z takich rozwiązań, warto się zainteresować tematem tym bardziej, że działania można sobie przetestować bezpłątnie.
 15. Jak prowadzicie biznes, należy mieć na uwadze reklamę, to najważniejsza opcja. Reklama internetowa jest skuteczna, social media mogą też pomóc. Oprócz tego dobrym sposobem na zwrócenie uwagi klienta może okazać się https://serwersms.pl - taka forma komunikacji poprzez sms, to najszybszy sposób na to, aby przekazać informację. O marketingu mobilnym można sobie poczytać na stronie firmy Serwersms, oni prowadzą badania na temat komunikacji SMS.