zuzia.gola

Użytkownik
 • Zawartość

  312
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O zuzia.gola

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przenieśliśmy się ze sprzedażą do sieci, dlatego potrzebuje nowej drukarki, bo na jednej nie dajemy rady. Możecie coś polecić, byle taniego w użytkowaniu. Sama drukarka bez skanera.
 2. Może jakiś zabieg w Magicznej Klinice? Specjalista na konsultacji dobierze coś extra, w zależności od potrzeb, oczekiwań, wieku i stanu skóry. Każda z pań uwielbia być piękna, można ciut pomóc naturze
 3. Już zdecydowałam i zajmie się moja sprawa kancelaria Cejrowski. Szybko odpowiedzieli na moje pytania, zerkali tez w dokumenty i przyjęli sprawę, zatem liczą na wygraną 🙂 Dziękuję za pomoc i podpowiedzi
 4. No przestań, znieczulenie miejscowe, szybkie wtłaczanie kwasu i po robocie. A usta są naturalnie konturowane, zmysłowe ale nie sztuczne, piękny kolor. Zobaczysz, spodoba Wam się. Zresztą lekarz wszystko na miejscu wyjaśni - wszystko jedno który ze specjalistów - Teresa Gorniak, Robert Świercz czy Olga Bobowska
 5. Znajoma robiła w Częstochowie. I z tego co wiem, był to preparat Stylage. Tak czy siak, myślę, że oni wybiorą dla żony coś odpowiedniego na konsultacjach. W końcu to fachowcy którzy znają się na rzeczy więc komu zaufać jak nie im ?;)
 6. Słyszałam o Magicznej Klinice, tam podobno stosują najnowsze i oryginalne kwasy do modelowania ust. Znajoma robiła tam zabieg i przyznam, że zazdroszczę jej obecnego kształtu i koloru ust.
 7. Niestety z upadłością nie do końca jest tak kolorowo. Zwykle sprzedaje się majątek upadłego by zaspokoić wierzycieli. Mozna oczywiście z tym zawalczyć, kancelaria Lexa ma spore sukcesy w ochronie majątku przed egzekucją czy własnie w postępowaniach upadłościowych, więc podpytaj jak to zrobić z ich pomocą.
 8. zuzia.gola

  Tatuaż

  Tatuaże są obecnie modne, choć jeśli mają być gustowne, to powinny być w miarę niewielkie i dobrze przemyślane. W większych miastach jest zazwyczaj wiele salonów, w W-wie choćby 77ink, mają kilku doświadczonych tatuażystów, na http://77ink.pl/ można obejrzeć część ich prac.
 9. Zdecydowanie lepiej wykorzystać doświadczenie nobilitus – znajomy starał się o takie wsparcie na działalność związaną z badaniami w temacie energii odnawialnej. Sam raczej by nie przeszedł całej procedury a oni mu pomogli, więc poszło dość łatwo i szybko
 10. Wypalenie zawodowe może się zdarzyć każdemu. Powinna pomóc zmiana pracy i psychoterapia u dobrego specjalisty. W Łodzi warto zgłosić się do PsychoMedic, powinni pomóc, mają odpowiednich specjalistów, pod 42 644 44 44 można się do nich zapisać.
 11. Zależy z jakim problemem. Z poważniejszym do psychiatry, jako, że być może potrzebne będą jakieś leki, a te może przepisać psychiatra, ale np. ze stresem lepiej zgłosić się do psychologa, wychodzi taniej, łatwiej też zapisać się na wizytę. W Łodzi powinni pomóc w PsychoMedic, przyjmuje tam kilku dobrych specjalistów - pod 42 644 44 44 można się z nimi skontaktować.
 12. Najlepiej w autoryzowanych warsztatach, a tylko jeśli samochód jest nowy. Używanego się nie opłaca, lepiej pójść do zwykłego warsztatu, choć oczywiście nie pierwszego lepszego. W Pruszkowie tutaj http://www.autodukat.pl jest kontakt do dość dobrego warsztatu - szybko i sprawnie zrobią co trzeba.
 13. Parapety drewniane dobrze wyglądają chyba tylko w połączeniu z drewnianymi oknami. Do okien plastikowych bardziej odpowiednie będą parapety z tworzy sztucznych albo z kamienia jak https://www.athenamarmor.pl/parapety-r83 - te drugie wyglądają bardziej stylowo.
 14. W busach jest mało miejsca, ogólnie niezbyt komfortowo, oczywiście nie we wszystkich. Autobusem jest jednak chyba wygodniej. W sieci łatwo wyszukać kursy, tutaj https://www.aura.pl do większości państw europejskich.
 15. Nowe auta powinno się naprawiać w autoryzowanych serwisach, starszych już się nie opłaca. Przy wyborze warsztatu warto zwrócić uwagę nie tylko na cennik, ale i wyposażenie warsztatu, jakość obsługi klienta. W Pruszkowie auto można tanio i dobrze naprawić w Auto-Dukat, na http://www.autodukat.pl można sprawdzić dojazd.