zuzia.gola

Użytkownik
 • Zawartość

  276
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

1 obserwujący

O zuzia.gola

 • Ranga
  Ekspert
 1. Moi rodzice chcą w tym roku przeprowadzić remont generalny domu, z uwzględnieniem zmiany pokrycia dachowego. W związku z tym zastanawiają się, czy zdecydować się na tradycyjne dachówki, czy też na blachę tego producenta: http://www.loko.pl/ - jak myślicie, które rozwiązanie jest lepsze?
 2. Jakim zabiegom pielęgnacyjnym poddawać samochód, aby jak najdłużej był w dobrej kondycji? Lepiej korzystać z usług firm takich, jak http://www.fancydetailers.pl/ czy też samemu o niego dbać? Z góry dziękuję za wszelkie opinie i doradztwo w tym zakresie :-).
 3. Chcę przeprowadzić w tym roku remont łazienki - zależy mi na tym, aby ją unowocześnić. Na jakie kroki się zdecydować, aby tak było? Czy montaż takich paneli: http://www.majsterszklarz.pl/pogotowie_szklarskie_wroclaw/ da mi efekt, którego potrzebuję?
 4. Czy Wy również zauważyliście, że z każdym rokiem liczba osób chorujących na AUTYZM i ZESPÓŁ ASPERGERA zwiększa się? Gdy zauważymy u swoich bliskich objawy, które mogą wskazywać na te schorzenia, powinniśmy udać się z nimi do https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera - warszawskiej kliniki psychologicznej, specjalizującej się w diagnozowaniu tego typu chorób.
 5. Zauważyłam, że wiele klinik posiada w swojej ofercie usługę, która nazywa się psychoterapią online. Strona internetowa jednej z nich widnieje pod adresem https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype :-). Czy wśród użytkowników forum są osoby, które się na nią zdecydowały i mogłyby wypowiedzieć się na jej temat?
 6. Czy posiadacie i używacie? Zaczęłam szukać informacji na temat nowych zabawek dla pań i chyba jedną z bardziej znanych marek w temacie jest Marc Dorcel - maja chyba wszystko, czego szukam. Czytałam na blogu secretplace.pl/blog/marc-dorcel-luksusowa-marka-gadzetow-erotycznych-b28.html o marce, ma wielu wielbicieli, także w Polsce.
 7. Ja miałam problem z wyposażeniem butiku odzieżowego. Znalazłam Femi - projekt i realizacja, łącznie z montażem na medal. Jeśli chodzi więc o meble sklepowe to u nich, co do restauracji szukaj firm działających podobnie i z referencjami
 8. Wychodzi na to, sądząc o wypowiedziach, że pisanie prac to nie lada wyzwanie. Dlatego coraz\częściej studenci korzystają z pomocy firm, które nie piszą, a pomagają w pisaniu. Chodzi głównie o plan pracy, wsparcie przy zdobywaniu materiałów, badań, ankiet i ogólnie sprawdzanie ich poprawności, by praca licencjacka czy magisterska była na wysokim poziomie
 9. Z uwagi na to, że każdego roku wzrasta liczba dzieci chorujących na to schorzenia, warto wiedzieć jak postępować, gdy zauważymy u niego objawy, które mogą na nie wskazywać. Jedną z pierwszych rzeczy, jaką powinniśmy wtedy zrobić, to udać się na konsultację do kliniki https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera specjalizującej się w ich diagnozie.
 10. Jestem nałogowym palaczem i chciałabym to zmienić. Nie uśmiecha mi się wydawanie dużej części wypłaty na truciznę... Czy moglibyście mi doradzić, jak wyzbyć się nałogu? Słyszałam, że pomocna może okazać się https://psychomedic.pl/psychoterapia-grupowa - czy myślicie, że warto się na nią udać?
 11. No dobrze, ale seks to nie wszystko :-P. Jeśli podarujesz jej coś, co będzie symbolizować Waszą miłość, będzie zachwycona. Mogą to być m.in. te maskotki: http://www.mmstudio-sklep.pl/komplet-pani-i-pan-sowa-prod278829.htm - czyż nie są urocze?
 12. Jak zabezpieczyć dom przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi? Czy warto zaopatrzyć się w produkty przedsiębiorstwa http://www.an-kom.pl/ :-)? Z tego co widzę, w jego ofercie znajdują się m.in. piorunochrony (czyli coś, co uważam za niezbędne).
 13. Jak w temacie - czym kierować się przy wyborze lekarza rodzinnego? Na co zwrócić uwagę? Czy powinien być po przebytych kursach? Jeśli tak, to które z tych: http://medicushumanus.pl/szkolenia-dla-lekarzy/ są niezbędne do tego, aby wykonywał swoją pracę dobrze?
 14. Jeśli mowa o zdrowiu, to duży wpływ ma na nie to, co spożywamy. Stwierdzenie "jesteś tym, co jesz" nie wzięło się znikąd... Sama, staram przygotowywać się posiłki samodzielne. Tym bardziej, że nie brak przepisów prostych w przygotowaniu i naprawdę smacznych. Na dzisiejszy obiad planuję przygotować ten chłodnik: https://www.przepisy.pl/przepis/chlodnik-2
 15. Myślicie, że taki masaż można zrobić samemu? Czy są do niego potrzebne żele zmniejszające tarcie tego typu: https://secretplace.pl/656-zele-kremy czy też nie? Zastanawiam się nad ich zakupem jednakże nie wiem, czy warto.