Ela

Użytkownik
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ela

 • Ranga
  Zaawansowany

Contact Methods

 • Website URL
  Array
 1. Na czym polega? O co chodzi? Otóż trafiłam na stronkę, na artykuł http://www.office-365.pl/Office-365-Enterprise-E1 , gdzie jest bardzo dużo napisane o dostępie do danych. Jest to bardzo fajna opcja dla firm. Wszyscy mogą korzystać z tych samych danych, są one bezpieczne chyba, że pracownik okaże się nielojalny.
 2. Polecam odwiedzenie tej stronki http://www.office-365.pl/Poczta-Microsoft . Tutaj jest bardzo dużo o tym napisane. Sama na początku się bałam i nie ufałam. Ale też pytałam i poczytałam, wszystko się wyjaśniło i teraz mam pewność, że wszystkie dane są bezpieczne. Na pewno nic im nie grozi.
 3. Ela

  Office 365

  Witam serdecznie ;). Dla części z Was na pewno jest to http://www.office-365.pl/ znane, ale dla mnie jest to zupełna nowość. Chciałam się zapytać czy są organizowane jakieś szkolenia z zakresu tego Office'a. Nie chodzi tylko o mnie, ale i o moich pracowników. Można samemu zorganizować takie szkolenie?
 4. Na pewno jest to dobra inwestycja i przede wszystkim przyszłościowa , jednak trzeba pamiętać o tym że tak naprawdę nie mamy pojęcia komu będziemy wynajmować. Przydałoby się jakieś zabezpieczenie więc polecam ubezpieczenie http://www.generalidirect.pl bądź jakieś inne w celu ochrony.
 5. To zależy czy organizujecie we własnym zakresie czy może poszukujecie firmy która wam pomoże. Jeżeli chodzi o budowanie zespołu w firmie to bardzo pomocne szkolenie oferuje firma: http://www.intra-biznes.pl/efektywnosc-zespolu/ właśnie z Warszawy. Dokładnie wszystko macie opisane za pośrednictwem strony internetowej , różne rodzaje szkoleń więc to głównie zależy od waszych potrzeb w firmie.
 6. Ciężko powiedzieć zaraz czy najlepsza bo nie korzystałam z bardzo wielu ale godna polecenia z mojej strony jest http://3d-up.pl/ , oferują różne modele , prototypy czy makiety. Gdyby ktoś poszukiwał to warto chociażby zapytać o wycenę.
 7. Ktoś z was może nawiązał już współpracę z firmą: http://bio-ekon.pl ? Każda opinia będzie dla mnie bardzo ważna, jednak przyznam że dobrze się prezentują jeżeli chodzi o ekologię oraz szczegółowy opis i wygląd strony. Przy okazji zapytam jeszcze ludzi z branży, jak wy zagospodarowujcie swoje tłuszcze?
 8. Ela

  Dodatkowe ubezpieczenie

  Według mnie solidne zaplecze jeżeli chodzi o dodatkowe formy ubezpieczeń przedstawia poczta: http://pocztowy.pl/indywidualni/ubezpieczenia/ , a konkretniej jej bank. Znajdziesz na stronie wiele różnych opcji jakie oferują. Pakietów także jest kilka więc powinnaś znaleźć coś dla siebie, porównaj sobie z innymi ofertami.
 9. Słyszeliście o takim systemie jak spendeo ? Obecnie najwięcej znalazłam na: http://www.edenred.pl/pl/platforma-spendeo , wiem że oni się właśnie tym zajmują. Jestem bardzo ciekawa czy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej niż ja , najlepiej jakby znalazła się taka osoba która już podjęła współpracę z tą firmą.
 10. Poszukujecie może firmy która pomoże w zarządzaniu i zaoferuje pomoc w wydatkach służbowych ? Otóż oni: http://www.edenred.pl/pl/zarzadzanie-wydatkami-sluzbowymi właśnie działają w tej branży i myślę że to będzie fachowa porada.
 11. Znalazłam w Warszawie firmę specjalizującą się w naprawie sprężarek: http://www.machair.pl/serwis/ , zapraszam do kontaktu w celu dalszych informacji. Doświadczenie przemawia za nimi , miałam przyjemność poznać jednego z panów i widać jego profesjonalizm w tym co robi.
 12. Poważnie za pomocą takich sprężarek wymieniają opony: http://www.machair.pl/sprezarki/sprezarki-srubowe/ ? Przyznam się szczerze że nie miałam pojęcia :) Następnym razem jak będę w warsztacie to zwrócę na to szczególną uwagę.
 13. Ela

  Meble do biura

  Żeby nie zakładać już nowego tematu chciałam się poradzić jakiego rodzaju oświetlenia używacie , może nie jest to mebel ale niezbędny element w pomieszczeniu. Znalazłam wiele ciekawych lamp wiszących ale wybór jest ogromny , wystarczy zobaczyć: http://nexterio.pl/16392,16355,16355,Oswie...py-wiszace.html . Czy w waszych biurach , zakładach pracy są może takie ? Jeśli tak to czy dobrze się prezentują?
 14. W przymierzalni to jakieś małe lampy sufitowe , może na tej stronie znajdziesz coś dla siebie: http://nexterio.pl/16395,16355,16355,Oswie...y-sufitowe.html ? Wiadomo że ludzie muszą coś widzieć ale w tym miejscu nie potrzeba jakiegoś świetnego oświetlenia. Na pewno tobie doradzą jakie oświetlenie będzie najodpowiedniejsze dla ciebie skoro nie chcesz mieć tak jasno.
 15. Znajdę jakąś dobrą i jednocześnie tanią ofertę? Jak na razie najlepsza oferta w cenie 49,90 to: http://dropss.pl , taka prędkość jest w porządku , tańsza opcja niż w Orange czy UPC i nie płacę dodatkowo za utrzymywanie łącza jak jest w przypadku tej pierwszej firmy.Również z ich łącz telefonicznych firma Dropss korzysta . Skorzystalibyście z tej oferty ? a może ktoś z was już ma od nich internet? Dajcie znać , pozdrawiam.