Kacper

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Kacper

• Ranga
    Początkujący
  1. Musisz sam zdecydować. Niektórzy lubią wyzwania i ciągłe gonienie, problemy, nerwy i odrobinkę stresu a innym odpowiada stabilizacja, spokój. Jakim jesteś człowiekiem?
  2. Tyle istnieje gotowych CMSów na świecie, z niesamowitą liczbą skórek, wyglądów, motywów: darmowych i płatnych. WordPress najpopularniejszy i korzystając tylko z niego, ewentualnie wydając <100zł na ciekawy motyw możesz mieć taką bajerancką stronę że pierwsza wchodząca nań osoba nie zauważy, że jest to wykorzystanie gotowego szablonu. Wywalanie kasy na autorskie CMSy? Pls. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na późniejszą promocję firmy i strony w internecie. Do tego oczywiście nie ma gwarancji że nowy cms byłby dobry i w pełni sprawny. Wielu jest nieprofesjonalnych developerów na rynku.
  3. Magento też jest dobry do prowadzenia sklepu internetowego jeśli się go odpowiednio skonfiguruje
  4. Ja się wybieram do Szkocji.Cudna kraina, byłem raz i postanowiłem że będę tam wracał do końca życia.
  5. Jak chcesz robić studia to tylko takie które Cię zainteresują. Nie daj się namówić komuś albo słuchać jego beznadziejnych rad, bo w końcu to TY będziesz studiował, nie on. Jak zrobisz coś na siłę tylko dlatego, że tak Ci mówili, że będzie najlepiej to stracisz kupę czasu, być może kogoś poznasz ale na to się nie nastawiaj z góry, niewiele przydatnych rzeczy się nauczysz i jedyne co zostanie to dyplom. Jak nie masz pomysłu na studia to od razu myśl o zakładaniu firmy. Szkoda czasu.
  6. Zawsze mnie śmieszy gdy ludzie piszą "blabla chciałbym się tym zająć ale się nie znam. myślicie że to dobry pomysł na biznes?" No XD. Jak się nie znasz to po jaką cholerę chcesz pakować w to pieniądze z myślą o inwestycjach. Naucz się, sam oceń czy to jest coś co Cię interesuje i sobie poradzisz a jak nie to nie zakładaj firmy bo popłyniesz.
  7. Wymyślanie komuś biznesu? No rozumiem, Twoja dziewczyna itp. ale bez przesady. Do tego trzeba mieć głowę, charakter i własne zaangażowanie. Wymyśl biznes a potem co, wymyśl jak pracować?
  8. Kacper

Rośliny w biurze

Rośliny są fajne, ale trzeba o nich pamiętać i podlewać. No i oderwanie wzroku od komputera aby popatrzyć na zieleń zawsze jest w cenie :)
  9. Próbowałem programów partnerskich, ale ogólnie moim zdaniem zyski nie są rewelacyjne z tego.