smierson

Użytkownik
  • Zawartość

330
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O smierson

• Ranga
    Ekspert
  1. A skąd zamierzasz jechać?
  2. Teoretycznie nieraz ceny mają lepsze, niż stacjonarne, ale jeśli już, to tylko ze znanych - dla bezpieczeństwa.
  3. Dobra lista, być może przyda mi się w przyszłości.
  4. Ciekawe, czy ktoś jeszcze w dzisiejszych czasach korzysta z takiego rozwiązania...
  5. Własna restauracja to fajna sprawa, tylko niestety progi wejścia w biznes wysokie.
  6. Tych firm od szkoleń BHP jest sporo, to chyba dobry biznes musi być...
  7. Najprościej sprawdzić oferty w jednej z wielu porównywarek ofert - bo te się dynamicznie zmieniają.
  8. Te produkty kierowane do branży horeca nieraz są lepsze, niż te znanych marek kupowane w sklepach.
  9. Pewnie na taką frazę wpisaną w google wyskoczy milion stron. Ale tej polecanej nie zobaczyłem wśród nich
  10. Na mnie zrobiła wrażenie reklama firmy adar.
  11. Mnie kojarzy się z przyczepkami na których zamontowane są reklamy i wkurzającymi sloganami puszczanymi przez megafon.
  12. Teraz wybór takich firm na rynku jest gigantyczny, więc raczej nie ma problemu.
  13. Biorąc pod uwagę gąszcz przepisów w polskim prawie, to warto się zastanowić nad biurem.
  14. Na pewno inwestycja dobra, ale dużo zależy od lokalizacji i później wynajmujących, z którymi często są problemy.
  15. Jeśli istnieje możliwość leczenia bez użycia szkodliwej chemii, to lepiej stosować takie leczenie.