smierson

Użytkownik
  • Zawartość

341
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O smierson

• Ranga
    Ekspert
  1. Ja raczej preferuję kawy z małych palarni, kupowane w ziarnach i potem mielone. Świeżo mielona smakuje obłędnie.
  2. Dla majsterkowicza to właśnie nie problem z prezentem - z porządnego elektronarzędzia zawsze się ucieszy.
  3. Spokojnie może być dobry. Sprawna używka poradzi sobie nieźle w większości przypadków i będzie się nadawała dla mniej wymagających.
  4. Opcja na biznes fajna, ale bardzo duża odpowiedzialność - trzeba to brać pod uwagę.
  5. Za granicą konkurencja będzie przeważnie silniejsza niż w Polsce, a rynek jeszcze bardziej wymagający.
  6. Pomysł niezły, ale wykonanie nie jest wcale takie proste - trzeba uważać na infekcje bakteryjne itd. Za pierwszym razem przeważnie nie wychodzi takie, jak powinno.
  7. Nie wiem, jaki był budżet, ale słowo "luksusowy" w kontekście szampana oznacza spore wydatki 😉
  8. Też bym zdecydowanie wciągnął na listę.
  9. Coraz więcej osób się decyduje na taki sposób dojazdów do pracy itd. Wygodne, ekologiczne i prozdrowotne 😄
  10. Na pewno w biznesach typu drogeria itp. - można wtedy wyświetlać klientom kilka reklam jednocześnie i sprawdzać, która lepiej konwertuje.
  11. Klasyka na pewno się przyda, zwłaszcza w bradziej "tradycyjnych" biznesach.
  12. smierson

busy

A skąd zamierzasz jechać?
  13. Teoretycznie nieraz ceny mają lepsze, niż stacjonarne, ale jeśli już, to tylko ze znanych - dla bezpieczeństwa.
  14. Dobra lista, być może przyda mi się w przyszłości.
  15. Ciekawe, czy ktoś jeszcze w dzisiejszych czasach korzysta z takiego rozwiązania...