techprint

Użytkownik
  • Zawartość

38
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O techprint

• Ranga
    Średniozaawansowany

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. polakpotrafi.pl jest chyba taki bardziej znany
  2. Wbrew temu co napisał autor pozwolę sobie na autopromocję i serdecznie zapraszam wszystkich do siebie :)
  3. Jeżeli nie masz problemów z alkoholem to możesz spróbować. :)
  4. 1. Postaw bloga na swojej domenie nie na żadnym wynalazku 2.Wybierz tematy, które pojawiają się najczęściej w twojej branży i pisz 3. W artykułach zamieść słowa klucze 4. Linkuj wewnętrznie pomiędzy artami Napisz co to za strona to napiszę coś więcej.
  5. Wyślij zapytanie ofertowe do 20 firm. Powiedz im, że będą pracować na nowej domenie Kup 5 domen Wybierz piątkę najlepszych Daj im wolną rękę, a wynagrodzenie to ryczałt plus efekt lub % zysku. Dziękuję :D A propo: Mówię zupełnie poważnie. Jest tylu magików i tyle zmian algo, że jak wejdzie w topy jedna strona to będzie świetnie.
  6. Ja osobiście wolałbym wynajmować mieszkania jakimś młodym parom, albo zamożniejszym osobom. Ze studentami to masakra... Chyba wszyscy doskonale o tym wiedzą. Poza tym nie traktowałbym wynajmu mieszkania, jako formy zarobku, a raczej ochrony kapitału. Przecież raz na kilka trzeba przeprowadzić remont, trzeba dać umeblowane mieszkanie, trzeba naprawiać awarie - głupie przepchanie rur to 100 złotych (szczególnie kłopotliwe jak mieszkają kobiety) itp. Poza tym żeby znaleźć lokatora / lokatorów to upływa minimum miesiąc, a często dłużej, więc trzeba pokryć koszta czynszu z własnej kieszeni itp. Poza tym ci lokatorzy też muszą być mniej więcej w porządku, żeby nie było awantur z sąsiadami...
  7. techprint

SEO/SEM

Szkolenie już się odbyło ? Jak wrażenia ?
  8. Mam znajomą, która na FB przegląda wszystkie strony motywacyjne, uszczęśliwiające ludzi itp. Nawet z synem zaczęła oglądać filmiki na YT coś w stylu "jestem zwycięzcą" Myślę tak: szukaj jakiegoś własnego pomysłu, bo na tego lenia nie ma uniwersalnego lekarstwa.
  9. Drukuję na maszynie, która stoi kilka kroków ode mnie :)
  10. Może zainteresuje Cię crowdfunding ?
  11. Może chce kupić kwiaty wraz z doręczeniem. W kwiatach zostawi anonimowy, tajemniczy liścik i miesiącami będzie wspominał tę chwilę :rolleyes: Dobra nabijam się troszkę :lol:
  12. Jak zbierasz na swoim blogu np dane osobowe przez jakieś formularze, to chyba powinieneś zgłosić się do GIODO. Podaj link, to zobaczymy :)