szczeart

Użytkownik
  • Zawartość

13
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O szczeart

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Zajmuję się pozycjonowaniem. Nie jest to łatwy kawałek chleba.
  2. Zgadzam się z poprzednikami. Do prowadzenia biznesu studia nie są konieczne. Jednak czasami się przydają. Wszystko zależy bowiem od rodzaju prowadzon ej działalności. Sprzedawanie towaru (jaki by on nie był) jest binesem dla każdego. Ale już, aby udzielać porad prawnych trzeba mieć ukończone studia, a nawet wiecej. Dobrze est mieć aplikację np adwokacką czy radcy prawnego.
  3. Mogę przedstawić firmę, z którą podpisuje się umowę na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia. Płaci się tylko za efekt. Proszę zajrzeć na stronę http://eurobrand.pl.
  4. Nie zawsze można mieć wybór. Przez prawie rok od zwolnienia mnie (w ramach redukcji etatów) szukałem pracy, aż w końcu doszedłem do wniosku, że sam siebie zatrudnię. Założyłem firmę SEO no i działam. Dostałem dotację z Urzędu Pracy.
  5. Osobiście uważam, że najlepszą reklamą jest wysoka pozycja w wyszukiwarce, dobrze zrobionej strony internetowej (ciekawy tekst, dobra grafika).
  6. Polecam Biuro Rachunkowe "Partner" SC. Mieszczą się w Warszawie, na ul Ciołka 8 (niedaleko od Wojewódzkiego Urzędu Pracy). Mają też filie - m. in w Ciechanowie.
  7. Lokatę zawsze można założyć. Wiele się nie zyska, ale też nie straci. Moim zdaniem lepszym rozwiązniem jest kupno udziałów w funduszach inwestycyjnych. W przypadku lokaty, jeśli konieczna jest wypłata przed zakończeniem okresu rozliczeniowego, traci się na odsetkach. Natomiast w funduszach - odkupuje się tylko tyle ile potrzeba - bez straty.
  8. Polecam EUROBRAND. Ma 3 oddziały: Kraków, Warszawa, Wrocław.
  9. To czy zatrudnić księgową, czy korzystać z usług biura (najlepiej sprawdzonego), zależy od przychodów (obrotów) firmy. Na początku działalności - moim zdaniem lepiej skorzystać z usług biura.
  10. Szanowni Państwo. Jak można mówić o pewności w dzisiejszych czasach. Jedno jest pewne, że nic nie jest pewne. Kiedyś wyższe wykształcenie dawało jakieś symptomy do: znalezienia dobrej pracy, rozpoczęcia własnej działalności. Dzisiaj już tak nie jest. Obecnie najważniejszy jest pomysł na własną działalność oraz umiejętności i wiedza z danego obszaru. Zresztą był już wiek pary, elektryczności, a teraz jest wiek informacji. szukajmy zatem obszaru w biznesie, w którym bądziemy poruszać się sprawnie. Wtedy sukces wcześniej czy później musi przyjść.
  11. Porady prawne online są możliwe, ale tylko na pytania dość ogólne. Aby uzyskać poradę wyczerpującą (jeśli chodzi o 'poważne' sprawy) - lepiej osobiście umówić się z prawnikiem.
  12. Moim zdaniem - trzeba uzbroić się w cierpliwość. Statystycznie - przez pierwsze pół roku dokłada się do interesu, przez następne pól - wychodzi się na zero. Zarabia się dopiero po ok roku. A więc - nie oczekujmy na szybki zysk. Jak coś szybko przychodz, tak i szybko odchodzi. A potem to już pojazd jedzie.
  13. Polecam firmę EUROBRAND - 10 lat doświadczenia w pozycjonowaniu. To ważne, bo można trafić na kompletnych amatorów, lub takich co opierają działalność na automatach linkujących.