majka77

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O majka77

 • Ranga
  Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moim zdaniem najlepiej skorzystać z opcji jaką są systemy dedykowane http://www.logito.pl/rozwiazania/systemy-dedykowane/ , które umożliwiają wdrożenie rozwiązań niezbędnych do sprawnego działania procesów w firmie. Skorzystanie z takiej usługi da nam pewność, że dany system jest w 100% dostosowany do naszych możliwości i potrzeb.
 2. To dobrze, że żona była zadowolona z wyboru. Częstym wyborem są niestety takie okulary z sieciówek, które wcale nie pomagają, a mogą dodatkowo pogorszyć wzrok. Sama kupowałam niedawno na http://www.soczewki.kontaktowe.com/ model z filtrami UV i polaryzacją :)
 3. @kotemi dobrze, że udało mu się uzyskać większą kwotę odszkodowania. Z tego co się orientuje w takich sprawach pomaga także MK-Finanse. Świadczą usługi zarówno jeśli chodzi o wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy czy pomagają uzyskać odszkodowanie za błąd medyczny http://www.mk-finanse.pl/oferta/odszkodowa...bledy-medyczne/ . Moim zdaniem, niezależnie od tego kogo usług skorzystamy - musimy pamiętać, że zawsze mamy możliwość odwołania się i walczenia o swoje.
 4. Moim zdaniem skorzystanie z usługi takiej jak szybka pożyczka nie jest złym rozwiązaniem. Należy jednak dokładnie przeanalizować oferty usługodawców i wybrać najlepszą opcję. Koniecznie należy dokładnie zapoznać się z umową. Wiele osób tego nie robi, a później może to wiązać ze sobą pewne konsekwencje. Artykuł https://www.mini-credit.pl/umowa-pozyczkowa...o-zwracac-uwage zawiera sporo cennych informacji na ten temat.
 5. Moim numerem jeden jest zdecydowanie Lavazza Crema e Aroma http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza-Crema-e-Aroma-1-kg/37 , delikatna w smaku i pobudzająca. Do tego jakieś pyszne ciacho i od razu dzień zaczyna się lepiej :) Jestem typem kawosza, więc zdecydowanie częściej wybiorę kawę od herbaty ;)
 6. Jeśli przedsiębiorca potrzebuje gotówki na już, może zawsze skorzystać z rozwiązania jakim są usługi faktoringowe http://www.kuke-finance.pl/o-faktoringu/ , które na pewno zabezpieczą stosunki z klientami i polepszą płynność finansową firmy. Z tego co się orientuje, takie rozwiązanie jest coraz popularniejsze również w naszym kraju.
 7. Korzystacie z aplikacji do obiegu dokumentów w Waszych firmach? Z tego co wiem, elektroniczny system obiegu dokumentów http://www.firma20.pl/moduly/elektroniczny-obieg-dokumentow/ ułatwia pracę i pozwala na bieżąco monitorować wpływające oraz wysłane pliki. Może wprowadziliście jakieś inne, dodatkowe ułatwienia i podzielicie się informacjami?
 8. Poszukuję sprawdzonych szkoleń on-line z zakresu BHP dla pracowników biurowych. Z tego co się orientowałam, na platformie https://e-specjalistabhp.pl znajdują się takie szkolenia nie tylko dla wspomnianych wyżej pracowników biurowych, ale także pracodawców czy nawet pracowników służby zdrowia. Czy ktoś z Was korzystał z tego typu szkoleń? Zależy mi na formie on-line z tego względu, że jest ona znacznie wygodniejsza dla kursantów.
 9. Pytanie do tych, którzy mają lub budują dom: jakie systemy orynnowania będą najlepsze? Dużo dobrego słyszałam na temat szwedzkiej blachy http://struga-rynny.pl/zalety-stalowych-rynien/ podzielcie się opiniami, będą dla mnie cenne :)
 10. Moim zdaniem osoby, które popadają w zadłużenie nie robią tego celowo. Zadłużenie polega przeważnie z niewiedzy i z zbyt wielkiego zaufania. Jestem zdania, że wszystko należy robić z głową. Jeśli musimy już zaciągać takie pożyczki, to na początku należy dokładnie zapoznać się z daną ofertą m.in z wielkością rat, terminem spłaty. Przydatne są także artykuły takie jak https://www.mini-credit.pl/co-warto-wiedzie...kich-pozyczkach , w których opisane są cenne informacje dotyczące usług tego typu.
 11. Założenie własnej działalności to nie jest kwestia na kilka minut rozmyśleń. Uważam, że taka decyzja musi być przemyślana, a sam pomysł na działalność musi być zgodny z naszymi zainteresowaniami. Prowadzenie działalności o której nie mamy pojęcia jest ryzykowne, ponieważ firma może szybko upaść. Osobiście uważam, że mało doceniani są rolnicy w Polsce. Czytałam na http://www.agropolska.pl/agrobiznes/duze-g...mienic,216.html o zmianach jakie zaszły w tej branży. Z artykułu wynika, że polskie gospodarstwa mają spore szanse podbić zagraniczne rynki. Może warto zainwestować w taką działalność? Mówię tu oczywiście o osobach, które miały taki pomysł a z niego nie skorzystały. Moim zdaniem warto o tym pomyśleć :)
 12. Jeżeli chodzi o konstrukcje stalowe to śmiało mogę polecić firmę http://www.kontenery.weldon.pl/kostrukcje-stalowe/ korzytaliśmy z ich usług kilkakrotnie wypożyczając sprzęt. Transakcja przebiegła bardzo pomyślnie i bez problemów :)
 13. Takie imprezy zawsze poprawiają atmosferę więc czemu nie? ;) z resztą najlepiej wybadać samych pracowników i ich potrzeby, tym bardziej że na dzisiejszym rynku nie brakuje do tego narzędzi np http://www.gdp-krakow.pl/narzedzia-badawcz...ji-pracownikow/ umożliwi identyfikację mocnych i słabych stron w danej firmie.
 14. Ja korzystam z biura rachunkowego w Rzeszowie, mianowicie http://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone-uslugi/rachunkowosc/ . Sama nie dałabym sobie rady z dokumentacją, dlatego postanowiłam zatrudnić profesjonalistów. Myślę, że to była trafna decyzja.
 15. Osobiście polecam zacząć od szkoleń w kraju, rewelacyjnie sprawdza się np audyt językowy dla firm http://www.berlitz.pl/pl/szkolenia_dla_fir...t_jezykowy/tego typu szkolenia świetnie się sprawdzają ale również dobrze motywują :)