AdamW

Użytkownik
 • Zawartość

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O AdamW

 • Ranga
  Zaawansowany
 1. Myślę, że w przedsiębiorstwach dobrym rozwiązaniem jest system obiegu dokumentów. Jedno z takich rozwiązań oferuje Ideo Sp. z o.o. - http://www.ideo.pl/rozwiazania-it/elektroniczny-obieg-dokumentow/. To oprogramowanie, które pozwala na sprawne zarządzanie obiegiem firmowych informacji i dokumentów, szybki dostęp do korespondencji, czy monitoring bieżących terminów załatwiania spraw. Chciałbym jeszcze w tym roku wprowadzić tego typu system do swojego przedsiębiorstwa, także za kilka miesięcy będę mógł się wypowiedzieć jak to wszystko w praktyce wygląda.
 2. A ja potrzebuję porady, jeśli chodzi o wybór systemu płatności internetowych. Chciałbym w miarę szybko wdrożyć go u siebie w sklepie. Przejrzałem sporo ofert i chyba najbardziej przekonuje mnie Paybynet - http://www.paybynet.pl/e-sklep/platnosci-internetowe-dla-e-sklepu/. Może ktoś z Was korzysta?.
 3. Może są na tym forum osoby, które uczestniczyły w szkoleniach z zakresu Microsoft SQL Server? Jeśli tak, to prosiłbym o szczegóły, bo szukam dobrej oferty szkoleniowej dla siebie. Jak do tej pory znalazłem informacje m.in. o tych szkoleniach - http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_mssql...analiza+danych/. Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Też mam komputer marki Lenovo i jestem zadowolony.
 5. A co ile powinno się wykonać szkolenie BHP?
 6. A jak ocenicie tę ofertę hostingową - http://www.ideo.pl/ebiznes/hosting/? Szukam czegoś dla siebie, od dawna chciałem przenieść się ze swoją stroną na inny hosting, bo niestety ale nie jestem zadowolony z obecnego. Jak do tej pory bardzo często zdarzały się przestoje i awarie, strona często była niedostępna, dlatego pora, by wreszcie coś z tym zrobić. Szukam przede wszystkim stabilnego hostingu, który zapewni mi dostęp do ftp, możliwość indywidualnego administrowania kontem pocztowym oraz wykonywanie codziennych kopii bezpieczeństwa.
 7. Tez jestem za kingstonem, to solidna firma
 8. jak dla mnie ekspres sie przydaje ;)
 9. W takim razie może Ideo Sp. z o.o.? To firma, która posiada spore doświadczenie w pozycjonowaniu serwisów internetowych. Na ich stronie internetowej znajdziesz więcej informacji. A tutaj spisane są takie podstawowe - http://ideopl.pokazywarka.pl/.
 10. Teraz firm i agencji interaktywnych oferujących pozycjonowanie jest bardzo dużo, dlatego tym bardziej warto porównać i przeanalizować ich oferty. Teraz trochę jestem w temacie, bo sam szukam takiej firmy, zdążyłem już przejrzeć kilka ofert i biorę pod uwagę między innymi Ideo Sp. z o.o. Tutaj można znaleźć kilka podstawowych informacji na ich temat - https://medium.com/@ideopl.