Matt

Użytkownik
  • Zawartość

20
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Matt

• Ranga
    Początkujący
  1. A ile potrzeba włożyć w ten binzes?
  2. Z elektroniką jest dużo sklepów i jak się śledzi rynek to sporo ich się zamyka.
  3. Jak się mieszka nad morzem to aż tak nie ciągnie na plaże heh
  4. Trochę ich jest więc konkurencja pewnie duża.
  5. Dobre naleśniki będą się sprzedawać.
  6. Ja się nie chciałem zadłużać, dlatego szukałem takiego biznesu żeby nie było potrzeby wykładać dużych pieniędzy.Na otwarcie placówki CUK, które planuję niedługo potrzeba mi tylko jakieś 15 tys. a na tyle jestem przygotowany.Nawet więcej mam odłożone.
  7. Franczyza to jest jakiś pomysł na biznes, mnie to forum zainspirowało żeby otworzyć placówkę partnerską CUK na tych zasadach http://cuk.pl/wspolpraca/otworz_placowke_c...owka_Partnerska Jak ktoś ma pytania to jestem już po rozmowach i trochę już wiem.
  8. Z tym złotem to faktycznie trzeba być ostrożnym.
  9. Ja coraz bardziej dojrzewam do założenia własnej działalności, miałem sporo pomysłów, ostatnim była franczyza pod logo CUK, ale powiem tak szczerze, że na początek to jednak chcę spróbować sił jako ich niezależny doradca. Nic nie inwestuję, a sam siebie sprawdzę jak mi będzie szło. Może za pół roku , rok znowu wrócę do tematu franczyzy, wtedy też łatwiej mi pewnie będzie te 15 tysięcy na start wyłożyć, a teraz musze trochę podpatrzyć i uczyć się od bardziej doświadczonych w prowadzeniu działalności.
  10. Akurat jak się dowiadywałem w Cuk to oni wymagają żeby placówka była w miejscowości która ma przynjamniej 10 tysięcy mieszkańców.To akurat u mnie nie jest problem. I cały proces uruchomienia takiego oddziału to około 2 miesiące, więc jak bym dobrze się spiął ze wszystkim po urlopie to około października bym już działał.
  11. Ciekawe czy rozkręcił ten biznes.
  12. To zawsze był dochodowy biznes.
  13. Dzięki za link, też zajrzę.