Łukasz Kruszyna

Użytkownik
  • Zawartość

12
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Łukasz Kruszyna

• Ranga
    Początkujący
  1. Jest w Krakowie taka kancelaria podatkowa jak „VAT”, ja u nich swego czasu korzystałem z porad odnośnie vatu właśnie ;P Miła obsługa, duża wiedza, znajomość aktualnych przepisów i to taka głęboka, a nie powierzchowna. Na stronie biuro-rachunkowe-vat.pl masz ich pełną ofertę. Oni łączą usługi typowo podatkowe z księgowymi. Pozdrawiam!
  2. Mojej firmie kadry i płace prowadzą ludzie z biura rachunkowego VAT -biuro-rachunkowe-vat.pl. Przygotowują wszystko – listę płac, świadectwa pracy, umowy o pracę...obsługa wszechstronna i na takiej mi właśnie zależało. Dobry kontakt, indywidualne podejście. Mam takie odczucia, jakbym był ich jedynym klientem, a przecież obsługują dziesiątki innych firm.
  3. Dopiero parę miesięcy temu zakładałem swoją działalność i na początku poruszałem się w świecie rozliczeń, skarbówki i podatków jak dziecko we mgle ;P Na pewno dużo mi w tym czasie pomogło biuro rachunkowo – podatkowe -VAT-. Nie wiem co bym bez nich zrobił, pewnie bym szybko interes zamknął:P Także do nich odsyłam! Zajmują się absolutnie wszystkim. Zresztą na stronie biuro-rachunkowe-vat.pl masz wypisane punkt po punkcie usługi, które realizują.
  4. Cześć. Mnie osobiście się bardzo dobrze korzystało z kreatora do biznesplanów ze strony nowyinteres.pl. Pomocne narzędzie, a najważniejsze, że proste w obsłudze. Sam nie za bardzo mam głowę do finansów, zestawień, wyliczeń, a tutaj system wszystko podliczył za mnie. Dostałem rzeczową informację zwrotną w przejrzystych wykresach. Pozdrawiam!
  5. Wygodne, przestronne biuro, oczywiście z internetem, dobrym ogrzewaniem i wentylacją – gdzie wynajmę taki lokal? Ktoś doradzi?
  6. Powiem Ci, że bardzo fajne szkolenia zwłaszcza dla menadżerów robi firma Stimulus -www.stimulus.com.pl. Nowoczesne podejście do tematu, dużo ćwiczeń – zwłaszcza z występów publicznych. Po takim szkoleniu rzeczywiście człowiek czuje się lepiej przygotowany do swojej pracy. Intensywnie, ale zarazem owocnie. Pozdr.
  7. Powiem szczerze, że w ogóle nie wierzyłem w takie rzeczy jak zarabianie w necie, dopóki nie wpadłem na stronkę www.callputoptionsonline.com/pl. To jest prawdziwy hit!! Kupujesz, sprzedajesz, zarabiasz, wszystko online, wygodnie i bezpiecznie. ;)))
  8. Do kogo się warto zgłosić w temacie szkoleń dla kadry zarządzającej salonami odnowy – SPA, Wellness? Co do tematyki to – obsługa klienta, finanse, zarządzanie jakością, procedury, sprzedaż tego typu rzeczy.
  9. Co myślicie na temat inwestycji w ekologiczne elektrownie? Czy jest to opłacalna inwestycja?
  10. Jak ktoś szuka miejsca na zostawienie auta w dogodnej lokalizacji to ja polecam przeszukać sobie oferty ze stronki www.iparkomat.pl. Już sporo osób pozostawiło tutaj swoje miejsca parkingowe, jest z czego wybierać.
  11. Witam, chcielibyśmy przedstawić Państwu KOMPLEKSOWY PAKIET PROMOCYJNY Państwa strony/firmy - który opiera się na wielu gałęziach promocji (pozycjonowanie,marketing, opinie): a) pozytywne opinie na kilkudziesięciu serwisach z opiniami - kilkaset/kilka tysięcy pozytywnych opinii o Państwa stronie/ofercie b) stworzenie profilu firmy z linkami na kilkudziesięciu serwisach z opiniami c) dodanie strony do kilkuset katalogow stron d) dodanie artykułów (presell pages) na kilkaset blogów e) stworzenie kilkudziesięciu stron zapleczowych f) stworzenie profilu na G+, FB, GoldenLine Możemy dla Państwa zaoferować NAJNIŻSZE CENY W POLSCE. Cennik w promocji wygląda następująco: =================================== Pakiet Srebrny: 200 opinii na 5 serwisach z opiniami, stworzenie 5 stron zapleczowych, dodanie strony do 100 katalogów, 100 presell pages, stworzenie profilu na FB: 390zł netto!! Pakiet Brązowy: 400 opinii na 10 serwisach z opiniami, stworzenie 10 stron zapleczowych, dodanie strony do 200 katalogów, 200 presell pages, stworzenie profilu na FB oraz Google +: 590zł netto!! Pakiet Złoty: 800 opinii na 20 serwisach z opiniami, stworzenie 20 stron zapleczowych, dodanie strony do 500 katalogów, 400 presell pages, stworzenie profilu na FB, Google + oraz GoldenLine: 790zł netto!! Pakiet Diamentowy: 1600 opinii na 20 serwisach z opiniami, stworzenie 40 stron zapleczowych, dodanie strony do 1000 katalogów, 800 presell pages, stworzenie profilu na FB, Google + oraz GoldenLine: 990zł netto!! =================================== Co to daje? - ogromna reklama - w setkach/tysiąch zróżnicowanych źródeł - skok pozycji w Google Więcej informacji na naturalne-pozycjonowanie.info/oferta.html Pozdrawiam serdecznie, Łukasz Kruszyna naturalne-pozycjonowanie.info Kontakt: Gadu-Gadu: 50536254 Mail: lukasz.kruszyna@naturalne-pozycjonowanie.info
  12. Witam, chcieliśmy przedstawić Państwu NOWY PROJEKT, MARKETING SZEPTANY za pomocą for dyskusyjnych z tysiącami pozytywnych opinii o Państwa stronie internetowej bądź oferowanych produktach/usługach. Wygląda to tak: W zależności od pakietu piszemy setki/tysiące opinii, które w sposób pozytywny przedstawiają Państwa stronę internetową/firmę, bądź usługę. Teksty są napisane w taki sposób, by wszystko wyglądało jak najbardziej naturalnie. Możemy dla Państwa zaoferować NAJNIŻSZE CENY W POLSCE. Cennik w promocji wygląda następująco: rozpoczęcie dyskusji na 100 różnych forach + 700 pozytywnych opinii o firmie / produkcie / stronie = 290zł rozpoczęcie dyskusji na 200 różnych forach + 1400 pozytywnych opinii o firmie / produkcie / stronie = 490zł rozpoczęcie dyskusji na 400 różnych forach + 2800 pozytywnych opinii o firmie / produkcie / stronie = 690zł rozpoczęcie dyskusji na 800 różnych forach + 5600 pozytywnych opinii o firmie / produkcie / stronie = 990zł Ceny brutto! Więcej informacji na marketing-szeptany.info/oferta.html