Grzegorz31

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Grzegorz31

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. Witam, czy są tutaj osoby, które korzystają z przelewów Express Elixir w banku Pekao BP? Pytam, bo mam tam konto internetowe i nie bardzo orientuję się, jak taki przelew wykonać… Może ktoś z Was będzie w stanie mi podpowiedzieć? Tutaj kilka słów na temat Express Elixir - http://www.expresselixir.pl/faq/
 2. Nie będę zakładał nowego wątku na forum, tylko zapytam tutaj. Może są na tym forum osoby, które mają doświadczenie w wyborze przetworników ciśnienia i różnicy ciśnień? Szukam czegoś dobrej jakości. Oprócz tego zależy mi też na kupnie urządzeń kondycjonujących sygnał, urządzeń do obróbki cyfrowej i oprogramowania. Możecie polecić mi jakiegoś dobrego i sprawdzonego producenta? Czy http://peltron.pl/ byłby dobrym wyborem?
 3. Tutaj jest spory wybór różnego rodzaju foteli - http://meblowiec.pl/fotele,c31.html, także powinieneś znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. A jeśli nie tutaj, to warto przejść się po sklepach stacjonarnych, tam też jest w czym wybierać.
 4. to może warto rzucić papierosy????
 5. Grzegorz31

  WSEiZ.

  Nie wiem czy to popularny kierunek, ale na pewno przyszłościowy. W sumie to odradzałbym wybieranie studiów jedynie po "popularności", bo lepiej studiować coś co na serio nas interesuje, a nie coś co jest aktualnie na topie. Teraz jest modne, ale nie wiadomo co będzie za tych kilka lat jak skończymy studia. Co myślicie? Ja jestem studentem budownictwa ogólnego na Chodkowskiej w Warszawie - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/inzyn...ownictwo-ogolne. Taki wybór bo widzę siebie w tej branży i po prostu od lat interesuje się wszystkim, co związane z budownictwem. Na uczelnię tez nie narzekam, nauki trochę jest, ale oprócz tego mamy też sporo zajęć praktycznych, co akurat na studiach inżynierskich jest potrzebne.
 6. Witam, Może są na tym forum osoby, które zamówiły do swojej firmy elektroniczny podpis? Jeśli tak, jak opinie? Jaką firmę polecacie?
 7. Tak szczerze to nigdy o tym nie slyszałem