Marteczka

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Marteczka

• Ranga
    Początkujący
  1. Oczywiście że prezentacje 3d pomagają w reklamie firmy i jej usług. Służą odpowiedniej wizualizacji i prezentacji produktu. To prawdziwa rewolucja przede wszystkim dla sklepów internetowych. Poprzez zaprezentowanie obrazu w trój-wymiarze umożliwiają gruntowne obejrzenie produktu który chcielibyśmy zakupić. Moim zdaniem stworzenie takiej prezentacji najlepiej zlecić firmie zajmującej się tym na co dzień.
  2. Ja nie pamiętam jaki to był bank ale czytałam kiedyś o fajnych opcjach oszczędzania. Są banki gdzie np. wszystkie wydatki zaokraglaja do pełnej kwoty a reszte automatycznie dają na konto oszczędnościowe - np. wyda się w sklepie 17 zl to 3 zl automatycznie przeleja. Warto poczytać co oferują banki ;)
  3. Nie każda kobieta leci na kase. Ale sa i takie. Zależy od człowieka - na czym mu zależy.
  4. Nad bałtykiem rezerwowanie miejsca jest ryzykowne - nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda. A w polsce to bywa że i 2 tygodnie potrafi padać. Lepiej jak już nad morze to za granicę.
  5. Ja myslałam że tu cos ciekawego znajdę a tu nic...
  6. Faktycznie na byciu blogerem mozna sporo zarobic, ale trzeba na to poświęcić mase czasu bo to musi być naprawdę fajny i ciekawy blog.